Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Хто тут не бував, хто не ризикував-Той сам себе не випробував,
Нехай навіть внизу він зірки хапав з небес.
Внизу не зустрінеш, як не тягнися
За все своє щасливе життя, десятої частки таких красот і чудес .

Мед з чорницями… І вся Скандинавія!

Днів: 14
Львів - Люблін - Рига - Стокгольм - Осло - Олесуннд - Берген - Одда-Ставангер - Копенгаген -Мальме-Львів
Данія
Латвія
Норвегія
Польща
Швеція

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

СПО 20 08:30

Липень '18

  22 08:30

Серпень '18

  5 09:30
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

 БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! КАЮТИ У ВАРТОСТІ ТУРУ!
Тур, де ми побачимо все найцікавіше в Норвегії
У вартості екскурсії: Рига, Стокгольм, Осло, Олесуннд, Ставангер, Копенгаген, Мальме
Похід на Язик Троля, ущелина Сталхейм, Ерессуннскій міст!

В програмі:
Самі чудові фіорди: Стурфьорд, Гейрангерфьорд,
Согнефьорд, Хардангерфьорд, Нерёйфьорд
Найзнаменитіші водоспади:
Слеттафоссен, Сім Сестер, Наречений, Фата Наречені,
Відефоссен, Твіндефоссен, Ворінгфоссен, Лотефоссен


А ще:
Берген, Льодовик Бріксдайл, Стіна тролів, дорога Орлов,
Проект століття-Атлантична дорога, 
Мольде і Крістіасунд,
майданчик Стегастейн, Фломська залізниця,
Скеля «Кафедра Проповідника»

І ще багато-багато всього цікавого!
Спокійний і розмірений тур для справжніх мандрівників!

День 1.

Львів - Люблін

Безкоштовний трансфер "ж/д вокзал - Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Залежно від проходження кордону та за наявності часу: відвідування старовинного міста Люблін (18€/13€). Серце Любліна Старе Місто з його багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею та скарбницею, Старий театр, який є одним із найцінніших і цікавіших в Європі. Переїзд в Литву. Ночівля в Литві.

День 1 - Львів - Люблін День 1 - Львів - Люблін День 1 - Львів - Люблін День 1 - Львів - Люблін
День 2.

Рига

Сніданок. Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо – продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню). Вільний час в Ризі.
18:00 - Відплиття з Риги на поромі. Ночівля на поромі.

День 2 - Рига День 2 - Рига День 2 - Рига День 2 - Рига
День 3.

Стокгольм

Сніданок на паромі(оплачується додатково). 10:00-прибуття в порт Стокгольма.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але і тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія центральною частиною міста «Гамла Стан - серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички та площі тут мають особливу магію. Прогулюючись ними, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Ми побачимо найвужчу 90-сантиметрову вуличку Стокгольма і найменшу скульптурку хлопчика, якого дбайливі городяни завжди поспішають одягнути за погодою. Все це і багато іншого дізнаємося з нашої подорожі по Старому місту! Вільний час. Для охочих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузою «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набережна озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Таємний Фрегат Vasa» (дод. оплата). Нас чекає єдиний у світі, що зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але .... Про це наша історія.
Переїзд до Норвегії. Нас чекає край білосніжних гірських вершин на тлі ніжного синього неба ... Норвегія - це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі .... в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут!  Поселення в готель в р-ні Стокгольму. Ночівля

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Осло

Сніданок. 
Оглядова екскурсія по столиці Норвегії - «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет. Вільний час. Для бажаючих:
Для бажаючих автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло»(26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузами. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда, лижний трамплін в Холменколлені. Ми відвідаємо музейний острів Бюгдой. Бажаючі зможуть спробувати страви місцевої кухні (оплата по меню).
Або Норвегія очима художників (21€ + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Ночівля в Норвегії.

День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло
День 5.

Олесунн

Сніданок.
Сили природи зуміли створити в Норвегії дивовижний край - край льодовиків і водоспадів, гранітних острівців, заток і припливів, рівного якому по красі і величі немає більше ніде на Землі. Сьогодні ми проїдемо до долини Гудбрандсдален, яка простяглася прямо до гірського плато Дуврефьелль. Це плато утворює ключовий кордон між Норвегією «на північ від гір» та Норвегією «на південь від гір». Ми їдемов Олесуннд, по дорозі зупинимося біля водоспаду Слеттафоссен і біля «Стіни Тролів». Ми проїдемо уздовж берега Стурфьорда ми прибудемо в Олесуннд - місто на трьох островах. Містечко в плаваючій табакерці - Олесунд живий пам'ятник стилю Арт Нуво в Норвегії і приваблює мільйони туристів своїми химерними вежами і яскравими фасадами. Екскурсія по місту. Вільний час. Переїзд на нічліг. Нічліг.
 

День 5 - Олесунн День 5 - Олесунн День 5 - Олесунн День 5 - Олесунн
День 6.

Мольде - Олесунн - Крістіансунн

 Сніданок. Вільний час в Олесунд. 
Для всіх охочих поїздка «Проект століття-Атлантична дорога, Мольде і Крістіасунд»(68€/46€). В Мольде вас чекає панорамний вигляд на 222 гірські вершини. В Молде щорічно проводиться Міжнародний Фестиваль Джазу. В Молде народився відомий норвезький письменник Б. Бьорнсон, лауреат Нобелівської премії з літератури, і сучасний письменник Ю. Несбіт. Ми проїдемось по чудовій Атлантичної дорозі, яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжністю 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравої краси. Місток за містком і дорога ніби ховається у води океану - замилуванню немає межі!!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! Фотопауза. Переїзд в місто, яке розташоване на чотирьох островах в Атлантичному океані Крістіасунд, столицю регіону Нурмере ... Саме місто Крістіансунд, побудоване на чотирьох островах біля самого океану, а з материком з'єднане мостами і тунелями. Повернення в Олесунд. Ночівля на території Норвегії.

День 6 - Мольде - Олесунн - Крістіансунн День 6 - Мольде - Олесунн - Крістіансунн День 6 - Мольде - Олесунн - Крістіансунн День 6 - Мольде - Олесунн - Крістіансунн
День 7.

Гейрангер фіорд

 Сніданок.
Нас чекає сьогодні один із відрізків «Золотого маршруту» - Гейрангерфьорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлів, звідки відкривається чудовий вигляд на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-давньонорвезьки «фіорд», «Гейр» - «наконечник стріли». Ми побачимо, як верхня частина фьорду, немов дротик, впивається в гори і продовжується ущелиною порожистої річки в напрямку вершини Далснібба.
Для охочих «Круїз на кораблику по Гейрангерфьорд»(46€/41€). Перлина серед норвезьких фіордів, де нас зачарують величні снігові вершини гір, соковита зелень трав, смарагдова вода фіорду і фантастичні каскади водоспадів: «Сім сестер», «Наречений», «Фата Нареченої».
Переїзд до льодовика Бріксдайл. Бріксдайл - одне з відгалужень гігантського льодовика Йостедалсбреен, найбільшого в Європі. Зупинка на оглядовому майданчику. Вільний час. Для охочих пішохідна прогулянка «Крижане диво Бріксдайл»(38€/30€). Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів у зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольору льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, перехідний в синій. Такий лід напевно багато побачать вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику (оплата самостійно) випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавит». Ну що ж-За Бріксдайл! Переїзд на нічліг. Нічліг.

День 7 - Гейрангер фіорд День 7 - Гейрангер фіорд День 7 - Гейрангер фіорд День 7 - Гейрангер фіорд
День 8.

Берген

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Сьогнефьорд. Для бажаючих екскурсії та програми:
«Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн»(26€/16€). Ми поїдемо з Флома через Еурланн до незвичайної, вражаючою майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. Над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянну панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.
"Берген - місто між сімома горами"(36€/30€). Поїздка в Берген проходить через пам'ятку регіону - Гірське плато Хардангервідда. Зупинки для фотопауза на тлі водоспадів і захоплюючих дух пейзажів. Берген - одне з великих міст Норвегії, ворота в світ фьордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). Ми прогуляємося по гензейскому кварталу - місту парасольок. Прогулянка по історичних місцях набережній Брюгген, Рибному ринку. Дерев'яні будинки, чарівна атмосфера старих особняків і захоплюючі історії. Бажаючі зможуть відвідати Ганзейський музей (вхідний квиток оплачується самостійно). Ночівля в Норвегії.

День 8 - Берген День 8 - Берген День 8 - Берген День 8 - Берген
День 9.

Согнефьорд - Сталхейм - Флом

 Сніданок.
Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальскій - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день .... Відвідування за- бажанням.
«Круїз на кораблику» (60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд
Незабутня поїздка по «Фломській залізниці» (66€/48€). Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося у мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
Серед мальовничої природи, на самому верху, у закінчення знаменитої дороги Сталхеймсклейва, знаходиться готель Stalheim. Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Готель Stalheim, з його приголомшливими видами на долину Нерёй, ось уже 200 років займає високе місце в списку кращих пам'яток Західної Норвегії. Ми вип'ємо кави або спробуємо одне з страв місцевої кухні (по меню) на терасі готелю отримаємо задоволення величними околицями.
Ночівля в Норвегії.

День 9 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 9 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 9 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом День 9 - Согнефьорд - Сталхейм - Флом
День 10.

Водоспад Твіндефоссен - Язик троля

Ранній сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає чудовий день.
Сьогодні наш шлях лежить через однин з найкрасивіших регіонів Норвегії - Хардангер фьорд. Регіон Хардангер називають «фруктовим садом Норвегії». Тут влітку сонячно і тепло, цвітуть квіти, ростуть сливи, яблука, вишні, полуниця. Зупинка біля водоспаду Твіндефоссен. Переїзд по знаменитому мосту Hardanger Bridge- найдовшому в Норвегії і одному з найбільших висячих мостів у світі. Один з основних містечок Хордалана Одда. Одда містечко невелике, але при цьому чистий і затишний. Він знаходиться в оточенні багатьох пам'яток. Тут ми проведемо кілька прекрасних годин. Ми розділимось. На тих, хто наважиться на підйом на "Язик Троля" і тих, хто залишиться знайомитися з околицями.
Похід на Язик Троля. Норвежці - народ з багатою фантазією і Trolltunga не міг залишитися без уваги скандинавських повір'їв. Величезний Троль був дитячо добрим і грайливим - не міг всидіти на одному місці: пірнав в глибокі і небезпечні води, стрибав через провалля або намагався зловити веселку над урвищем. І ось, одного разу, він захотів перевірити чи зможе він кинути виклик самому Сонцю? І Троль висунув язика з печери .... Trolltunga - скелястий горизонтальний виступ на скелі Скьеггедаль, який височить над озером Рінгедалсватн. Язик Троля знаходиться на висоті близько 700 м над рівнем моря. Заради заповітних фото і неповторних відчуттів нам потрібно пройти 11 км по гірській стежці. Пару підйомів і спусків, останній ривок перед фінішем ІІІ ... ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на Язику Троля і дивитесь на прекрасні пейзажі ... Невеликий пікнік і вирушаємо назад.
Дуже важливо! Вирушаючи в похід на Язик Троля, не забудьте взяти теплі речі і одяг, що не промокає, треккингові кросівки. Для підняття на гору дуже важлива хороша фізична підготовка.
Для тих, хто не хоче підніматися в гору. Крім Язика Троля Одда ще відома тим, що поруч розташована долина водоспадів. І знаменитий подвійний водоспад Лотефоссен. Водоспад спускається вниз потужним потоком подвійних каскадів з висоти 165 метрів. Природа на шляху до водоспаду дивує, прогулянка в містичному краю серед мохів, вузьких скелястих ущелин в оточенні водоспадів, найчистіших озер. З Одда легко також потрапити на льодовик Фольгефонна (207 кв.км), на його ділянку Бейабрін. Переїзд на нічліг. Ночівля в районі Ставангера.День 10 - Водоспад Твіндефоссен - Язик троля День 10 - Водоспад Твіндефоссен - Язик троля День 10 - Водоспад Твіндефоссен - Язик троля День 10 - Водоспад Твіндефоссен - Язик троля
День 11.

Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника

Сніданок.
Пішохідна екскурсія "Ставангер - столиця нафти". Дуже чарівне місто, столиця західної Норвегії. У ньому змішалися старовина і сучасність, але, що саме чудове, змішалися абсолютно по-особливому. На згадку про минулі часи Ставангер зберіг прямі вузькі вулиці і симпатичні білі дерев'яні будиночки, збудовані в стилі, характерному для Норвегії багатовікової давності. Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
"Скеля для найсміливіших - Прекестулен"(48€/38€). Прекестулен - це величезний стрімчак, який має плоску вершину і розташований навпроти знаменитого плато Кьераг в Норвегії. Свою назву скеля отримала завдяки вражаючою схожості з кафедрою проповідника -так дослівно і перекладається його назва. У красі Прекестулен є щось зачаровуюче. Кафедра проповідника - гаганска скеля, з якої відкривається чудовий вид на один з найбільш протяжних фіордів Норвегії - Лізефьорд. На вершині скелі самою природою зроблена оглядовий майданчик. Підніматися на плато доведеться по стежці і крутих схилах. Нам потрібно піднятися вгору лише на 330 метрів і подолати відстань 3,8 км в одну сторону, складність підйому полягає в багаторазовому перепаді висот на стежці, що веде до вершини скелі. Але не дивлячись на всі ці здаються труднощі, результат перевершить всі очікування. Нам ще довго буде про що розповідати нашим знайомим, хто там ще не бував.
Для тих, хто не піде на скелю Проповідника можливий "Круїз по Лізефьорд" (вх квиток). Ми побачимо ту ж саму знамениту Кафедру Проповідника, але з іншого боку, вже височіє над Лізефьорд. Ночівля на території Норвегії.

День 11 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 11 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 11 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 11 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 12.

Копенгаген

Сніданок. Прибуття в Данію.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих закатів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...». Для тих, хто хоче детельно дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.Вільний час. Для бажаючих на вибір:
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...»(26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент. 
«Розенборг - замок троянд»(26€+вх.квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Ночівля в Данії.

День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген День 12 - Копенгаген
День 13.

Мальме

 Сніданок. 
Ми проїдемо по унікальному Ерессннскому мосту. Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Прибуття в Мальме. Пішохідна екскурсія по Мальме. Ми пройдемо по центру міста, через Велику і Малу площі, оглянемо церкву св. Петра і фортеця XV столітті Мальмегус. Мальме третє за чисельністю населення місто, де живе близько трьохсот тисяч чоловік і представники 150 національностей. Колись в Мальме будували підводні човни, збирали автомобілі Сааб, місто було великим індустріальним центром. Зараз Мальме - прекрасне місце для огляду визначних пам'яток і розваг. У центрі міста безліч кафе і ресторанів, з пропозиціями на будь-який смак. Вільний час.

Переїзд по території Швеції. Посадка на паром. 20:00 - Відплиття на поромі в Гдиню. Ночівля на поромі.

 

День 13 - Мальме День 13 - Мальме День 13 - Мальме День 13 - Мальме
День 14.

Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково).
Прибуття до Гдині за роскладом.
Орієнтовно 23.30 прибуття до Львова.
Залежить від проходження кордону.

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом турклассу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
• Внутрішні пароми і переправи
• Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Доплата за спальне місце на паромі в каютах вищого класу:
Місце в 2-х місній каюті без вікна/з вікном - 148 Є /176Є
Місце в 1 -но місній каюті без вікна/з вікном - 268Є / 288Є
За бажанням: Сніданок на поромі 16Є /чол.
Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: