Общий рейтинг:
Поездка: 27 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур О тайнах поведает Восток...

Час поїздки 27,06,2012 р. по 12,07,2012 р.

Враження від туру чудові, маса позитивних емоцій і нових відкриттів. Почнемо з Румунії... навіть не очікувала, що Румунія виявиться такою чудовою і красивою країною. Країною, де можна відпочити в горах, покататися на лижах і подивитися унікальні замки та монастирі. Пелеш - повірте, - справжній шедевр. Він знаходиться в дивно красивому місці - посеред Карпат. Але справжні скарби - всередині будівлі - це розкішні кімнати з венеціанськими дзеркалами, люстрами. Оздоблення вражає.

Замок Бран - це досить типовий замок, відомий він, завдяки легенді про Дракулу. Хоча сам граф Влад Тепеш, якого свого часу за жорстокість прозвали Дракулою, вампіром не був і навіть до лайки ніякого відношення не має. Туризм - є туризм, саме сюди всі їдуть за гострими відчуттями. Хоча з моєї точки зору, Пелеш - багато цікавіше.

Насправді, румуни дуже добродушні. Молодь вільно спілкується англійською.

Бухарест чудове місто, шкода що в нас було обмаль часу і побачили ми його з вікна автобуса.

Туреччина... били ми тут не в перше, але відкрили для себе цю країну з іншої сторони. Море, сонце, пляж, позитивні емоції і живописний краєвид. Відвідали Ефес, будинок Марії, Шіріндже (село вина), Ізмір, національний парк Ділек, Памуккале - це все варте того, щоб побачити.

Болгарія... 2 години це мало, щоб відчути країну. Люди не привітні і хамовиті.

Тепер негативні моменти:

- не зручний автобус;

- готель в Кушадаси "Албора", нас, трьох людей, поселили в двомісний номер, який і так мініатюрного розміру. Проблеми із водовідведенням, вода стояла в умивальнику по пів дня... не можлива елементарна ранкова гігієна, а в останні 3 дня вода стояла навіть в душі.

Фен в номері відсутній!!!

Пляж явно не в 5 хв від моря, доведеться пройти 10-15 хв. Центр міста в 20-30 хв!!!

Безкоштовної бані і сайни не має!!!

Але є і позитив в цьому готелі: привітний персонал, смачна їжа і тераса на даху.

Обрали цей тур через близьке розташування до історичних пам'яток і не розраховували на шикарні умови. За що платимо, те й отримуємо. В цілому туром задоволенні і рекомендуємо.

Велике дякую керівнику групи Марині Кіндзерскій, яка чудово справлялась з усіма організаторськими питаннями.

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 ноября 2018
Отзывы о других турах