Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Ельфи в царство фіордів запрошували,
Тролі по доріжці проводжали, красу нам показали!
Водоспади граціозно дивували, льодовики у всій красі сяяли!
... Не забуду ніколи, як я співав такі ось слова:

Шлях на північ - Скандинавія!

Днів: 13
Львів - Гданськ - Стокгольм - Ліллехаммер - Дорога Тролів - Олесунн - Атлантична дорога - дорога Орлів - Гейрангерфьорд - льодовик Бріксдайл - Флом - Хардангерфьорд  - Берген - Ставангер (Кафедра Проповідника і Лісефьорд) - Осло - Хельсинборг - Копенгаген -  замки Данії - Львів


Данія
Норвегія
Польща
Швеція

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Норвегія – країна, яка дивує, надихає, вражає і закохує в себе з першого погляду.
В турі Ви порините у неймовірну пригоду.
Дивовижна і водночас сувора природа Скандинавії захопить Вас.

Ця подорож, перенесе Вас в інший світ, світ – сповнений краси, емоцій і неймовірних вражень!


День 1.

Львів - Торунь - Гданськ

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд в місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко - Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ
День 2.

Гданськ - Мальборк - Сопот

 Сніданок. Екскурсія "Золоті Ворота Речі Посполитої - Гданськ"! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсії:
«Подорож по середньовіччю - замок Мальброк» (38€/30Є). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців! 
«Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот» (26€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсі, який пролягає на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця...
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст. Переїзд до столиці Швеції - Стокгольм.
Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (18€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але... Про це наша історія.
Переъзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Лілліхаммер - Олесунн

 Сніданок. Сьогодні нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! На схід від Сонця і на Захід від Місяця - Будинок духів і ельфів, лісовиків і тролів, лисиць і красуні Хулдри. ...Це земля Норвезьких казок!
Переїзд в Ліллехаммер. Ми проїдемо вздовж долини Гудбрандсдален - край, що славиться красивими гірськими пейзажами, озерами і багатими традиціями, нас чекає фотопауза у найбільшого озера Норвегії - Мьоса. Регіон Ліллехаммер знають по зимових Олімпійських ігор 1994 року. У центральній частині Лиллехаммера розташовані чарівні старовинні будинки, затишні магазинчики, модні бутики і сувенірні лавки. Вільний час.
Переїзд по дивовижної території Норвегії. По дорозі ми побачимо національні парки дикої природи Доврефьелль і Рондане, а також зробимо фотопауза біля підніжжя відомої і загадкової Дороги Тролів (одинадцять запаморочливих петель серпантину, підйом з ухилом в 12%, великі і маленькі поворотик на 180 градусів !!!).
Переїзд в Олесунд, який заслужено визнано найкрасивішим містом Норвегії. Місто розкинулося між Сюнмерскімі Альпами і Атлантичним океаном і привертає щорічно сотні тисяч туристів завдяки своїм архітектурним стилем Югенд.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Норвегії.

День 4 - Лілліхаммер - Олесунн День 4 - Лілліхаммер - Олесунн День 4 - Лілліхаммер - Олесунн День 4 - Лілліхаммер - Олесунн
День 5.

Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд

 Сніданок. Екскурсія «Чудо - місто на трьох островах Олесуннд». Місто в стилі модерн, коли - то був знищений пожежею і ніби казкова птаха Фенікса відродився з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідної вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні башточки і шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-якому...
У вільний час запрошуємо:
піднятися на оглядовий майданчик Фьелстуа (18Є), звідки відкривається неймовірна панорама!!! Майданчик знаходиться на вершині Олесуннскої гори Аксл і нависає прямо над містом. З висоти 160 метрів видно всі острова міста і їх яскраві будиночки. Оглядовий майданчик сміливо можна назвати візитною карткою Олесунн.
відвідати місце неймовірної краси - чудову Атлантичну дорогу (58€/45€), яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжність 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравою краси. Місток за містком і дорога ніби ховається в води океану - захоплення немає меж !!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! Далі ми обов'язково відвідаємо затишне місто троянд - Мольде, символом якого вважається фонтан «Дівчина з трояндами». На панорамному майданчику зробимо фотопаузу і помилуємося з набережної на фіорди і Ромсдальскіе Альпи - 222 снігові гірські вершини які є найвищими горами Норвегії!!!
Продовжуємо нашу подорож, нас чекає один з відрізків «Золотого маршруту» - Гейрангерфьорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлов, звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-Давньонорвезька «фіорд», «Гейр» - «наконечник стріли». Рекомендуємо: захоплюючу подорож на кораблику по Гейрангерфьорду - красивому фіорду в Норвегії (48€/41€). Ми пропливемо по насичено блакитний спокійній гладі фьорда, оточеній стрімкими скелями і засніженими гірськими вершинами, отримаємо задоволення видом гірських річок і фантастичними по красі водоспадами: «Фата нареченої», «Сім сестер» і «Наречений». Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд
День 6.

Льодовик Бріксдайл - Флом - Согнефьорд

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекають гучні водоспади і круті гори, засніжені дороги і льодовики, озера і вже знайомі глибокі фіорди...
Переїзд в царство льодовиків! Рекомендуємо відвідати льодовик Бріксдайл - одне з відгалужень гігантського льодовика Йостедалсбреен, найбільшого в Європі. Пішохідна прогулянка «Крижане чудо Бріксдайл» (48€/38€). Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольором льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, що переходить в синій. Такий лід напевно багато хто побачить вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику, випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавіт». (Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг).
Переїзд через найдовший в світі автомобільний Лердальский тунель з космічними пейзажами в «кишеньках» (24,5 км) в район Согнефьорда.
Запрошуємо відвідати:
поїздка по Фломській залізниці (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най: гори, річки, озера, водоспади і фьорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу ... Здається, що більшої краси годі уявити неможливо, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню...
«Круїз на кораблику» (60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн» (26€/18€). Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.
«Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає вид на ущелину Сталхейм, а також фотопауза біля красивого водопаду Сталхеймсфоссен. Ласощі в одному з найстаріших готелів Норвегії.
По дорозі в готель фотопауза у каскадного водоспаду Твіндефоссен, який тече по кам'яних терасах з висоти 150 метрів! Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 6 - Льодовик Бріксдайл - Флом - Согнефьорд День 6 - Льодовик Бріксдайл - Флом - Согнефьорд День 6 - Льодовик Бріксдайл - Флом - Согнефьорд День 6 - Льодовик Бріксдайл - Флом - Согнефьорд
День 7.

Хардангерфьорд - Язик троля

 Сніданок. Переїзд в казковий регіон Хардангерфьорду, який називають фруктовим садом Норвегії.
Переїзд по національної туристичної дорозі Норвегії Хардангер «дорозі водоспадів, в село Кінсарвік.
Регіон Хардангерфьорд особливий регіон в Норвегії, навесні він потопає в квітучих деревах, а влітку фіорд схожий на кубанське село: на кожній вулиці з гілок звисають яблука і груші! А ще Хардангер славиться багатою культурною спадщиною. Гордість регіону скрипка «хардангерфеле», традиційна вишивка та хардангерский «бюнад» (національний костюм). У XIII столітті в цих краях поселилися монахи з Англії і почали займатися вирощуванням яблунь. В даний час в регіоні Хардангер виробляється 40% всіх норвезьких фруктів. Рекомендуємо спробувати справжній яблучний сидр, місцеву оленину, рибу та баранину.
Відпочинок на березі фьорда. Бажаючі можуть відвідати:
пішохідний маршрут по мальовничій долині Хуседален до двох водоспадів річки Кінсі: Твейтафоссен і водоспад Нястельсфоссен.
круїз на кораблику по Хардангерфьорду (43€/38€) - мальовничі краєвиди гір, водоспадів і льодовиків.
Норвезька "must do" - похід до язика Троля з гідом (38€/30€). Екскурсія розпочнеться з проїзду уздовж прекрасного Хардангерфьорд, по шляху ми перетнемо найбільший в Європі підвісний міст, побачимо норвезькі фруктові сади. З Тісседала ми почнемо похід до однієї з найзнаменитіших і популярних пам'яток в світі - до Язика Троля. Завяжемо шнурки міцніше і підготуємо фотоапарат - ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля, знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 11км, шлях прокладені через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт - Норвегія розкриється перед вами у всій своїй красі! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг).
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі.

День 7 - Хардангерфьорд - Язик троля День 7 - Хардангерфьорд - Язик троля День 7 - Хардангерфьорд - Язик троля День 7 - Хардангерфьорд - Язик троля
День 8.

Берген - Ставангер

 Сніданок. Вільний час для риболовлі або відпочинку на фіорді!
Рекомендуємо відвідати "Столицю фьордів - місто Берген» (36€/28€). Екскурсія по казковому та чарівному місту королівства тролів, оточений сімома горами і сімома фіордами. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків", які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов'язково спробувати! У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядової площадки гори Флейєн (вх. квитки опл. дод.).
Переїздe у Ставангер.
Екскурсія «Ніжність Півночі - Ставангер». Нас чекає прогулянка по місту контрастів: море, фіорди, гори і ліси - ось що оточує маленький Ставангер... А в містечку вражають вузькі вулички, дерев'яні будиночки, побудовані ще XVIII-XIX століттях, Кафедральний собор, зведений за часів вікінгів, десятки сувенірних крамничок, ремісничі майстерні і чавунні фігурки, розкидані по всьому Ставангер, головна з яких розмістилася на пристані і з нетерпінням визирає в море гостей міста... 
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.
 

День 8 - Берген - Ставангер День 8 - Берген - Ставангер День 8 - Берген - Ставангер День 8 - Берген - Ставангер
День 9.

Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника

 Сніданок. Вільний день для відпочинку в Ставангері.
Рекомендуємо екскурсії:

круїз по Лісефьорду (63€/53€ = трансфер + вх.білет). Про тутешніх місцях все чули чимало, а сьогодні нам належить побачити це все на власні очі! Ми будемо пливти через гавань Ставангер, потім через Хегсфьорд, побачимо безліч схожих на хмаринки невеликих острівців. І, звичайно ж, отримаємо задоволення величчю знаменитої красуні, яка височить над Лісефьордом - скелею Pulpit Rock (Кафедрою Проповідника).
круїз по Атлантичному заливі із Ставангера до Оанеса (53€/46€).
«На краю землі - скеля Прекестулен» (48€/38€). Поїздка на весь день! Переїзд в одне з найкрасивіших місць в Норвегії !!! Нас чекає Скала Прекестулен, або як її ще називають - «Кафедру Проповідника». Відпочинок на березі озера або підйом на гору (за бажанням туриста). Звивиста лісова стежка поведе нас уздовж малих річок і гірського озера, купається в хмарах... Поворот за поворотом... І ось вона - скеля Прекестулен, в її красі є щось магічне і зачаровують! Як магнітом, вона притягує до себе «паломників», що б ті помилувалися чудовим і за хоплюючим дух видом, що відкривається з висоти гори... (Важливо: необхідно мати зручне взуття і непромокальний одяг).
Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 10.

Осло

 Сніданок. Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства - Осло, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
автобусна екскурсія «Місто чотирьох королів -велика прогулянка по Осло» (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопауза.
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (26€/21Є). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури... Кульмінація екскурсії буде гордість жителів Осло - трамплін Хольменколлен, якому більше ста років...
Норвегія очима художників (21 € + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 10 - Осло День 10 - Осло День 10 - Осло День 10 - Осло
День 11.

Гельсінборг - Кронборг

 Сніданок. Рекомендуємо екскурсію по Хельсинборгу (23Є/18Є). Прогулянку по місту ми почнемо від вежі «Чернон», будова 12 століття. Тут ми поговоримо про не простих взаємовідносинах між датчанами і шведами, а також про те за яких обставин споконвічно датська територія Хельсинборга стала шведською. Потім ми піднімемося на вежу Чернон і з висоти 35 метрів все місто Хельсинборг буде як на долоні. Насолодившись місцевими пейзажами зверху, ми вирушимо до центру міста: фонтан Тихо Браге, церков святий Mарії, стара будівля Хельсинборга - будинок Якоба Хансена. І в завершенні Ратушна площа і будівля міської Ратуші, де ми дізнаємося історію паромного сполучення між Данією і Швецією, яка не уникла курйозних ситуацій щодо заборони на ввезення алкоголю з Данії.
У вільний час рекомендуємо екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (53 € + вх квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 11 - Гельсінборг - Кронборг День 11 - Гельсінборг - Кронборг День 11 - Гельсінборг - Кронборг День 11 - Гельсінборг - Кронборг
День 12.

Копенгаген

 Сніданок. Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку!
Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена... У вільний час рекомендуємо на вибір:

• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо...» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг - датський Парламент.
«Крістіансборг - Королівські палати» (26€+ вхідний квиток). Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім'я часто користується цим замком для проведення прийомів.
«Королівський Копенгаген - замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки!!!)
Переїзд в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу.

День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген
День 13.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково ). Прибуття в порт. Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 ( залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
• Проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку
на поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня.
У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
• Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Індивідуальне медичне страхування (при особистій подачі);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
Доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня:
в 2-х місній каюті - 40 євро / чол.
• Сніданок на поромах - 30 євро / чол. (Два пароми).
• Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
• Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
• ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ (виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Аккорд-Тур).

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: