Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

О, Балтики велике творіння! Примхливої діви вітряний сюрприз,
Весняний промінь, сльози земного ковзання, що стікає бурштинової краплею вниз ...

Балтійські берега 
Вільнюс, Рига, Таллін + Стокгольм!

Днів: 6
Львів –Вільнюс-Рига-Юрмала- Стокгольм - Таллін -Львів
Естонія
Латвія
Литва
Швеція

Лютий '18

ДВ 11 13:30   25 13:30

Березень '18

4 13:30   24 13:30

Квітень '18

  9 12:30   17 08:30   23 13:30

Травень '18

* 6 06:30   20 08:30   26 13:30

Червень '18

  3 09:30   10 12:30 * 30 12:30

Липень '18

* 1 13:30 * 16 10:30 * 28 12:30

Серпень '18

* 6 13:30   25 10:30

Вересень '18

  2 13:30   10 13:30   30 15:30

Жовтень '18

СПО 7 13:30   21 12:30

Листопад '18

  3 13:30 СПО 19 13:30

Грудень '18

  9 13:30 КР 22 10:30
ДВ−День Валентина
−8 березня
*,**−Сезонна доплата
СПО−Спецпропозиція
КР−Католицьке Різдво

Круїз - незабутня атракція.  
Два нічліга на лайнері і  день прогулянок по Стокгольму!
Екскурсія по Ризі і Стокгольму у вартості туру !!! 
Можливість відвідати Юрмалу! 

День 1.

Львів

Збір на екскурсію на Львівському залізничному вокзалі.
Автобусна екскурсія по Львову «Тільки у Львові". Ми пройдемо по вуличках Старого Львова і послухаємо історію стародавнього граду. Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. 
Нічний переїзд до Литви.

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів
День 2.

Вільнюс - Рига

Переїзд у Ригу. При бажанні групи
Екскурсія «Побачення з Вільнюсом!»(18Є/13Є). Костел Св. Анни - шедевр готики, костел Св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. 
Переїзд в Ригу. Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо- продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню). Вильний  ча.  У Ризі безліч затишних ресторанчиків. Латиська кухня проста і ситна. 
«Таємниці мореплавців»(10€+вх.квиток). Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. Свій початок музей бере з приватної колекції лікаря Ніколауса фон Химзеля. Тут ми побачимо древні човни, прикраси і знаряддя праці, знайдені під час розкопок, численні карти і зображення Риги, статую Великого Крістапа, меч ката, дивовижний макет башти Святого Петра. Цікава Срібна колекція музею.  Нічліг.

День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига
День 3.

Таллінн - Юрмала - Рига

Сніданок. 
Ранкова автобусна екскурсія «Душевна Рига»(18€/10€). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн - вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами -Еспланада і Верманського сад. 

«Місто музикантів і квітів - Юрмала»(26€/21€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали-спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі. Переїзд в Таллін. Посадка на паром. 
Відплиття в Стокгольм. А тепер нас чекає подорож на поромі!!! Розважальні програми, ресторани - на будь-який смак, адже кулінарні враження - це дуже важлива частина морської подорожі. А ще магазини на поромі з унікальним асортиментом і вигідними цінами. Ночівля на поромі.

День 3 - Таллінн - Юрмала - Рига День 3 - Таллінн - Юрмала - Рига День 3 - Таллінн - Юрмала - Рига День 3 - Таллінн - Юрмала - Рига
День 4.

Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття до Стокгольму.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(28€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Таємний Фрегат Vasa»(21€+ вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
«Королівський Стокгольм»(21€+вх.квиток). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи- офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.  Відплиття порому зі Стокгольму в Таллін. Ночівля на поромі.  

День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм
День 5.

Таллінн

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття до Талліну. Вільний час. 
Оглядова екскурсія по столиці Естонії. Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн»(18€/10€). Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. Вільний час. Для бажаючих:

Автобусна екскурсія «Більше про Таллінн»(18€/10€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 - початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Ще вас чекає прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів», далі походіть по руїнах середньовічного монастиря св.Брігітти. Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
Екскурсія в знамениту Талліннську вежу «В гості до Товстої Маргарити»(10€/6€+ вх квиток). Таллінн - старовинне приморське місто, а вежа відігравала важливу захисну роль. Пропонуємо відправитися на цікаву екскурсію в Морський музей, розташований у вежі. Товста Маргарита - вежа з непростою долею. Тут знаходилися військовий склад, казарми і в'язниця. Також ми з вами піднімемося на гору вежі, де розташовані міні маяк і кафе-морозиво. А маленьким відвідувачам в ході екскурсії можна запропонувати помалювати на мурі. 
«Дегустація лікерів Талліна»(21€). На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн - Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку - Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію - Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів та має дивовижно приємний смак, що нам і належить оцінити. 
«Легенди Талліна» (10€). За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до сих пір показуються примари ... А в кожній нашій легенді міститься частка правди. Можна відвідати знамениту пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани зі середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa" (оплата по меню). 

22:00 Виїзд в Україну. 

День 5 - Таллінн День 5 - Таллінн День 5 - Таллінн День 5 - Таллінн
День 6.

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 20:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничному вокзал.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-организатора по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Екскурсійна програма
• Проезд в 4 –х местной каюте эконом - класса (спальное место) без окна на нижней палубе БЕЗ завтрака
• На паромах Таллин – Стокгольм- Таллин.
• В каютах: душ, туалет. Услуга по подселению только в женские или мужские каюты не предоставляется.
Дополнительно оплачивается:
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Доплата за размещением в каютах более высокого класса на паромах Таллин – Стокгольм Таллин:
• в 2-х местной каюте– 40евро/чел.
• в 1-но местной каюте – 80 евро/чел.
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Для тех, у кого паспорта Не биометрические, нужна виза
Консульский сбор 35€.
Визовый центр 23€.
Визовая поддержка 10€.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: