Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

.. ... Ми поїдемо на оленях вранці раннім і відчайдушно ввірвемося прямо у снігову зорю
Ти дізнаєшся що даремно називають Північ крайнім ... Ти побачиш він безкрайній ... Я тобі його дарую..

Cкандинавські фьорди 

Днів: 11
Львів - Гданськ - Стокгольм - Согнефьорд - Берген - Осло - Копенгаген - Львів
Данія
Норвегія
Польща
Швеція

Квітень '18

МП 25 08:30

Травень '18

СПО 20 08:30

Червень '18

СПО 16 09:30

Липень '18

  9 08:30   16 09:30   30 08:30

Серпень '18

  6 08:30   20 09:30

Вересень '18

СПО 4 08:30 СПО 11 09:30
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!  КАЮТИ У ВАРТОСТІ ТУРУ!
Чим цікавий цей тур? Коротко про головне:
Всього 11 днів і багато можливостей!
У програмі: Берген, Мова Троля, льодовик Нігардсбрін, Риболовля в Норвегії, Фломська залізниця.
Самі чудові фіорди: Согнефьорд, Хардангерфьорд, Нерёйфьорд!
Ми побачимо Котраст гір і фіордів, доторкнемся до вічних льодовиків.
У вартості екскурсії: Варшава, Гданськ, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Сталхейм, Королівські замки Данії!

День 1.

Львів - Варшава

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
Вечірня екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера «Варшава - місто королів» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Поселення в готель в Польщі. Ночівля.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Гданськ

Сніданок.
Нас запрошує прекрасне і старовинне місто у Польщі місто Гданськ. Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Трехградье). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер'єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе. 
Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю»(23€+вх.квиток) - величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні мури з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости - зберігають ауру загадковості і чарівності. Відплиття на поромі до Швеції. Ночівля на поромі.

День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ
День 3.

Стокгольм - Юргорден

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт Кальскроне. Переїзд в Стокгольм.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Королівський Стокгольм» (30€/26€). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю, побачимо регалії Шведської держави - скіпетр, мантію і корону. І зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa»(21€+вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але.... Про це наша історія.
«Стокгольмська Ратуша»(13€+квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету. 
Ночівля в Швеції.

День 3 - Стокгольм - Юргорден День 3 - Стокгольм - Юргорден День 3 - Стокгольм - Юргорден День 3 - Стокгольм - Юргорден
День 4.

Согнефьорд - Флом - Сталхейм

Сніданок.
Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Починаємо цей прекрасний день. Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальскій - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день ....
Відвідування за- бажанням.
Незабутня поїздка по «Фломській залізниці» (66€/48€). Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося у мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
«Круїз на кораблику»(60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд
«Романтична ущелина Сталхейм». Серед мальовничої природи, на самому верху, у закінчення знаменитої дороги Сталхеймсклейва, знаходиться готель Stalheim. Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Готель Stalheim, з його приголомшливими видами на долину Нерёй, ось уже 200 років займає високе місце в списку кращих пам'яток Західної Норвегії. Ми вип'ємо кави або спробуємо одне з страв місцевої кухні (по меню) на терасі готелю отримаємо задоволення величними околицями. Ночівля в Норвегії.

День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм
День 5.

Берген - Язик троля

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Согнефьорда. Для  бажаючих програми:
Похід на Язик Троля (46€/41€). Норвежці - народ з багатою фантазією і Trolltunga не міг залишитися без уваги скандинавських повір'їв. Величезний Троль був дитячо добрим і грайливим - не міг всидіти на одному місці: пірнав в глибокі і небезпечні води, стрибав через провалля або намагався зловити веселку над урвищем. І ось, одного разу, він захотів перевірити чи зможе він кинути виклик самому Сонцю? І Троль висунув язика з печери .... Trolltunga - скелястий горизонтальний виступ на скелі Скьеггедаль, який височить над озером Рінгедалсватн. Язик Троля знаходиться на висоті близько 700 м над рівнем моря. Заради заповітних фото і неповторних відчуттів нам потрібно пройти 11 км по гірській стежці. Пару підйомів і спусків, останній ривок перед фінішем ІІІ ... ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на Язику Троля і дивитесь на прекрасні пейзажі ... Невеликий пікнік і вирушаємо назад.
Дуже важливо! Вирушаючи в похід на Язик Троля, не забудьте взяти теплі речі і одяг, що не промокає, треккингові кросівки. Для підняття на гору дуже важлива хороша фізична підготовка.
Для тих, хто не хоче підніматися в гору, пропонуємо інші розваги:
«Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн»(26€/16€). Ми поїдемо з Флома через Еурланн до незвичайної, вражаючою майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. Над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянну панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.
«Берген - місто між сімома горами»(36Є/30Є). Берген - один з великих міст Норвегії, ворота в світ фіордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). І побачимо прекрасний вид на місто, на його фіорди і на північні острови. Вільний час. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно. Пропонуємо відвідати Акваріум, садибу Е. Гріга «Трольхауген», «Ганзейський музей». Або зробити поїздку на екскурсійному кораблі по околицях Бергена (доп. Оплата). Кращий спосіб познайомитися з красотами Бергена - це побачити його з боку моря!  Нічліг в Норвегії.

День 5 - Берген - Язик троля День 5 - Берген - Язик троля День 5 - Берген - Язик троля День 5 - Берген - Язик троля
День 6.

Льодовик Нігардсбрін

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Согнефьорда.
Бажаючих запрошуємо на екскурсію «Підкорення Норвегії - льодовик Нігардсбрін»(68€/46€). По дорозі в царство льодовика нас чекають гомінкі водоспади, круті гори, засніжені дороги, озера, глибокі фіорди, на берегах яких, наче перлини, розсипані мальовничі села! Долина Юстедален. Гірська дорога ... поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись на смарагдове озеро ...
Або "Рибалка в Норвегії" (оплата за домовленістю в залежності від кількості людей). Ми зможемо насолодитись видом норвезьких фіордів з яхти або рибальського човна, а ще спіймати велику тріску або зубатку, морського чорта, акулу або Мольва. Риболовля у фіордах і море підходить для всіх. Рибальські гіди забезпечать нас необхідним обладнанням та поділяться секретами вдалої риболовлі. У Норвегії без риби не залишиться жоден рибалка, навіть початківець.
Ночівля в Норвегії.

День 6 - Льодовик Нігардсбрін День 6 - Льодовик Нігардсбрін День 6 - Льодовик Нігардсбрін
День 7.

Хардангерфьорд

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає чудовий день. 
Головна визначна пам'ятка регіону гірське плато Hardangervidda, з численними озерами, річками і одним з найбільших льодовиків Норвегії Фольгефонна. Регіон Хардангер називають «фруктовим садом Норвегії». Ми побачимо водоспад Стейдальсфоссен - вважається одним з найбільш відвідуваних водоспадів в Норвегії, його особливість в тому, що ми можемо не тільки помилуватися водоспадом здалеку, але і прогулятися в його середині, по спеціальній доріжці. Водоспад Ворінгфоссен - місце, що поглинає увагу своєю красою, перед нами водоспад із загальною висотою 182 і висотою вільного падіння води 145 м, захоплює не тільки сам водоспад, але його долина, нагадує епізод фантастичного фільму. Hardanger Bridge висячий міст перекинутий через Харденгер-фьорд. Найдовший міст в Норвегії, довжина моста 1380 м довжиною прольоту 1310 м. Бризки від водоспадів, найчистіше повітря, захоплюючі дух пейзажі - одна з найкрасивіших доріг в Норвегії. Зупинки в найцікавіших місцях для фото. 
Переїзд на нічліг. Ночівля в районі Осло.

День 7 - Хардангерфьорд День 7 - Хардангерфьорд
День 8.

Осло

Сніданок. Переїзд в Осло.
Оглядова екскурсія по столиці Норвегії- «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет. Вільний час. Для бажаючих:
Автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло»(26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузами. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда, лижний трамплін в Холменколлені. Ми відвідаємо музейний острів Бюгдой. Бажаючі зможуть спробувати страви місцевої кухні (оплата по меню).
Або Норвегія очима художників(21€ + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Ночівля в Швеції.

День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло
День 9.

Копенгаген

Сніданок. Прибуття в Данію.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих закатів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...». Для тих, хто хоче детельно дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.Вільний час. Для бажаючих на вибір:
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...»(26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент. 
«Розенборг - замок троянд»(26€+вх.квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Ночівля в Данії.

День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген
День 10.

Копенгаген

Сніданок.  Переїзд по Данії. 
«Таємниці і легенди Королівських Замків»(вх.квиток): замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " Коронний замок "датських королів. Переїзд по території Швеції. Посадка на пором. 20:00 - Відплиття на поромі в Гдиню. Ночівля на поромі.

День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген
День 11.

Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Гдиню за розкладом. Переїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• внутрішні пороми
• Місце в 4-х містній каюті (2 парома) без вікна
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• факультативні екскурсії
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 €.
Візовий центр 25 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
За бажанням можна доброніровать категорію каюти вище:
• Місце в 4-х місцевій каюті з вікном (2 пароми) + 80 €
• Місце в 2-х місній каюті (2 пароми) без вікна / с вікном -100Є / 172Є
• Місце в 1-но місній каюті (2 пароми) без вікна / с вікном - 120Є / 218Є
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: