Общий рейтинг:
Поездка: 07 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2011
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Французский Каприз или 4 дня в Париже!!!

Все дуже і дуже сподобалося. В мене є з чим порівняти, бо не перший раз їздила в такі тури з іншими компаніями. Так от, в порівнянні з іншими туроператорами організація Аккорд-туру була СУПЕР. Встигли відвідати всі заплановані екскурсії і що найголовніше, без запізнень. Давали достатньо вільного часу щоб накупити сувенірів, зробити фотографії... Програма туру була дуже насиченою, бо наприклад, за 3 дні перебування в Парижі ми хотіли встигнути все: побачити острів Сіте, собор Парижської Богоматері, покататися на кораблику по Сені, побачити Ейфелеву вежу вночі, неперевершений Версаль, Лувр, Монмартр, казковий Діснейленд. Після такої поїздки хочеться ще раз повернутися в Париж.

Єдиною прикрістю для мене став нічний переїзд до Праги (котрий у турі Французький каприз не був запланований - його додали в програму туру за 2 дні до виїзду). Я спеціально не обирала тури з нічними переїздами, тому що знаю, як це важко. Через це, нажаль, прогулянка по Празі не була настільки цікавою і захоплюючою. Навіть не покращило мого настрою відвідування чеських пивоварень - дала про себе знати втома.

Загалом, враження дуже позитивні. Рекомендую цей тур всім.
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
15 октября 2018
Отзывы о других турах