Общий рейтинг:
Поездка: 22 июля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Больше чем феличита - Италия!

Недавно повернулись з моїм чоловіком з туру "Більше ніж Фелічіта Італія". Це була наша весільна подорож і ми дуже щасливі, що обрали саме цей Євротур, а не банально гріли животи на морі))) Подорож була дуже насиченою, ми оглянули багато міст і кожне з них вражало своєю неповторністю. Інсбрук - своїми прекрасними альпійськими краєвидами та затишним ароматом штруделя і кави. Раджу всім піднятись на підйомнику в гори, враження незабутні! Не забудьте взяти з собою щось тепле з одягу, бо навіть влітку в горах лежить сніг. Потім була романтична Верона та вражаючий своїми розмірами та античністю Рим. В нас було 3 шалено цікаві екскурсії. Ми оглянули Ватикан, Імператорський Форум і Колізей. І хоча ноги в кінці дня боліли від втоми, не хотілось їхати в готель, а продовжквати гуляти по "вічному місту", їсти смачну піцу і спагетті в затишних ресторанчиках і насолоджуватись вечірніми краєвидами Риму. Раджу відвідати всі 3 екскурсії, бо без якоїсь з них картина Риму буде неповна! Головне - взяти зручне взуття. Дуже сподобалась Піза. Її Площа Чудес з вічно "падаючою вежею" гарантує просто суперові фото. Крім того там є великий вибір сувенірів, і ціни на них дешевші ніж у Римі. Венеція просто чарівна! Дуже сподобалась прогулянка на гондолах. Палац Дожів вразив монументальністю архітектури і таємничістю історії! У Венеції великий вибір масок. Ціни і якість різні. Тому варто походити по магазинчикам і вибрати щось підходяще. Головне не заблукати, бо вулички - суцільний лабіринт!

Нашим керівником групи була Галина Чорна. Вона просто молодець! Прекрасний організатор, дуже відповідальна, пунктуальна, комунікабельна та уважна до інших людей. Вона з успіхом організовувала всі наші екскурсії, вміла до кожного знайти підхід, тому завдяки їй в групі панувала дружня і весела атмосфера! Крім того Галина ділилась з нами корисною та цікавою інформацією про кожне місто, яке ми відвідували, демонструвала фільми про них, і ми чули себе більш впевнено і освічено. В наступну подорож - тільки з Галею!

Автобус був зручним, водії Микола і Микола дуже приємні та професійні. Переїзди були комфортними.

Загалом подорож просто суперова! Дякуємо Аккорд-туру та Галині Чорній за цікавий та незабутній відпочинок! До зустрічі!!!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
14 ноября 2018
Отзывы о других турах