Общий рейтинг:
Поездка: 20 августа 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2011
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур О тайнах поведает Восток...

Повернулася з поїздки під неймовірним враженням від країн, які відвідала. Перш за все, дякую "АККОРДу" за створення та організацію цього туру. Окрема подяка менеджеру Віталію Ференсу, керівнику групи Сергію Бобяку та водіям Анатолію і Василеві.

Чітке створення маршруту, з включенням до нього одних з найкращих привабливих місць відпочинку, підбір кращих готелів, говорить про професійний підхід менеджера.

Досвічений, відповідальний, відзивчивий і просто приємна людина, у якого знаходився індивідуальний підхід до кожного, керівник групи - Сергій. Відповідав на всі питання, які нас цікавили, давав корисні поради впродовж цілого туру, що значно допомагало у дорозі: при обміні валюти, покупці сувенірів та виборі додаткових екскурсій. І велике вітання та подяка водіям за їх професіоналізм та спокій за безпечну дорогу в турі.

Не дивлячись на те, що в турі були нічні переїзди, все було СУПЕР!!!! Особливо Стамбул. Відпочинок в Туреччині - незабутній, 4* готель, перша лінія, чисте море, пляж, харчування супер.

Вразила своїми змінами Румунія, а саме Трансільванія! КАЗКА! Їдучи туди, мало уявляла собі таке. Думала, що вона все ще "переповнена" ромами, та ні! Диво! Румунія надзвичайно пішла вперед у своєму розвитку. Виявляється тепер можна відпочивати і в Румунії, і досить непогано!

Важко було визначитися із вибором екскурсій, проте вартує відвідувати всі. У кожній є якась ізюминка, щось незвичайне, цікаве і таке, чого не можна побачити або почути будь-де ще, що є заслугою "Аккорду". Екскурсоводи вміють і знають, як захопити цікавими розповідями та фактами.

Маю гіркий досвід роботи інших операторів, тому є з чим зрівнювати.

Організація та відповідальність за створений тур на високому рівні.

Від тепер ТІЛЬКИ АККОРД!!!!

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 октября 2018
Отзывы о других турах