Общий рейтинг:
Поездка: 13 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2013
2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Французский Каприз или 4 дня в Париже!!!

Привіт рейсу №386 і нашому гіду Руслану Фольтину! Я подорожувала зі своїм нареченим Олександром! Це була наша перша спільна відпустка, тому для нас вона стала казковою і не забутньою. Всім, хто боїться подорожувати автобусом, я сміливо скажу: НЕ БІЙТЕСЯ!!! Я ТЕЖ ДОВГО ВАГАЛАСЯ... по закінченню туру приємно здивована відсутністю негативних вражень чи втоми від цього виду транспорту. Маршрут, майже, 5000 км! Автобус зручний, з широкою відстанню між сидіннями (правда нам ще пощастило, що група, з якоїсь причини, складалася з 20 чоловік, тому вистачало місця по одному розсістися всім... це дуже було доречно на нічний переїзд, який пройшов непомітно і швидко). Мій особистий рецепт, завдяки якому я, майже, не прокидаючись спала всю ніч в автобусі - таблетка від укачування! вона зі снодійним ефектом і дуже допомагає мені скорочувать час їзди в літаку чи автобусах. ОБОВ*ЯЗКОВО придбайте подушки під шию! дуже зручно! ми брали в Спортмастері на касі надувні, здається 60 грн.

Зупинки автобус робив регулярні, кожних 3-4 години, на 15-30 хв!

Дуже для нас старався гід Руслан, приємний хлопець, привітний, цікавий, з навиками лідера і чітким розумінням своїх професійних обов*язків.

Перша наша зупинка на обід була в Польші! ДУЖЕ довго обслуговували, хвилин 30 стояли в черзі, їжа не сподобалася, хоча решта групи була задоволена!

Перші дві ночі в Польші в готелі міста Єлєнья Гура... готель поганий, нема фену, душова кабіна малесенька, як і раковина, щоб вмитися над якою треба битися головою об полицю над нею, рушник один малесенький, яким навіть голову після миття обмотати не можна, в номері не прибирали після першої ночі, сніданки були погані! ГІД РУСЛАН ОБІЦЯВ ПЕРЕДАТИ КЕРІВНИЦТВУ НЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЦИМ ГОТЕЛЕМ, щоб більше там не зупинялись туристи Аккорду.

Але це все не так важливо. Наступні готелі були чудовими, зі смачними сніданками. Інтернет скрізь безкоштовний, крім готелю в Німечинні, який доречі був найкращим з усіх.

Цікаві екскурсоводи в кожному місті!

Обов*язково поїдьте в Парк Бастай Саксонська Швейцарія, там неймовірно красиво.

Париж... ми обрали 2 екскурсії з запропонованих: похід на Монмартр... було дуже цікаво, гарно провели час і прогулялися з цікавим екскурсоводом-актором Іваном Івановичем, і Версаль - теж не пошкодували!

Ми дуже хотіли в Нормандію, але для нас принципово було один день для себе провести в Парижі, ті хто їздив, дуже гарно відзивалися про Нормандію.

В Лувр ходили самі, 11 євро, черга була 10 хв... і взагалі черги просуваються швидко, не бійтеся на підйом на Ейфелеву вежу черги, вона ніби довжелезна, але ми стояли хвилин 20, воно того варте.

Самі обходили всі визначні місця Парижу: Дім Інвалідів, Собор Парижської Богоматері, Латинський квартал, Люксембурський Сад, Тріумфальна Арка, Єлисейські поля, Марсове поле, Сад Тюільрі, Опера Гарнье і інші неймовірно красиві місця. Кілька разів катались на метро, складнувато розібратись, але реально.

Прага: в порівнянні з Парижем якось не так яскраво сприйнялася... гарне місто, цікаво на кораблику по Влтаві зі смачним обідом.

Дорога назад швидка, в Львові були вже близько 9-ти...

Дуже задоволені поїздкою, велике спасибі всім, хто подарував нам ці спогади і гарний настрій, який не зіпсує ні погада, ні маленькі незручності.

ПОДОРОЖУЙТЕ, КОХАЙТЕ, ЛЮБІТЬ ЦЕЙ СВІТ І ПОВАЖАЙТЕ ОТРИМАНУ НАМИ СПАДЩИНУ для насолоди оком і заповнення пам*яті епізодами побаченого!!!

...... до зустрічі в новому турі.....

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 октября 2018
Отзывы о других турах