Общий рейтинг:
еще
8
фото
Поездка: 07 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья

Поки в моїй голові ще тепляться свіжі спогади поділюся враженнями!

Коли тур був вибраний вирішила почитати відгуки, всі 39 такі хороші, що аж не віриться, та ще й якийсь там Сергій Копанський дуже вже розхвалений гід, майнула думка, що мабуть сам їх пише! Як би там не було вже 7 травня у Львові шукаю автобус и ось, на мій подив, у вишиванці, зі списком у руках, стоїть той самий розхвалений пан-Сергій Копанський-наш гід! Про себе посміхнувшись зайняла місце у автобусі і приготувалася черпати враження "зі свіжих джерел Закарпаття"

Чекати довелось не довго, автобус виявився дуже комфортним, а водій спритним (пан Игор не тільки чудовий водій, але й дуже весела людина) і першу цікавинку запропонував Мукачевський замок "Паланок", який зустрів нас дуже теплою погодою та загадковою середньовічною культурою! Ну а далі все пішло "як по маслу": і весела ферма страусів, і тонкий аромат нарцисів, і запашний хліб з медом та п`янкою настоянкою у Діда Медовика, духмяне винце із молодим селиським сиром, неймовірної краси водоспад Шипіт, глибокі води Синевиру! Готель "Мараморош" у Шаянах має гарні номери, привітливий персонал і чудову зону для відпочинку, а готель"Кам`янка" у Міжгір`ї почастував нас чудовими сніданками і запам`ятався мальовничими місцями для прогулянок!

А які хороші люди на Закарпатті-дуже привітні та доброзичливі-пан Василь, що мешкає поруч готелю "Кам`янка"пригостив парним молоком з бринзою та покатав верхи, тому спогади залишилися не лише від прекрасних пейзажів, але й від людської теплоти!

Ну а саме головне, схиляю голову і приєднуюся до клубу шанувальників того самого розхваленого гіда: "Сергій Копанський-це 110% успішного відпочинку! "

Дякую за Ваш гострий розум і щире серце!

|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 октября 2018
Отзывы о других турах