Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Швейцарія - край нестримних мрій,
край весни натхненної,
наша зустріч - короткий, прекрасний роман.

Швейцарська казка + Австрія

Днів: 6
Краків - Інсбрук - Музей Сваровські - Цюрих - Берн - Люцерн - Зальцбург - Львів
Австрія
Польща
Швейцарія

Січень '18

5 09:30
−Різдво

Тур для знайомства з Швейцарією
У вартості:  Цюрих, Берн, Інсбрук!!!
В програмі туру Люцерн, Базель, Рейнский водоспад, Бернські Альпи
Музей Сваровскі, Зальцкаммергут, Краків. 

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Екскурсія «Королівський шлях» (18Є/13Є). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци. Нічний переїзд до Інсбруку.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Інсбрук - музей Сваровскі

Нас чекає дорога в Тіроль.
Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в альпійському ландшафті, що захоплює дух. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровські? Це не про нас.
Поїздка в містечко Ваттенс в музей "Чарівний світ Сваровські"(вх. квиток). У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровські". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. Стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів. Побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці. Переїзд в Інсбрук. Інсбрук - столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Виблискуючі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Ночівля в Німеччині.

День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі
День 3.

Штайн-ам-Райн - Люцерн - Цюріх

Сніданок. Переїзд до Швейцарії.
Швейцарія-це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки. Нас запрошує одне з найбагатших міст Швейцарії - неповторний Цюрих. Тут життя б'є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюрихське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюрих пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі - Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюрих. Вільний час. Екскурсії на вибір:
"Головне ... не поспішати"(38€/30€). Переїзд в Штайн-ам-Райн, старовинне містечко німецької частини Швейцарії з однієї з наймальовничіших міських площ. Прогулянка вузенькими вуличками з писаними фасадами будинків. Головна визначна пам'ятка кантону - величний Рейн і знаменитий водоспад Райнфаль - найбільший в Європі. Прекрасні пейзажі, могутній Рейн, потоки прозорої води, які летять з неймовірною швидкістю, свіжість піднімається в повітря і велич природи заставляють застигнути на місці від здивування. Ці пейзажі надихнули багатьох поетів і письменників, вони і Вам подарують хороший настрій.
«Чарівний Люцерн» (38Є/30Є). Нас чекає маленьке місто-казка дуже милий і гостинний Люцерн. Люцерн - туристична столиця Швейцарії і найбільш відвідуване туристами місто країни. Пішохідна екскурсія: пам'ятник "Вмираючий лев", центр культури і конгресів, новий ж / д вокзал, найстаріший в Європі дерев'яний міст Капельбрюкке, найкрасивіша в Швейцарії церква Єзуїтів, полова міст, Млинова площа, Винна площа, ратуша. Вільний час для відвідування музею Пікассо, музею глетчерів з дзеркальним лабіринтом, міської кріпосної стіни Музегмауер. Час для вечері. Тут готують прекрасне фондю. Ночівля на території Швейцарії.

День 3 - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Цюріх День 3 - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Цюріх День 3 - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Цюріх День 3 - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Цюріх
День 4.

Інтерлакен - Женева - Базель

Сніданок. Вільний час. Для охочих на вибір:
Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Медвежої ями, часової башти, будівлі уряду, аркад старого міста, інших визначних пам'яток. Вільний час. Для бажаючих: «Бернській Оберланд і долина 72 водоспадів»(68€/48€+вх.квитки). Це та сама глянсова, неправдоподібно гарна Швейцарія. Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Ведвежої ями, часової вежі, будівлі уряду, аркад старого міста, інших визначних пам'яток. Запрошуємо Вас зазирнути в маленьке містечко - Інтерлакен, яке ніби острівок розташувалось посередині двох прекрасних озер, оточене засніженими вершинами гір і густими хвойними лісами. Тут зібрані всі дари природи: кришталево чисті струмки, бурхливі водоспади, сині озера, свіже гірське повітря ... незабутні пейзажі ... Мендельсон сказав: «Хто не бачив ландшафту Інтерлакен, тому невідома Швейцарія. Описати це неможливо, оскільки слова тут безсилі». Недалеко від Інтерлакена знаходиться гирло долини Лаутербруннен, - Перлини Оберланда. На думку багатьох бувалих мандрівників, немає на нашій планеті долини, прекраснішої, ніж Лаутербруннен. У долині 72 водоспаду, багато з яких приходять з найвищих круч. Трюммельбах - спірательний водоспад, спускається в долину декількома касакадами. Стрімкі скелі, найрізноманітніші водоспади, суворі льодовики, яскраве сонце, яскраве небо, ароматні квіти на луках ... фотопауза в альпійському селі Лаутербруннен.
Або Цукерка на ім'я Швейцарія (68€/48€ + вх. квитки). Швейцарія дивує своєю красою - затишними містами і чудовими будівлями, але справжнє багатство цієї країни - її неповторна природа .... Женева вишукана дама, яка розташувалась на березі чарівного озера. Почнемо наше знайомство з перлини Швейцарської Рив'єри Монтре... Поряд із затишним Монтре розташувався один із найвідоміших замків Європи - Шильонський замок. найбільше сюди приваблює тюрма, де був укладений «Шильйонський в'язень», про якого у своїй поемі написав Байрон.
При бажанні групи заїзд на фотопаузу в «Базель - місто на кордоні трьох держав» (доп оплата). Базель - третє за величиною місто Швейцарії. Ви полюбуютесь прекрасною набережною Рейну, побуваєте в міській Ратуші, в розписі якої брав участь сам Гольбейн-молодший, насолодитесь чудовими фонтанами і пройдетесь Старим містом. Переїзд до Австрії. Ночівля на території Австрії.

День 4 - Інтерлакен - Женева - Базель День 4 - Інтерлакен - Женева - Базель День 4 - Інтерлакен - Женева - Базель  
День 5.

Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок. Сьогодні ми в Зальцбурзі.
Екскурсія знаменитий Зальцбург (18€/13) - симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт. Вільний час. Екскурсії на вибір:
«Край Зальцкаммергут»(60€/48€). Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійської природою, заглянути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Фотопауза в чарівних місцях.
Рекомендуємо провести час в Августинській пивоварні(30€) найбільшій пивній Австрії! Окрім турботи про спасіння душ віруючих, монахи займались продуктами харчування. Вважалося, що пиво допомагає контактувати з Богом і замінює під час посту деякі продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво в невеликих кількостях для власного споживання, а потім стали продавати його "спраглим" біля воріт монастиря. Через 2 роки пиво августинців настільки сподобалось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до сих пір, ось вже 400 років, приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою.
Нічний переїзд до України.

День 5 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 5 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 5 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 5 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 6.

Львів

Сніданок.
Час прибуття до Львова орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр = 35 € +23 Є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: