Поездка: 25 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
1318 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Изюминки Закарпатья

Відгук про тур "Родзинки Закарпаття". Перлинка "Аккорд-туру"-

Впевнені, що саме так можно сказати про Іллю Симоненка екскурсанти туру "Родзинки Закарпаття" (25.07.2013 р). Пройшов майже місяць після екскурсії, але спогади про спілкування з цією чудовою людиною і тепер зігрівають душу. Надзвичайно приємний, ерудований, коректний і тактовний, Ілля справив незабутнє враженняяк на молодь, так і на людей середнього віку.

Свої насправді енціклопедичні знання про рідний край і безмежну любов до нього він намагався передати екскурсантам. Пан Ілля дбав і про наші звичайні людські потреби-рекомендував місця, де можно не дорого, але смачно поїсти, радив покуштувати ті чи інші національні страви.

Всіх членів групи познайомив між собою, запамятав по імені сам, і це було дуже приємно. Завдяки Іллі ми ознайомилися з чудовою природою та унікальними історичними памятками Закарпаття, гарно відпочили, розширили коло спілкування, одержали незабутні враження. А головне переконалися, що завдяки таким людям як Ілля Симоненко, наша держава має МАЙБУТНЄ.

Дякуємо компанії Аккорд-тур, за хорошу організацію екскурсії і особливо за нашого керівника групи. Сподіваємось, ми вирушимо в подорож з Аккорд туром ще! Хотілось щоб керівником групи був саме Ілля Симоненко. Чи не могли би Ви повідомити, які саме тури він супроводжує.

Дякуємо, до нових зустрічей.

Пінчук Людмила, Верхогляд Галина, 21.08.2013 р.

Другие отзывы Турист

25.07.2013 - отзыв на тур Изюминки Закарпатья
2
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 декабря 2018
Отзывы о других турах