Общий рейтинг:
еще
6
фото
Поездка: 29 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Северные ягодки

Привіт всім туристам туру «Під Північним небом …» (29.09-8.10) та Зоряні Корковецькій, що супроводжувала нас! Це не перша моя подорож з Акордом, і я впевнена, що не остання! Вирішила написати відгук, бо це корисна штука для тих, хто планує подорож та вибирає маршрут.

Подорож вдалася, і я ще довго буду перебувати під враженнями від неї. В Париж через Скандинавію цікаво, правда?

Нічні переїзди не втомлювали (їх було 2), дякуючи комфортабельному автобусу та невеликій групі (нас було 15 чоловік), місць для відпочинку вистачило всім. Не забудьте взяти маленьку подушку чи підголовник. В Європі цивільні заправки з чистими кімнатами «щастя», де можна привести себе в порядок після переїзду.

Тур для тих, хто любить подорожувати автобусом, хоче отримати масу вражень та задоволення від побаченого, відчутого, спробуваного на смак (Ризький бальзам, скандинавська риба, справжні голландські сири та оселедці, французький сир та вино, чеська рулька та пиво, польські флячки)!

Деякі поради туристам

- Гроші. Нас виручила звичайна зарплатна гривнева картка віза-електрон (якщо валютна, то має бути з євро, доларова картка не працювала), якою ми змогли розрахуватись всюди, де це було необхідно. Вважайте, що по маршруту є Польща, Латвія, Швеція, Данія, Чехія, де євро не всюди приймають. А термінали в Європі є навіть в зовсім неочікуваних місцях 

- Вільний час. Було вдосталь вільного часу в кожному місті, тому можна самостійно ще багато побачити, просто гуляючи чи по-шопінгувати. Наша Зоряночка нам вручала карти міст, та орієнтувала з особливостями транспорту, тому блукати не вдалося.

- Паром. Щось неймовірне. Такий собі 9-ти палубний лайнер. Каюти на 4-х осіб з душем та санвузлом, місця достатньо. Можна з доплатою розміститись у 1 чи 2-місній. Там легко зорієнтуєтесь та знайдете дьюті-фрі (цілодобово), бари, ресторан, сауну з джакузі. Була розважальна програма з живою музикою та дискотека. Не пропускайте сніданок (11 євро) шведській стіл з великою кількістю рибних страв. І довго не спіть, бо є чим помилуватись з борту парому.

- Екскурсії. Цікаві оглядові з суперовими гідами: Тамара в Ризі, Тамара в Стокгольмі, Олексій в Копенгагені, Влад в Амстердамі (незабутні враження від Амстердаму та від самого Влада, не пропускайте вечірню екскурсію «Нічний Амстердам»), Іван Іванович в Парижі…без слів…. Все встигнути побачити та всюди побувати не вдається, тому вибирайте те, що Вам найцікавіше.

- Готелі. Пристойні із нормальними умовами та сніданками. Фен та маленький ел. чайник нам теж знадобився, хоча в деяких готелях було те і друге.

Гарних Вам подорожей та незабутніх вражень!

Другие отзывы neka

13.05.2011 - отзыв на тур Австрийское очарование!
2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 октября 2018
Отзывы о других турах