Аккорд-тур
Вибір року 2016
0800 60-11-38
+38 (032) 232-8-383
UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

982
тур(ів)
Пропозиції
Мій бюджет
Економ  
... тури вартістю
до 3300 грн.
Стандарт  
... тури вартістю
від 3300 до 6000 грн.
Класік  
... тури вартістю
більше 6000 грн.
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

46
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Поточний курс валют
1$ = 27.8 грн.
1€ = 30.18 грн.
1€ = 1.24 $
отображать цены на сайте в:
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

5645
попутників
Тури з міст України
...з міст України,
по містам Європи!

97
тур(ів)
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
09 серпня 2017, 10:33
Нові можливості безвізу!
Це сталося! Кордони до Європи для українців зняті!
Підписка на розсилку
 Компанія «Аккорд-Тур» входить до числа лідерів туристичного бізнесу у своєму сегменті і не збирається зупинятися на досягнутому. Тому, для реалізації наших цілей ми створюємо і постійно удосконалюємо ефективну команду, здатну реалізовувати поставлені завдання. Для нас наша згуртована команда однодумців - головний актив і першорядна цінність. Якщо ви відчуваєте в собі сили працювати у молодому і високопрофесійному колективі, якщо у вас є здібності та особисті якості до кар'єрного росту, якщо ви бажаєте себе реалізувати в швидкозростаючою компанії та за сумлінну і цікаву працю отримувати гідну зарплату - тоді приєднуйтесь до команди співробітників «Аккорд -Тур».

Серед наших обов'язкових вимог до кандидата: чесність, порядність, загальна культура поведінки, самовіддача і відповідальність; серед потенційно бажаних якостей і навичок - наявність креативності, комунікабельності, здорової амбітності, ініціативності, працьовитості, пунктуальності та оперативності, знання мов, досвід роботи в турбізнесі або продажах, відсутність шкідливих звичок або бажання їх позбутися.

Ми, зі свого боку, допомагаємо нашим співробітникам реалізуватися в даній сфері і розвивати свій потенціал. Серед плюсів працевлаштування в компанії «Аккорд-Тур» - стабільна робота, можливість професійного та кар'єрного росту, отримання унікального досвіду в турбізнесі, мовна практика, наявність освітніх та тренінгових програм, соцпакета, різних матеріальних і нематеріальних мотивацій. «Аккорд-Тур» дотримується політики надання новачкам рівних можливостей для старту, а також стежить за дотриманням толерантності і не допускає жодних проявів дискримінації.

Для того, щоб і кандидат, і ми були повністю і обопільно впевнені в правильності вибору (ви - місця роботи, ми - майбутнього співробітника), претендент повинен дотримуватися наступної процедури:
а) відправити листом або електронною поштою своє резюме із зазначенням контактного телефону;
б) дочекатися виклику на попередню співбесіду;
в) успішно пройшовши співбесіду - дочекатися виклику для проходження короткого навчального курсу і практики.

Лише по закінченні третього етапу взаємного знайомства кандидат і компанія приходять до обопільного рішення продовжувати чи ні подальшу співпрацю.

Сподіваємося, що і ви приєднаєтесь до нашого дружнього колективу. Завдяки нашим стандартам і бізнес-філософії ми підготували цілу когорту висококласних фахівців турбізнесу, яких заслужено вважаємо «золотим фондом» нашої компанії. Але ми продовжуємо шукати і залучати в нашу команду перспективних і висококваліфікованих співробітників, а також створювати для них максимально сприятливі умови праці і подальшої самореалізації.
Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: