Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Хочеш, я подарую Тобі Північ? Я подарую її Тобі такою, якою її, рідко хто знає ....
І побачивши довгий полярний день, північне сяйво і безкраї простори,
Ти теж будеш прокидатися в захваті...
І Ти зможеш полюбити її так, як люблю її Я...

Подаруй мені зорі Півночі

Днів: 10
Львів –Рига-Таллін - Стокгольм –Берген*- Осло–Копенгаген-Берлін -Львів
Данія
Естонія
Латвія
Норвегія
Німеччина
Швеція

Квітень '18

СПО 20 08:30

Травень '18

МП 2 09:30 СПО 25 08:30

Червень '18

СПО 16 08:30

Липень '18

  1 09:30   14 09:30   28 09:30

Серпень '18

  12 09:30   19 09:30

Вересень '18

СПО 2 08:30 СПО 23 09:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята

КАЮТИ У ВАРТОСТІ ТУРУ
У вартості туру екскурсії: по столиці Латввї Ригзі, Лицар балтійського моря – Таллін, Серце Стокгольма- Gamla Stan, Столиця землі Вікінгів - Осло, Копегаген для душі, Велич Берлину.
У турі багато північних родзинок ....
Один з найбільш повних і цікавих турів по Скандинавії!

День 1.

Львів

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Поселення в готель на території Литви.

День 2.

Рига - Юрмала

Сніданок. Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо- продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню). Вільний час.
«Місто музикантів і квітів - Юрмала» (21€/18€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали - спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самих примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі ... Повернення в Ригу.
Екскурсія «Душевна Рига» (18Є / 10Є). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Ригу-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн - вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами-Еспланада і Верманського сад. Поселення в готель в Талліні. Ночівля.

День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала
День 3.

Таллінн

Сніданок.
Пішохідна оглядова екскурсія по столиці Естонії. Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччя, яке приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглося дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхній Місто - місто-лицар.
Автобусна екскурсія «Більше про Талліні» (18€/13€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 - початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Ще нас чекає прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів».
18:00 - Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.

День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн
День 4.

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Стокгольм.
Стокгольм - столиця Швеції, відомий не тільки своєю красою, але і тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Вільний час. Для бажаючих запрошуємо на екскурсії:
Автобусна екскурсія з фотопауза «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набережена озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Таємний Фрегат Vasa» (18 € + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігшийся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але .... Про це наша історія.
«Королівський Стокгольм» (18 € + вхідний квиток). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи-офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.
Нічний переїзд в Норвегії.

День 5 - Стокгольм День 5 - Стокгольм День 5 - Стокгольм День 5 - Стокгольм
День 5.

Согнефьорд - Сталхейм - Флом

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно).
Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Починаємо цей прекрасний день .... Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальский - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день .... Відвідування всіх екскурсій по - бажанню.
«Круїз на кораблику» (60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд. Незабутня поїздка по «Фломській залізниці» (66€/ 48 €). Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося біля мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню ... «Романтична ущелина Сталхейм» (21€ / 18€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Ночівля в Норвегії.

День 5 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 5 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 5 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 5 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом
День 6.

Берген

Сніданок. Вільний час в районі Сегнефьода.
Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Для бажаючих: «Берген - місто між сімома горами» (36€/26€). Поїздка в Берген проходить через пам'ятку регіону - гірське плато Hardangervidda. Зупинки для фотопаузи на тлі водоспадів і захоплюючих дух пейзажів. Берген - одне з великих міст Норвегії, ворота в світ фьордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). Ми прогуляємося по гензейскому кварталу - місту парасольок. Прогулянка по історичних місцях набережній Брюгген, Рибному ринку. Дерев'яні будинки, чарівна атмосфера старих особняків і захоплюючі історії. Бажаючі зможуть відвідати Ганзейський музей (вхідний квиток оплачується самостійно).
Ночівля в Норвегії.

День 6 - Берген День 6 - Берген День 6 - Берген День 6 - Берген
День 7.

Осло

Сніданок. Переїзд в Осло.
Оглядова екскурсія по столиці Норвегії - «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частини міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет. Вільний час. Для бажаючих:
Для бажаючих автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло» (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопауза. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда, лижний трамплін в Холменколлені. Ми відвідаємо музейний острів Бюгдой. Бажаючі зможуть спробувати страви місцевої кухні (оплата по меню).
Або Норвегія очима художників (18€ + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Ночівля в Швеції.

День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло
День 8.

Копенгаген

Сніданок. Прибуття в Данію.
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (доп оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...». Для тих, хто хоче детельно дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішої гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена .... Вільний час.
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...» (26€/21€). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопауз. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгагені, Кристиансборг - датський Парламент.
«Розенборг - замок троянд» (23€ + вхідний квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Переправа на поромі на територію Німеччини. Ночівля.

День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген
День 9.

Берлін

Ранній сніданок. Переїзд в Берлін.
Екскурсія по столиці Німеччини "Велич могутнього Берліна". Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна потрапити в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами - побачити справжнє. Вільний час. Для бажаючих на вибір:
«Незвичайний Берлін» (23€/18€). А зараз ми побачимо Західний Берлін з незвичайного боку: графіті, переселенці, сквот, галереї художників, бари, соціальні феномени і експерименти. Заглянемо в пару незвичайних церков, відвідаємо арт-сквот і комуну хіпі, пройдемося через буржуазні квартали житлової забудови, а також оглянемо старовинні будинки, де живуть зірки німецького шоу-бізнесу. Про те, що ви побачите і дізнаєтеся на цій екскурсії нам не розкажуть путівники.
«Палац Шарлоттенбург» (18€ + вхідний квиток). Палац Шарлоттенбург - найбільша резиденція прусських королів в Берліні, прекрасний зразок архітектури бароко в Німеччині. Мекленбурская кімната, Приймальний кабінет королеви Софії Шарлоти, Порцеляновий кабінет, Каплиця, Музичний кабінет, Золотий кабінет.
«Берлін і пиво» (30€/21€). У Берліні вміють варити старе добре пиво і ми зможемо познайомитися з більш, ніж віковою традицією пивоваріння. Історія пивоваріння, основи традицій, відвідування пивоварні. Виїзд на Україну.

День 9 - Берлин День 9 - Берлин День 9 - Берлин День 9 - Берлин
День 10.

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А».
Переїзд на поїзди на залізничному вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками
• Екскурсійна програма
• Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.На поромі Таллінн - СтокгольмУ каютах: душ, туалет. Послуга з підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Доплата за спальне місце на паромі в каютах вищого класу:
Місце в 2-х місній каюті без вікна/з вікном -83Є / 98Є
Місце в 1 -но місній каюті без вікна/з вікном - 156Є / 190Є
• Консульський збір 35€.
• Візовий центр 23 €.Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульского збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонара до 21р. Візовий центр сплачують всі. СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: