Общий рейтинг:
Поездка: 19 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Бодрящий кофеек!

Добрий день! 19 квітня 2013 року поїхав у тур. Враження залишилось двояке. Виїхали зі Львова вчасно, проте довго проходили Угорський кордон, внаслідок чого у Будапешт приїхали о 21.30.1-год. екскурсія і переїзд в готель. Вечірній Будапешт надзвичайно красивий, особливо вражає підсвітка Парламенту.

На другий день в програму туру включені Купальні графа Сечені. Купальні відкриваються о 6.00, виїзд з Будапешта о 8.00. Таким чином усі, хто хотів відвідати Купальні на сніданок не попадають. Це один із епізодів, який дещо псує настрій. О 8.30 виїхали на Відень. Місто зачаровує своїми масштабами, чистотою вулиць. У Відні нас зустріла екскурсовод Ольга, яка провела оглядову екскурсію містом. Екскурсовод дійсно "від Бога", вміє зацікавити туристів. З 14.30 до 18.30 мали вільний час, що дало можливість самостійно відвідати визначні пам’ятки. О 18.30 поїхали на екскурсію "Відень у вечірньому вбранні". Проте, Відень з гори побачити не вдалося у зв’язку з туманом над містом. Відвідування села Грінцінг втішило, тут Ольга знову проявила себе з найкращої сторони. Після екскурсії переїзд на ночівлю в Угорщину в м. Шопрон. Це ще один мінус, оскільки, якби ночували у Відні - мали б можливість погуляти вечірнім Віднем. Готель в Шопроні, на відміну від готелю в Будапешті розчарував. Матраци зроблені з поролону, внаслідок вранці просинаєшся весь мокрий. Зранку поснідали, і знову переїзд у Відень.

Приїхавши у Відень мали вільних 20 хв. до початку екскурсії. Вчасно з дружиною повернувшись побачили, що автобус від’їхав без нас. Подзвонивши до старшої групи Михайлової Катерини отримали відповідь, що автобус не повернеться, оскільки всі, хто записався на екскурсію були в автобусі. Лише під час розмови по телефону 2 жінки, які раніше не мали наміру їхати на екскурсію в замки Шонбрун та Бельведер, сказали що вони виявили бажання туди їхати. Автобус за нами в результаті не повернувся. Довелось туди їхати самостійно міським транспортом. Замки дійсно величні, у Верхньому Бельведері діє виставка картин Густава Клімта, яку ми відвідали. Ті, хто їхав групою такої можливості не мали. Парк біля замку охайний, проте, у зв’язку з пізньою весною ще не був в такому красивому стані, як влітку. Шонбрун нам довелось фактично пробігти, але враження масштабності вражає. Ці замки обов’язково треба відвідати. У зв’язку з тим, що в Будапешті в перший день у нас не було часу щось подивитися, вирішили виїхати з Відня на 1 год. раніше. Проте, краще б цього не робили, а цю годину ще провели у Відні. Коли приїхали у Будапешт нас зустріла екскурсовод Людмила (чи Лариса), яка відверто розчарувала. Почавши розказувати історію Будапешта путала факти (зокрема, монголо-татар путала з турками). Як наслідок, про історію Будапешта ми нічого не взнали. Потім нас повели на вулицю з магазинами. Для чого це було зроблено - так і залишилось загадкою, оскільки, в неділю вони закриті. "Адідас" чи "Найк" подивитися "з вітрини" я можу і в Україні. Потім нам дали 30 хв. вільного час. Толку від нього ніякого не було. Людмила явно не на своєму місці. Краще цього екскурсовода в подальшому Акорду не використовувати.

Дуже задоволені були водіями Мироном та Ігорем, кращих знайти важко. Розчарувала старша групи Катерина Михайлова. Інформацію від неї фактично доводилось "вибивати". Ще їдучи Україною обирали, хто і яку екскурсію хоче відвідати. Проте, які екскурсії набрали необхідну кількість людей нам не оголосили. Катерина «жила у замкнутому просторі». Якщо у тому, що нас «забули» в екскурсію по замках її вини фактично немає, то як старша групи Катерина відверто «слабка». Можливо це був її перший самостійний тур, можливо в подальшому у неї буде більше досвіду, проте складалось враження, що група для неї є «обузою». Необхідно було кожного дня оголошувати, що нас чекає, натомість група перебувала у здогадках. Люди не знали, що можуть собі спланувати. Якщо так Катерина працюватиме і надалі, краще її замінити.

Організаторам туру хочеться побажати краще його планувати. Краще провести 2 повноцінні дні у Відні, ніж їздити з Угорщини в Австрію. Особливо недоцільним є переїзд з Відня на ночівлю в Угорщину, щоб зранку знову їхати у Відень. Невже не можна знайти готель у Відні, чи поруч з Віднем? Купальні Сечені у такому форматі, коли не маєш можливості поснідати також варто переглянути, чи хоча б попередньо повідомити про таку нестиковку. Ще раз повторюсь, але екскурсовода в Будапешті краще змінити. Те, що вона володіє російською мовою не є показником того, що вона вміє проводити екскурсії. Якщо не вміє цього робити – нехай вчиться. Крім цього, 80% членів групи розмовляли українською мовою – а усі екскурсії ведуться російською. Невже не можна за «наші кошти» найти україномовних екскурсоводів.

В цілому поїздкою задоволені, все ж таки позитивні враження переважають. Зрозумів, що 1,5 дня на Відень мало – необхідно хоча б дня 3-4. В зв’язку з цим туди необхідно ще повернутись)))).

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 октября 2018
Отзывы о других турах