еще
4
фото
Поездка: 05 сентября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2010
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Дуже гарний насичений тур, цікава програма. Дещо замало вільного часу, але зате багато змогли побачити. Обов'язково оберу наступного разу ще тур, де є можливість кілька разів покупатися:)

Не дуже сподобалося, як було організовано, але це вина керівника групи. Часто корисна і важлива для туристів інформація повідомлялася не звечора перед поселенням, а прямо в автобусі на наступний день або безпосередньо перед екскурсією. Наприклад, чому б не сказати людям, що екскурсія в парламент в Угорщині передбачає півгодинну пішоходну прогулянку вже знайомими місцями, а вже потім в парламент. Ми б тепліше вдяглися і взяли парасолі:), неприємні спогади. Складалося враження, що це спеціально замовчується, щоб туристи не передумали йти на ту чи іншу екскурсію. Наприклад, все з тією ж екскурсією в парламент: нам не повідомили, що вона переноситься на годину. Всі, хто міг пообідати чекали цю годину біля парламенту, а могли по-іншому використати вільний час.

Неприємно було те, що самим доводилося бігати незнайомим містом в пошуках перекусити. Хоча, треба віддати належне керівникові групи, вона кілька разів порекомендувала кафе, куди ходила сама, але тільки після того, як до неї зверталися особисто. Краще, коли заздалегідь розповідають, де можна пообідати, а то на пошуки йде дуже багато часу, особливо якщо враховувати, що вечері не перебачається через переїзд і поселення в готель.

Жахливий готель був у Флоренції і загалом сніданки в Італії, але враження від екскурсій і прогулянок мальовничими місцями це скрадають.
До речі, варто попередити усіх, хто зібрався в тури, де після нічного переїзду планується купання. Обов"язково візьміть рушники з дому. Неприємно ще те, що потім вам доведеться з цими мокрими рушниками цілий день подорожувати. Тому подбайте про пакети для них. Коли ви приїдете ввечері в готель, то, звичайно, виймете свій мокрий рушник, розвісите на маленькій батареї у ванні (не забувайте, вас в кімнаті буде двоє або троє, значить, рушників теж стільки ж). Прокинувшись зранку ви помітите, що рушник ще не висох.

Оскільки виїзд о 8.00, вам доведеться знову вологий рушник класти у валізу.

ПОРАДА. Варіант 1. З собою потрібно брати тільки натуральні рушники. Бажано, щоб вони були білого кольору, оскільки вологі фарби на штучних тканинах мають схильність скисати. А це призведе до неприємного запаху рушника і потім навіть після багаторазового прання, цей запах не вивести.

Варіант 2. Набагато вигідніше брати з собою так звані одноразові рушники (продаються в мережах КОСМО і ДЦ). Їх не шкода відразу викинути.

Зараз збираюся в подібний тур, тому хочу поділитися досвідом з іншими:)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 декабря 2018
Отзывы о других турах