Общий рейтинг:
Поездка: 08 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Счастливый уикенд в Хорватии! Ривьера Опатии + Плитвицкие водопады!

Тільки повернулись з поїздки, віддаленість від Львова додала до неї ще один день у поїзді. І за цей час ми встигли не раз засумувати за сонячною Хорватією та чудовою компанією групи, нашого керівника Надії Ждан та водіїв Григорія та Степана.

Незважаючи на неймовірну природу Хорватії, я певна, що саме профессіоналізм Надії та хлопців зробив цю подорож такою чудовою як вона була. Завдяки гарній організації та вмінням водіїв ми мали більше ніж було заплановано вільного часу в Відні, Будапешті, Шибенику та в парку Крка. Доречі, саме Крка я буду пам'ятати ще довго. Спогади про чудові, неповторні водоспади, під якими ми ще й досхочу накупались, доповнені ще й спуском, а потім і підйомом по карколомному гірському серпантину. Наш Гріша довів раз і назавжди, що він най-най-найкращий водій, якого можна уявити, так впевнено і легко він подолав дорогу, яка за свідченням нашого екскурсовода Наталі, піддавалась далеко не всім. Маю додати, що Наталя також справила якнайкращі враження і як екскурсовод, і як гарна людина. З нею поїздка до Шибеника та Крка мала легкий, невимушений і приємний характер, разом з тим була дуже інформативною - Наталя не лишила без відповіді жодне з заданих (і навіть незаданих) питаннь.

Дуже сподобався готель в Примоштені "Zora". Гарне розташування на самому березі моря вибачило б будь-які недоліки, якщо б такі були. З номеру готелю було видно стару частину міста з часовнею на горі та казкове море всіх віддтінків синього. Саме море було досить холодне. І гальковий пляж також потребував певної підготовки чи хоча б спеціального взуття. А ось морських їжаків, про яких читали у відгуках інших жителів готелю, ми так і не побачили. І це, на мій погляд, чудово. Оскільки після обіду спокійне дзеркало моря покривалося "барашками", то було б не дуже приємно потрапивши під хвилю зловити за пазуху колюче створіннячко!

Годували в готелі відмінно - багато, варіативно і дуже смачно.

Це був дійсно чудовий та Сонячний вікенд, не зважаючи на дощ в день від'їзду. Сподіваємось, що ще не раз матимемо нагоду скористатись послугами Аккорду, особливо в компанії Надії, Григорія та Степана!

Другие отзывы Марина

15.07.2018 - отзыв на тур Первая любовь... Прага
15
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 октября 2018
Отзывы о других турах