Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Хто тут не бував, хто не ризикував-Той сам себе не випробував,
Нехай навіть внизу він зірки хапав з небес.
Внизу не зустрінеш, як не тягнися
За все своє щасливе життя, десятої частки таких красот і чудес .

Мед з чорницями… І вся Скандинавія!

Днів: 14
Львів - Люблін - Рига - Стокгольм - Осло - Олесуннд - Берген - Одда-Ставангер - Копенгаген -Мальме-Львів
Данія
Латвія
Норвегія
Польща
Швеція

 11  екскурсій  вже у вартості туру!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! КАЮТИ У ВАРТОСТІ ТУРУ!

Тур, де ми побачимо все найцікавіше в Норвегії
У вартості екскурсії: Рига, Стокгольм, Осло, Олесуннд, Ставангер, Копенгаген, Мальме
Похід на Язик Троля, ущелина Сталхейм, Ерессуннскій міст!
В програмі:
Самі чудові фіорди: Стурфьорд, Гейрангерфьорд,
Согнефьорд, Хардангерфьорд, Нерёйфьорд
Найзнаменитіші водоспади:
Слеттафоссен, Сім Сестер, Наречений, Фата Наречені,
Відефоссен, Твіндефоссен, Ворінгфоссен, Лотефоссен

А ще:
Берген, Льодовик Бріксдайл, Стіна тролів, дорога Орлов,
Проект століття-Атлантична дорога, 
Мольде і Крістіасунд,
майданчик Стегастейн, Фломська залізниця,
Скеля «Кафедра Проповідника»

І ще багато-багато всього цікавого!
Спокійний і розмірений тур для справжніх мандрівників!

День 1.

ЛьвівЛюблін

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. При бажанні групи і наявності часу.

Старовинний Люблін

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Перше місто для знайомства - Люблін. Екскурсія по одному з відомих міст Польщі. Міста, як і люди, часто крім імен офіційних мають прізвиська. Жартівливі або поважні, вони ніби відображають тепле ставлення сусідів до цих краях. Мабуть, саме так ставляться до Любліна, який частенько величають «Малим Краковом» або «Козячим градом». Це чудове місто так само гарне і самобутнє, як і Краків, а ось «Козячим градом» Люблін називають через зображеного на його гербі білого козла, що збирається поласувати виноградною лозою. Серце Любліна Старе Місто з його багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею та скарбницею, Старий театр, який є одним з найцінніших і цікавих в Європі.  
Переїзд в Литву Ночівля в Литві.
День 1 - Львів – Люблін
День 1 - Львів – Люблін
День 1 - Львів – Люблін
День 1 - Львів – Люблін
День 2.

Рига

Сніданок. Переїзд в Ригу.
Екскурсія

Рига

(входить у вартість туру)
Екскскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.
Вільний час в Ризі. Відплиття з Риги на поромі. Ночівля на поромі.
День 2 - Рига
День 2 - Рига
День 2 - Рига
День 2 - Рига
День 3.

Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт Стокгольма.
Екскурсія

Серце Стокгольма - старе місто Gamla Stan

(входить у вартість туру)
Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів
Вільний час. Екскурсії на вибір.

Місто на воді - Стокгольм

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

Таємний Фрегат Vasa

(Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Поселення в готель. Ночівля.
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 4.

Осло

Сніданок.
Екскурсія

Столиця землі Вікінгів - Осло

(входить у вартість туру)
В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет.
Вільний час. Для бажаючих:

Велика прогулянка по Осло

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Автобусна екскурсія. Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда.
Або

Норвегія очима художників

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... 
Ночівля в Норвегії.
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 5.

Олесунн

Сніданок.
Екскурсія

Дивовижний край Норвегії

(входить у вартість туру)
Сили природи зуміли створити в Норвегії дивовижний край - край льодовиків і водоспадів, гранітних острівців, заток і припливів, рівного якому по красі і величі немає більше ніде на Землі. Сьогодні ми проїдемо до долини Гудбрандсдален, яка простяглася прямо до гірського плато Дуврефьелль. Це плато утворює ключовий кордон між Норвегією «на північ від гір» та Норвегією «на південь від гір». Ми їдемов Олесуннд, по дорозі зупинимося біля водоспаду Слеттафоссен і біля «Стіни Тролів». Ми проїдемо уздовж берега Стурфьорда ми прибудемо в Олесуннд - місто на трьох островах. Містечко в плаваючій табакерці - Олесунд живий пам'ятник стилю Арт Нуво в Норвегії і приваблює мільйони туристів своїми химерними вежами і яскравими фасадами. Екскурсія по місту.
Вільний час. Переїзд на нічліг. Нічліг.
День 5 - Олесунн
День 5 - Олесунн
День 5 - Олесунн
День 6.

МольдеОлесуннКрістіансунн

Сніданок. Вільний час в Олесунн.

Проект століття-Атлантична дорога, Мольде і Крістіасунд

(Дорослий: 68€ / Діти: 46€)
В Мольде вас чекає панорамний вигляд на 222 гірські вершини. В Молде щорічно проводиться Міжнародний Фестиваль Джазу. В Молде народився відомий норвезький письменник Б. Бьорнсон, лауреат Нобелівської премії з літератури, і сучасний письменник Ю. Несбіт. Ми проїдемось по чудовій Атлантичної дорозі, яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжністю 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравої краси. Місток за містком і дорога ніби ховається у води океану - замилуванню немає межі!!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! Фотопауза. Переїзд в місто, яке розташоване на чотирьох островах в Атлантичному океані Крістіасунд, столицю регіону Нурмере ... Саме місто Крістіансунд, побудоване на чотирьох островах біля самого океану, а з материком з'єднане мостами і тунелями.
Повернення в Олесунн. Ночівля на території Норвегії
День 6 - Мольде – Олесунн – Крістіансунн
День 6 - Мольде – Олесунн – Крістіансунн
День 7.

Гейрангер фіорд

Сніданок.
Екскурсія

Золотий маршрут

(входить у вартість туру)
Нас чекає сьогодні один із відрізків «Золотого маршруту» - Гейрангерфьорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлів, звідки відкривається чудовий вигляд на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-давньонорвезьки «фіорд», «Гейр» - «наконечник стріли». Ми побачимо, як верхня частина фьорду, немов дротик, впивається в гори і продовжується ущелиною порожистої річки в напрямку вершини Далснібба.
Для бажаючих:

Круїз на кораблику по Гейрангерфьорд

(Дорослий: 46€ / Діти: 41€)
 Перлина серед норвезьких фіордів, де нас зачарують величні снігові вершини гір, соковита зелень трав, смарагдова вода фіорду і фантастичні каскади водоспадів: «Сім сестер», «Наречений», «Фата Нареченої».
Переїзд до льодовика Бріксдайл. Бріксдайл - одне з відгалужень гігантського льодовика Йостедалсбреен, найбільшого в Європі. Зупинка на оглядовому майданчику. Вільний час. Для охочих пішохідна прогулянка

Крижане диво Бріксдайл

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
 Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів у зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольору льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, перехідний в синій. Такий лід напевно багато побачать вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику (оплата самостійно) випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавит». Ну що ж-За Бріксдайл! 
Переїзд на нічліг. Нічліг.
День 7 - Гейрангер фіорд
День 7 - Гейрангер фіорд
День 7 - Гейрангер фіорд
День 7 - Гейрангер фіорд
День 8.

Берген

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Сьогнефьорд. Для бажаючих:

Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн

(Дорослий: 26€ / Діти: 16€)
Ми поїдемо з Флома через Еурланн до незвичайної, вражаючою майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. Над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянну панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.

Берген - місто між сімома горами

(Дорослий: 36€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Берген - один з великих міст Норвегії, ворота в світ фьордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). І побачимо прекрасний вид на місто, на його фіорди і на північні острови
Ночівля в Норвегії.
День 8 - Берген
День 8 - Берген
День 8 - Берген
День 8 - Берген
День 9.

СогнефьордСталхеймФлом

Сніданок. Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Починаємо цей прекрасний день .... Норвегія - це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальскій - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день .... Відвідування всіх екскурсій по - бажанням.

Круїз на кораблику по Сегнефьорду

(Дорослий: 60€ / Діти: 48€)
Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.

Фломська залізниця

(Дорослий: 66€ / Діти: 48€)
Незабутня поїздка по «Фломській залізниці» . Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося біля мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню ...
Екскурсія

Романтичний Сталхейм

(входить у вартість туру)
Серед мальовничої природи, на самому верху, у закінчення знаменитої дороги Сталхеймсклейва, знаходиться готель Stalheim. Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Готель Stalheim, з його приголомшливими видами на долину Нерёй, ось уже 200 років займає високе місце в списку кращих пам'яток Західної Норвегії. Ми вип'ємо кави або спробуємо одне з страв місцевої кухні (по меню) на терасі готелю отримаємо задоволення величними околицями.
Ночівля в Норвегії.
День 9 - Согнефьорд – Сталхейм – Флом
День 9 - Согнефьорд – Сталхейм – Флом
День 9 - Согнефьорд – Сталхейм – Флом
День 9 - Согнефьорд – Сталхейм – Флом
День 10.

Водоспад ТвіндефоссенЯзик троля

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає чудовий день. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.

Фруктовий рай Хардангерфьорду

(входить у вартість + вх. квиток)
Головна визначна пам'ятка регіону гірське плато Hardangervidda, з численними озерами, річками і одним з найбільших льодовиків Норвегії Фольгефонна. Регіон Хардангер називають «фруктовим садом Норвегії». Ми побачимо водоспади Ворінгфоссен, Лотефоссен, Стейндалсфоссен. Круїз по Осафьорду і Ейдфьорд. Бризки від водоспадів, найчистіше повітря, захоплюючі дух пейзажі - одне з найкрасивіших місць в Норвегії. 

Похід на Язик Троля

(входить у вартість + вх. квиток)
Норвежці - народ з багатою фантазією і Trolltunga не міг залишитися без уваги скандинавських повір'їв. Величезний Троль був дитячо добрим і грайливим - не міг всидіти на одному місці: пірнав в глибокі і небезпечні води, стрибав через провалля або намагався зловити веселку над урвищем. І ось, одного разу, він захотів перевірити чи зможе він кинути виклик самому Сонцю? І Троль висунув язика з печери .... Trolltunga - скелястий горизонтальний виступ на скелі Скьеггедаль, який височить над озером Рінгедалсватн. Язик Троля знаходиться на висоті близько 700 м над рівнем моря. Заради заповітних фото і неповторних відчуттів нам потрібно пройти 11 км по гірській стежці. Пару підйомів і спусків, останній ривок перед фінішем ІІІ ... ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на Язику Троля і дивитесь на прекрасні пейзажі ... Невеликий пікнік і вирушаємо назад.
Дуже важливо! Вирушаючи в похід на Язик Троля, не забудьте взяти теплі речі і одяг, що не промокає, треккингові кросівки. Для підняття на гору дуже важлива хороша фізична підготовка.
Для тих, хто не хоче підніматися в гору. Крім Язика Троля Одда ще відома тим, що поруч розташована долина водоспадів. І знаменитий подвійний водоспад Лотефоссен. Водоспад спускається вниз потужним потоком подвійних каскадів з висоти 165 метрів. Природа на шляху до водоспаду дивує, прогулянка в містичному краю серед мохів, вузьких скелястих ущелин в оточенні водоспадів, найчистіших озер. З Одда легко також потрапити на льодовик Фольгефонна (207 кв.км), на його ділянку Бейабрін. Переїзд на нічліг. Ночівля в районі Ставангера.
День 10 - Водоспад Твіндефоссен – Язик троля
День 10 - Водоспад Твіндефоссен – Язик троля
День 10 - Водоспад Твіндефоссен – Язик троля
День 10 - Водоспад Твіндефоссен – Язик троля
День 11.

СтавангерПрейкестолен - Кафедра Проповідника

Сніданок.
Екскурсія

Ставангер - столиця нафти

(входить у вартість туру)
Пішохідна екскурсія "Ставангер - столиця нафти". Дуже чарівне місто, столиця західної Норвегії. У ньому змішалися старовина і сучасність, але, що саме чудове, змішалися абсолютно по-особливому. На згадку про минулі часи Ставангер зберіг прямі вузькі вулиці і симпатичні білі дерев'яні будиночки, збудовані в стилі, характерному для Норвегії багатовікової давності.
Вільний час. Екскурсії на вибір.

Скеля для найсміливіших - Прекестулен

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
 Прекестулен - це величезний стрімчак, який має плоску вершину і розташований навпроти знаменитого плато Кьераг в Норвегії. Свою назву скеля отримала завдяки вражаючою схожості з кафедрою проповідника -так дослівно і перекладається його назва. У красі Прекестулен є щось зачаровуюче. Кафедра проповідника - гаганска скеля, з якої відкривається чудовий вид на один з найбільш протяжних фіордів Норвегії - Лізефьорд. На вершині скелі самою природою зроблена оглядовий майданчик. Підніматися на плато доведеться по стежці і крутих схилах. Нам потрібно піднятися вгору лише на 330 метрів і подолати відстань 3,8 км в одну сторону, складність підйому полягає в багаторазовому перепаді висот на стежці, що веде до вершини скелі. Але не дивлячись на всі ці здаються труднощі, результат перевершить всі очікування. Нам ще довго буде про що розповідати нашим знайомим, хто там ще не бував.

Круїз по Лізефьорд

(Дорослий: 60€ / Діти: 56€)
Для тих, хто не піде на скелю Проповідника можливий "Круїз по Лізефьорд" (вх квиток). Ми побачимо ту ж саму знамениту Кафедру Проповідника, але з іншого боку, вже височіє над Лізефьорд.
Ночівля на території Норвегії
День 11 - Ставангер – Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 11 - Ставангер – Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 11 - Ставангер – Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 11 - Ставангер – Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 12.

Копенгаген

Сніданок. Прибуття в Данію. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих закатів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
Екскурсія

Ересуннський міст

(входить у вартість туру)
Можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту . Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
Екскурсія

Копенгаген для душі

(входить у вартість туру)
Пішохідна екскурсія. Для тих, хто хоче детально дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу.
Вільний час. Для бажаючих:

Є Данія на світі, друг Гораціо

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крыстыансборг - датський Парламент.

Розенборг - замок троянд

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
 Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд.
Ночівля в Данії.
День 12 - Копенгаген
День 12 - Копенгаген
День 12 - Копенгаген
День 12 - Копенгаген
День 13.

Мальме

Сніданок.
Екскурсія

Мальме

(входить у вартість туру)
Прибуття в Мальме. Пішохідна екскурсія по Мальме. Ми пройдемо по центру міста, через Велику і Малу площі, оглянемо церкву св. Петра і фортеця XV столітті Мальмегус. Мальме третє за чисельністю населення місто, де живе близько трьохсот тисяч чоловік і представники 150 національностей. Колись в Мальме будували підводні човни, збирали автомобілі Сааб, місто було великим індустріальним центром. Зараз Мальме - прекрасне місце для огляду визначних пам'яток і розваг. У центрі міста безліч кафе і ресторанів, з пропозиціями на будь-який смак.
Вільний час. Переїзд по території Швеції. Посадка на пором. Відплиття на поромі в Гдиню. Ночівля на поромі.
День 13 - Мальме
День 13 - Мальме
День 13 - Мальме
День 13 - Мальме
День 14.

Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Гдиню за розкладом. Переїзд в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону). Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• місце в 4-х місній каюті (1 пором) без вікна
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• внутрішні пароми
• екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• city tax (міський податок)
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• за бажанням можна добронювати категорію каюти вище, вартість під запит
• Консульський збір + Візового Центру = 35€ + 23€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: