Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

.. ... Ми поїдемо на оленях вранці раннім і відчайдушно ввірвемося прямо у снігову зорю
Ти дізнаєшся що даремно називають Північ крайнім ... Ти побачиш він безкрайній ... Я тобі його дарую..

Cкандинавські фьорди 
Согнефьорд, Хардангерфьорд, Берген + Осло, Стокгольм і Копенгаген.

Днів: 11
Львів - Гданськ - Стокгольм - Согнефьорд - Берген - Осло - Копенгаген - Львів
Данія
Норвегія
Польща
Швеція

Квітень '18

МП 25 08:30

Травень '18

СПО 20 08:30

Червень '18

СПО 16 09:30

Липень '18

  9 08:30   16 09:30   30 08:30

Серпень '18

  6 08:30   20 09:30

Вересень '18

СПО 4 08:30 СПО 11 09:30
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

Чим цікавий цей тур? Коротко про головне:
Всього 11 днів і багато можливостей!
Найцікавіші міста: Стокгольм, Осло, Берген і Копенгаген!
Самі чудові фіорди: Согнефьорд, Хардангерфьорд, Нерёйфьорд!
Ми побачимо Котраст гір і фіордів, доторкнемся до вічних льодовиках,
Побуваємо в музеях фрегата Vasа, групи АВВА, Королівських покоях Швеції!
Бризки від водоспадів, найчистіше повітря, захоплюючі дух пейзажі !!!
Тур, де вся сила і енергія Норвегії!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
 У вартості екскурсії по Варшаві, Гданську, Стокгольму, Осло, Копенгагену !

День 1.

Львів - Варшава

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
Вечірня екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера «Варшава - місто королів» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Поселення в готель в Польщі. Ночівля.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Гданськ

Сніданок.
Нас запрошує прекрасне і старовинне місто у Польщі місто Гданськ. Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Трехградье). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер'єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе. 
Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю»(23€+вх.квиток) - величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні мури з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости - зберігають ауру загадковості і чарівності. Відплиття на поромі до Швеції. Ночівля на поромі.

День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ День 2 - Гданськ
День 3.

Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт Кальскроне. Переїзд в Стокгольм.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
«Королівський Стокгольм» (30€/26€). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю, побачимо регалії Шведської держави - скіпетр, мантію і корону. І зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Таємний Фрегат Vasa»(21€+вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але.... Про це наша історія.
«Стокгольмська Ратуша»(13€+квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету. 
Ночівля в Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Сигтуна - Юргорден - Уппсала

Сніданок. Вільний час в Стокгольмі.
Бажаючі зможуть погуляти по острову -Юргорден. Трансфер на Музейний острів (дод оплата). Можливість відвідування музеїв (вх квитки самостійно). Відвідати дитячий тематичний парк Юнібакен -музею казкових персонажів Астрід Ліндгрен або етнографічний музей під відкритим небом Скансен, який називають «Швецією в мініатюрі». Спробуємо щойно спечені найсмачніші шведські булочки і покатаємося на залізниці в країну дитинства і наших улюблених дитячих казок ....
Або запрошуємо познайомиться з історією Швеції « Легендарні Сигтуна і Упсала » (38€/30€) . На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції - Сігтуна « місто- колиска» могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію. Далі нас чекає знайомство з красунею Упсалою. Головна окраса міста- Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни. Довгий час собор використовували для коронації правителів , а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер'єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все... адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з множин старовинних будиночків, храмів і « шведських пірамід ", які розкажуть нам свої історії.
Екскурсія «Парк скульптур - Миллесгарден»(30€/23€) - ми відвідаємо колишній будинок і сад видатного скульптора Швеції Карла Миллеса . Тут зібрані найважливіші роботи майстра, включаючи монументальну скульптуру «Рука Бога» . В особняку побачимо унікальну колекцію мистецтва Середньовіччя і Ренесансу, а також рідкісні артефакти стародавнього Риму та стародавньої Греції. А з прекрасних терас, прикрашених фонтанами і клумбами з квітами, перед нами відкриється неперевершена панорама Стокгольма .
Рекомендуємо відвідати «Королівський Дротнінхольм »(30€/23€) . Їдемо на прийом в літню резиденцію королівської сім'ї - палац Дроттнінгхольм! Королівський острів - поєднання шарму і натхнення , він запрошує помилуватись шедеврами палацового ансамблю : фонтаном Геркулеса , Китайським павільйоном , палацовим театром. 
Переїзд на ночівлю в Норвегію. Кожна людина хоча б один раз у житті хоче побувати тут! Ночівля.

День 5.

Согнефьорд - Сталхейм

Сніданок. 
Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Починаємо цей прекрасний день. Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальскій - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день ....
Відвідування за- бажанням.
Незабутня поїздка по «Фломській залізниці» (66€/48€). Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося у мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
«Круїз на кораблику»(60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Романтична ущелина Сталхейм»(21€/16€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Ночівля в Норвегії.

День 5 - Согнефьорд - Сталхейм День 5 - Согнефьорд - Сталхейм День 5 - Согнефьорд - Сталхейм День 5 - Согнефьорд - Сталхейм
День 6.

Берген

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Согнефьорда.
Для бажаючих екскурсія «Берген - місто між сімома горами»(36€/26€). Берген – одне з великих міст Норвегії, ворота у світ фіордів. Місто оточене горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). І побачимо прекрасний вид на місто, на його фіорди і на північні острови. Вільний час.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:«Ганзейский музей» (18€+вх.квиток). Ще в 1360-х роках представники Ганзейського союзу – німецької купецької гільдії заснували в Бергенському порту одне з представництв. Дерев'яні будівлі, чарівна атмосфера старих особняків і захоплюючі історії. Або зробити поїздку на екскурсійному кораблі по околицях Бергена (дод оплата). Кращий спосіб познайомитися з красотами Бергена - це побачити його з боку моря!
Ночівля в Норвегії.

День 6 - Берген День 6 - Берген День 6 - Берген День 6 - Берген
День 7.

Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в одному з містечок Сьогнефьорд.
Бажаючих запрошуємо на екскурсію «Підкорення Норвегії - льодовик Нігардсбрін»(68€/46€). По дорозі в царство льодовика нас чекають гомінкі водоспади, круті гори, засніжені дороги, озера, глибокі фіорди, на берегах яких, наче перлини, розсипані мальовничі села! Долина Юстедален. Гірська дорога ... поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись на смарагдове озеро ...
Або "Рибалка в Норвегії" (оплата за домовленістю в залежності від кількості людей). Ми зможемо насолодитись видом норвезьких фіордів з яхти або рибальського човна, а ще спіймати велику тріску або зубатку, морського чорта, акулу або Мольва. Риболовля у фіордах і море підходить для всіх. Рибальські гіди забезпечать нас необхідним обладнанням та поділяться секретами вдалої риболовлі. У Норвегії без риби не залишиться жоден рибалка, навіть початківець.
Або "Фруктовий рай Хардангерфьорду"(68€/48€). Головна визначна пам'ятка регіону гірське плато Hardangervidda, з численними озерами, річками і одним з найбільших льодовиків Норвегії Фольгефонна. Регіон Хардангер називають «фруктовим садом Норвегії». Ми побачимо водоспади Ворінгфоссен, Лотефоссен, Стейндалсфоссен. Круїз по Осафьорду і Ейдфьорд. Бризки від водоспадів, найчистіше повітря, захоплюючі дух пейзажі - одне з найкрасивіших місць в Норвегії. Переїзд на нічліг. Ночівля в районі Осло.

День 8.

Осло

Сніданок. Переїзд в Осло.
Оглядова екскурсія по столиці Норвегії- «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет. Вільний час. Для бажаючих:
Автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло»(26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузами. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда, лижний трамплін в Холменколлені. Ми відвідаємо музейний острів Бюгдой. Бажаючі зможуть спробувати страви місцевої кухні (оплата по меню).
Або Норвегія очима художників(21€ + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Ночівля в Швеції.

День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло
День 9.

Копенгаген

Сніданок. Прибуття в Данію.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих закатів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...». Для тих, хто хоче детельно дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.Вільний час. Для бажаючих на вибір:
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...»(26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент. 
«Розенборг - замок троянд»(26€+вх.квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Ночівля в Данії.

День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген
День 10.

Копенгаген

Сніданок. Вільний час в Копенгагені.
«Таємниці і легенди Королівських Замків»(48€+вх.квиток): замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " Коронний замок "датських королів. Переїзд по території Швеції. Посадка на пором. 20:00 - Відплиття на поромі в Гдиню. Ночівля на поромі.

День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген
День 11.

Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Гдиню за розкладом. Переїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• внутрішні пороми
• Місце в 4-х містній каюті (2 парома) без вікна
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• факультативні екскурсії
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 €.
Візовий центр 25 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
За бажанням можна доброніровать категорію каюти вище:
• Місце в 4-х місцевій каюті з вікном (2 пароми) + 80 €
• Місце в 2-х місній каюті (2 пароми) без вікна / с вікном -100Є / 172Є
• Місце в 1-но місній каюті (2 пароми) без вікна / с вікном - 120Є / 218Є
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: