Общий рейтинг:
Поездка: 25 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сказка про Восток!

Дуже дякую Аккорд Туру за даний тур, перш за все треба бути готовим до далекої дороги і до того що всі готелі 3* як і вказано у турі, просто склалось враження що деякі люди думали що вони повинні бути в готелі 5* і летіти літаком). Суто від мене - тур дуже цікавий! Стільки всього літаком не побачиш! від позитивних емоцій закриваєш очі і на мінуси! Ічмелер (Мармарис) прекрасний курорт, раджу усім відвідати цей курорт!!!! Він знаходиться в 5 хв. їзди від Мармарису, тихий, спокійний, чистий!!! Море там чисте, у Мармарисі брудніше. Плюс не сподобалось що біля лінії пляжу зразу пролягала дорога де постійний рух.... У Ічмелері такого нема. Звичайно Мармарис славиться бурним нічним життям, так і є, у Ічмелері воно менш бурне, але і цього було достатньо, зате коли лягаєш спати на дворі тиша а не музика зі всіх закладів одразу. Дуже не хотілось повертатись додому. Дякую нашому керівнику, водіям, і організаторам!!!!

На рахунок побажань - замініть будь-ласка екскурсію у Варні на 2 дні у Стамбулі, у Варні взагалі нема на що дивитись! Стамбул дивовижне місто. Якщо не враховувати готель в який нас поселили! Загалом всі готелі були дуже хороші навіть на свої 3*, але готель у Стамбулі був схожий на бордель.

Ще раз повторюсь - не зважаючи на мінуси, все було чудово, відпочинок вдався на всі 200%!!!! Раджу всім даний тур без сумнівів!!!!

Другие отзывы Анолі

1
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
15 октября 2018
Отзывы о других турах