Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Це рай для двох і, моя лише , мрія…

Солодощі Скандинавії + 6 фьордів та льодовик Нігардсбрін!

Днів: 9
Львів - Гданськ – Стокгольм – Флом (Согнефьорд і Нерейфьорд) - Берген – льодовик Нігардсбрін  – Гейрангерфьорд -  дорога Орлів - Олесуннд - Осло – Копенгаген – Львів
Норвегія
Швеція

У нас буде можливість познайомитися з найвідомішими принадами Норвегії, Швеції і Данії:

Гданськ, Стокгольм, Алесунн, Осло і Копенгаген - екскурсії в вартості туру!

В турі нас чекають:
неповторний льодовик Нігардсбрін, 6 величних фіордів,
найдовший в усьому світі автомобільний Льордальській тунель,
переїзд по відомому серпантину - дорозі Орлів,
фантастичний Ересунській міст і грандіозні замки Данії,
а також водоспади і гірські озера...

Наша подорож вражає не тільки розкішною природою, а й красивими містами:
барвистий Гданськ, королівський Стокгольм, урбаністичне Осло,
казковий Копенгаген, модерністських Алесунд,
а також колиска всієї Скандинавії - старовинний Берген!

День 1.

Львів - Торунь - Гданськ

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
При швидкому проходженні кордону переїзд у місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко - Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ
День 2.

Гданськ - Мальборк - Сопот

 Сніданок. Екскурсія «Гданськ - морська перлинка!» Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцкий храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. У вільний час на вибір рекомендуємо:
«Подорож по середньовіччю - замок Мальброк» (26€+вх.білет). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
«Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот» (26€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсі, який пролягає на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця...
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха!
Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот
День 3.

Стокгольм - Флом

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст.

Переїзд до столиці Швеції - Стокгольм. Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
екскурсія з фотопауза «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша»
(18€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.

«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вх квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Нічний переїзд у «царство норвезьких фіордів» містечко Флом. 

День 3 - Стокгольм - Флом День 3 - Стокгольм - Флом День 3 - Стокгольм - Флом День 3 - Стокгольм - Флом
День 4.

Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм

 Норвегія вабить своїми пейзажами, неповторними ландшафтами, засніженими вершинами, які відображаються в прозорій глибині моря, а ще грандіозними водоспадами, смарагдовою гладдю фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між застиглими у своїй величі горами... 
Наступні декілька днів нас чекають місця ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і фіорди, красиві пейзажі та північне сонце! ...на схід від Сонця і на Захід від Місяця, там де живуть ельфи, тролі і красуні Хулдри - нас чекає земля Норвезьких казок!
Вільний час у Фломі для прогулянок, риболовлі та відпочинку на фіорді!!! Бажаючих запрошуємо відвідати:
поїздку по Фломській залізниці (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най: гори, річки, озера, водоспади і фьорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу ... Здається, що більшої краси годі уявити неможливо, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню...
«Круїз на кораблику» (60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн» (31€/26€). Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.
«Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає вид на ущелину Сталхейм, а також ми побачимо красивий водопад Сталхеймсфоссен. Ласощі в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Переїзд в готель через найдовший в світі автомобільний тунель з космічними пейзажами в «кишеньках» (24,5 км). Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм
День 5.

Берген - Льодовик Нігардсбрін - Гейрангер фіорд

 Сніданок. Рекомендуємо відвідати на вибір:
"Столицю фьордів - місто Берген» (36€/30€). Екскурсія по казковому та чарівному місту королівства тролів, оточений сімома горами і сімома фіордами. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків", які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов'язково спробувати! У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядової площадки гори Флейєн (вх. квитки опл. дод.).

«Підкорення Норвегії - льодовик Нігардсбрін» (46€/38€). Нігардсбрін є найкрасивішим відгалуженням найбільшого континентального льодовика материкової Європи - Йостедалсбрін. Гірська дорога, поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись в смарагдове озеро... Дорога до льодовика продовжиться поїздкою на моторному човні через смарагдове озеро Нігард або пішки. Кульмінація дня: пам'ятні фотографії біля найкрасивішого льодовика Норвегії - Нігардсбрін! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг). Повернення в затоку, яку називають "Королем фіордів" - місто Согндал
На завершення дня ми познайомимося із смарагдовим Гейрангер-фьордом, що входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який оточений величними горами із засніженими вершинами і водоспадами. З стрімких скель падають вируючі каскади води, найвідоміші з тутешніх водопадів - «Сім сестер», «Наречений» і «Фата нареченої». Вони огортають скелі легким серпанком, в перлинних краплях якої переливається різнобарвна веселка. Гейрангерфіорд - справжнє джерело вражень. Захоплююча подорож на кораблику по Гейрангер-фіорду - самому красивому фіорду в Норвегії (48€/41€).
Переїзд в готель по дорозі Орлов, яка складається з 11 крутих поворотів, що піднімається до найвищої точки - Кормюра (висота 620 метрів над рівнем моря), звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд. Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 5 - Берген - Льодовик Нігардсбрін - Гейрангер фіорд День 5 - Берген - Льодовик Нігардсбрін - Гейрангер фіорд День 5 - Берген - Льодовик Нігардсбрін - Гейрангер фіорд День 5 - Берген - Льодовик Нігардсбрін - Гейрангер фіорд
День 6.

Олесунн

 Сніданок. Вільний час для прогулянок, риболовлі та відпочинку на фіорді!
Переїзд в місто Олесуннд. Екскурсія «Чудо - місто на трьох островах Олесуннд». Місто в стилі модерн, колись було знищено пожежею і ніби казкова птаха Фенікса відродилося з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідною вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні вежі та шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-якому...
У вільний час запрошуємо піднятися на оглядовий майданчик Фьелстуа (18Є), звідки відкривається неймовірна панорама!!! Майданчик знаходиться на вершині Олесуннскої гори Аксл і нависає прямо над містом. З висоти 160 метрів видно всі острова міста і їх яскраві будиночки. Оглядовий майданчик сміливо можна назвати візитною карткою Олесунн.
Нічний переїзд до столиці Норвегії - Осло. 

День 6 - Олесунн День 6 - Олесунн День 6 - Олесунн День 6 - Олесунн
День 7.

Осло

Ранковий приїзд в Осло. Оглядова екскурсія по столиці Норвегії - «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішої збереженої частини міста 17 століття квадратури. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет.
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії:
автобусна екскурсія «Місто чотирьох королів - велика прогулянка по Осло» (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи.
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (26€/21€). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури... Кульмінацією екскурсії буде гордість жителів Осло – трамплін Хольменколлен, якому більше ста років…
Норвегія очима художників (18€+вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія...
Переїзд в готель. Поселення та ночівля.

День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло
День 8.

Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг

 Сніданок. Рекомендуємо екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (38€+вхідний квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета - "Ельсіоноре"»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет - Амалієнборг, красива будівля датського Парламенту - Христьянсборг, пам'ятник єпископу Абсалону - засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Християна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з'являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру - з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості ...
Запрошуємо здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€/13 €).
Автобусная екскурсия «Є Данія на світі, друг Гораціо...» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент.
Переїзд в порт через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки!!!)
Прибуття в порт. Орієнтовно о 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу. Ночівля на поромі.

День 8 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 8 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 8 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 8 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг
День 9.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі. 
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 00:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• проезд по маршруту автобусом туркласса;
• проживание по маршруту отель с завтраками;
• экскурсии по программе;
• сопровождение гида-руководителя по маршруту;
• Проезд в 4-х местной каюте эконом - класса (спальное место) без окна на нижней палубе БЕЗ завтрака
на паромах Гдыня - Карлскруна - Гдыня.
В каютах: душ, туалет. Услуга по подселения только в женские или мужские каюты не предоставляется.
Дополнительно оплачивается:
• входные билеты и факультативные программы;
• проезд в общественном транспорте;
• личные расходы (обеды, ужины, сувениры);
• Индивидуальное медицинское страхование (при личной подаче);
• Дополнительная страховка, если возраст туриста более 60 лет. Просим дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа;
Доплата за размещение в каютах более высокого класса на паромах Гдыня - Карлскруна - Гдыня:
в 2-х местной каюте - 40 евро / чел.
Завтрак на паромах - 30 евро / чел. (два парома).
Услуга по подселению только в женские или мужские каюты не предоставляется
Консульский сбор + услуги Визового Центра =35€ + 25€
Консульский сбор НЕ оплачивают категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора по договору об упрощение визового режима. Пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21г.
Услуги Визового Центра оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ. ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР И УСЛУГИ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА НЕ ВОЗВРАЩАЮТСЯ (исключение для именинников, у которых в путешествии День рождения - потери покрывает Аккорд-Тур). 
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: