Общий рейтинг:
Поездка: 24 января 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2012
1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прекрасная венецианка! Вена, Верона и Будапешт!

Я також їхала рейсом 888. Керівником групи була Сіра Юлія - чудова, привітна, відповідальна, дівчина з хорошим почуттям гумору, з індивідуальним підходом до кожного, вміє залагоджувати конфлікти. У важких переїздах Юля завжди розповідала цікаву інформацію про країни та міста, до яких прямуємо, ставила чудові фільми та музику, та навіть незважаючи на те, що вона захворіла прикінці туру, викладалась на всі 100. Тур загалом сподобався, але дуже насичений.

Спочатку я здивувалась, коли довідалась, що не буде екскурсії у Дьйорі, але потім зрозуміла, що вона була б зайвою. Австрія зустріла нас розкішною архітектурою, цікавою історією та чудово проведеним часом)... Обрала у вільний час вечірню екскурсію з вечерею, про що анітрішки не пошкодувала... Ми ситно повечеряли, скуштували хойріген та навіть потанцювали. Такого Тетяниного дня у мене ще не було.

Падуя трохи розчарувала... Наш екскурсовод вела нас ринком, у неї не було мікрофон, точніше сказати у перекладача, та на групу 39 чоловік її було надзвичайно важко чути.

Я обрала екскурсію та попрямувала до Верони. Джованна - прекрасний екскурсовод, дала можливість закохатись у Верону, з задоволенням повернусь ще раз. Вечірня Венеція розішна, не пошкодуйте 18 євро на катер, та відвідайте її. Та і вдень вона вражає своєю красою).

В Будапешті дуже сподобалось, незважаючи на втому ходила за екскурсоводом. Хотілось би подякувати водіям, Юлі, а також моїм подругам, що зробили цей відпочинок чудовим

Другие отзывы telira

19.07.2013 - отзыв на тур Радужные краски Болгарии!
0
1
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 ноября 2018
Отзывы о других турах