Общий рейтинг:
Поездка: 11 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

Дякувати Богу, що на нашій землі є такі люди, котрі люблять свою країну, свою мову і з чистим серцям діляться цією любов’ю. От же цей приклад спонукав написати мій відгук на рідній мові. «В Карпати за мрією…Говерла» з 11.09.12р. по 16.09.12р. Перший хто зустрів нас на Львівський землі це людина про яку я можу розповідати і розповідати: пан Сергій – дуже чуйний, талановитий, з великим серцем, яке прагне вмістити кожну людину. Але ж тільки людина, що має харизму, може так розповісти про квітучу, співучу Гуцульщину, хто ще зміг б розкрити серце цих міст через віру та легенді. Уявіть я вже вдома, а в помислах ще звучать гуцульські співучі слова – Горгани, ґаздиня, ґазда, ґердан, Говерла, вурда (авжеж, я склала іспит, пане Сергій?). Ще одна постать, це наш водій пан Андрій – інтелігентна, врівноважена, вихована людина, з якою відчуваєш впевненість на любій дорозі. «Але ж я звичайна людина» - говорить про себе пан Андрій. Так мі звичайні люди, але кожний з нас неповторний. І третя постать – це пані Галина з голосом чарівниці. Коли вона розповідала про Львів її очі були вологі, адже про першу любов завжди згадуєш з трепетом у душі. І я таки закохалася у це місто. Так багато пишу про людей, тому що саме люди є прикрасою цих міст. Господь подарував нам усе для життя – зорі, небосхил, гори, річки, полонини - але без гідних людей, це була би не домальована картина.

Дуже вдало розроблений маршрут, зручні готелі, смачні гуцульські страви (Обід в полонині), щирі красиві люди, кожен день нові враження. Дійсно я отримала те що прагнула. Знову відчула усю велич і могутність нашого Творця – слава Йому та поклоніння! Але розставання сумна подія – але я з радістю зізнаюся у коханні цім людям і цьому Краю. Адже поки мі здатні любити, доти ми можемо бути справжніми людьми. Особлива вдячність менеджерам компанії «Акорд - тур» за їх вдалу професійну роботу та за нові розробки, яких чекаю з нетерпінням. Так, я звертаюсь до тих, хто ще вагається – збирайте речі і вирушайте в дорогу з компанією «Акорд - тур». І десь у мріях і я сподіваюсь на зустріч у дорозі з людьми, котрі стали мені рідними.

|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 октября 2018
Отзывы о других турах