Общий рейтинг:
Поездка: 06 октября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2010
0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Альпийское три "о" Мюнхен, замок Нойшванштайн, Цюрих и Вена!

Абсолютно солідарний з попередніми дописувачами… Пройшло три доби після повернення з туру, шалене навантаження на роботі, а емоції переповнюють. Тур просто неймовірно чудовий… Хочу ще!!!

Проте спробую відкласти емоції в сторону і оперувати сухими фактами.

1.12-днів на чотири країни – це «галопом по Європі». Так я сприймав тур до початку. Неправда!!! За 12 днів ви складете ПОВНОЦІННЕ враження щонайменше (обов’язкова програма) про: Будапешт, Мюнхен, Цюріх, Берн, Інтерлакен, Інсбрук, Зальцбург, Відень!!!

2. Факультативи «Акорд тур» дійсно рекомендує, а не нав’язує. Тобто: не хочеш їхати на ту чи іншу додаткову екскурсію – не питання, тебе залишають в центрі міста перебування і по завершенні факультативної екскурсії ВІДВЕЗУТЬ з усіма в готель. Ти реально вільний в своєму виборі.

3. Жодних нічних переїздів. По дорозі насолоджуєшся краєвидами Угорщини, Австрії, Баварії (ФРН), Швейцарії!!! Якщо стомлювались, то швидше не від переїздів, а від переповнення враженнями.

4. Пристойні готелі. В цій частині «Акорд» очевидно перестраховується, чим приємно вразив. В проспекті фігурували 3-ки, реально, здебільшого повноцінні європейські 4-ки.

5. Взагалі тур дуже гарно розпланований. Все розраховане на максимально раціональне використання часу. Дійсно треба більше Відня, але це місто достойне взагалі окремого туру на тиждень, як, з рештою, і невідомий мені до цього Інтерлакен, з його неймовірними краєвидами на гори та озера, одне з яких бірюзове, а друге синє.

6. Чудові екскурсоводи. Оля (Швейцарія) – просто молодчина. Інформативно, доступно, в легкій формі все-все-все про Швейцарію. Відчувається, що людина закохана в цю країну (що й не дивно), як з рештою і в свою роботу…

7. Професійні гід - Дмитро та водії - Сергій з Андрієм…

Гіду - Дмитру Довганику:

Діма, дякую за людяність, відповідальність та терпіння. Дякую за те, що зробив все від тебе залежне, щоб ця поїздка була для всіх максимально комфортною і водночас продуктивною. Друже, ми з дружиною Наталею безмежно вдячні тобі за підтримку, коли в чужій країні довелося звернутись до лікаря... Щасти тобі в цій нелегкій, хоч і цікавій роботі. Завжди тобі добрих, врівноважених, налаштованих на відпочинок і здорових туристів, сонячної погоди та попутного вітру.

Другие отзывы Ярослав

0
1
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 октября 2018
Отзывы о других турах