Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Білоруський вікенд

Днів: 5
Київ – Мінськ – Дудутки – Мир – Несвіж – Хатинь – Мінськ – Київ
Білорусія
Україна

Лютий '18

  8 07:30

Березень '18

  15 09:30

Квітень '18

  19 07:30 МП 29 06:30

Травень '18

  10 06:30

Червень '18

  7 06:30   28 07:30

Липень '18

  26 07:30

Серпень '18

  9 07:30

Вересень '18

  6 06:30

Жовтень '18

  4 07:30

Листопад '18

  15 07:30

Грудень '18

  13 07:30
МП−Травневі свята

5 днів/3 ночі
В ТУРІ 1 НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД!!!

День 1.

Київ - Мінськ

 07:00 - Збір у Києві. Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході біля фонтану.
07:30 - Виїзд з Києва. Проходження українсько-білоруського кордону. Переїзд в Мінск.
Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсію:
«Вогні вечірнього Мінська» (10 €) З настанням сутінків, коли затихає денна метушня, Мінськ змінюється в світлі вогнів. Ошатна вечірня ілюмінація і архітектурна підсвітка будівель вабить гостей і жителів столиці на проспекти та площі міста, створюючи атмосферу захоплення і свята. Для нас це буде унікальна можливість, потрапити на захоплюючу екскурсію по вечірньому Мінську. Місто здивує Нас широкими проспектами і численними парками, новітніми спортивними спорудами та сучасними торговими центрами. Старовинний житловий квартал Троїцького передмістя та історична забудова «Верхнього міста» занурять Нас в атмосферу минулих століть, створюючи романтичний настрій, а новий символ міста - Національна бібліотека, як мерехтливий «діамант» своєю незвичайною підсвіткою залишить незабутнє враження від зустрічі з «Вечірнім Мінськом».

День 1 - Київ - Мінськ День 1 - Київ - Мінськ День 1 - Київ - Мінськ День 1 - Київ - Мінськ
День 2.

Мінськ

 Зніданок. Оглядова екскурсія «А тим часом в Мінську». Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів. Ми відвідаємо найбільш цінні пам'ятки міста: Троїцьке передмістя, старе місто, площа ратуші, православний і католицький собори, хокейна арена, проспекти, площі та обеліски білоруської столиці. І також дізнаємося про найважливіші історичні події з життя міста: битва на річці Немизі, наділення міста правом на самоврядування, війни XVII і XVIII ст., Героїчне підпілля в роки Великої Вітчизняної та багато іншого. Вільний час в Мінську. Пропонуємо відвідати екскурсію:
• Екскурсія «Хатинь – Курган Слави» (16 €). В історії людства є ряд трагічних подій, пам'ять про яких повинна жити вічно, щоб служити повчанням наступним поколінням. Трагедія білоруського села Хатинь якраз відноситься до подібних похмурим, але повчальним моментів в історії. Приклад цього села послужив приводом для створення меморіального комплексу, що зібрав в собі все людське горе, які втратили в роки Великої Вітчизняної війни понад чверть своїх дітей. Меморіал виробляє неймовірно сильне психологічне враження на кожного, ступив на його посипану попелом землю. Пройшовши по бетонним стежками загиблого села, почувши траурний звук дзвонів, побачивши силуети труб спалених хат ... Під час екскурсії Ви не тільки дізнаєтеся історію окупаційних років, почуєте про кількість знищених сіл і розмірах концентраційних таборів, але відчуєте небувалу енергетику цього скорботного місця і розмір трагедії, спіткала звичайних людей. Хатинь стала ім'ям прозивним - символом людської жорстокості і божевілля, яке більш не повинно повториться. На зворотному шляху відвідування Кургану Слави. Повернення до Мінська.

День 2 - Мінськ День 2 - Мінськ День 2 - Мінськ День 2 - Мінськ
День 3.

Мінськ - Дудутки

 Сніданок. Пропонуємо відвідати екскурсію:
• Екскурсія «БелАЗ: в світі гігантів» (18 €). Хочете поринути в світ гігантської техніки, побачити машини, від звуку двигунів, яких здригається земля в кар'єрах найсуворіших і віддалених точок планети, спробувати дотягнутися до середини колеса найбільшого в історії самоскида, і, нарешті, піднятися до кабіни легендарного БелАЗа? Тоді пропонуємо вам доторкнутися до легенди і заглянути в майбутнє в рамках захоплюючої екскурсії на завод кар'єрних самоскидів в Жодіно! Повернення до Мінська.
~14:00 Виїзд на екскурсію «Народних майстрів творіння» (вх.квитки опл. дод.). Подорож в Дудутки, музей старовинних ремесл і технологій, - це як живий дотик до культури і секретів старовинного ремесла білоруської землі. Безліч ремесл і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів, які оберігають древні білоруські традиції. Тут ми зануримося в атмосферу білоруського провінційного побуту дев'ятнадцятого століття, побачимо уклад життя садиби в Білорусії, осягнемо сенс народних звичаїв і таємниці древніх ремесл. У пекарні музею познайомимося з технологією випікання хліба по древньому білоруському рецепту «на Рощин», з обрядами, молитвами і заговорами, які супроводжували процес випічки хліба. На території садиби Дудутки розташовується єдиний в Білорусі самогонний апарат, на якому офіційно дозволено виготовляти цей міцний спиртний напій. І, звичайно, все це у супроводі смачних дегустацій виготовлених продуктів! Повернення в Мінськ.

День 3 - Мінськ - Дудутки День 3 - Мінськ - Дудутки День 3 - Мінськ - Дудутки День 3 - Мінськ - Дудутки
День 4.

мир - Несвіж

 Зніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Мінську. Пропонуємо відвідати екскурсію:
«Спадщина князів (середньовіччя) - Мир і Несвіж» (36/30 €.). Мирський замок - об'єкт, включений до спадщини ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею - стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а дехто стверджує, що під землею є тунель, що з’єднує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок - старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивілів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком - палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусії. Повернення в Мінськ.
Виїзд в сторону кордону. Переїзд по території Білорусі. Нічний переїзд.

День 4 - мир - Несвіж День 4 - мир - Несвіж День 4 - мир - Несвіж День 4 - мир - Несвіж
День 5.

Київ

 Проходження білорусько-українського кордону.
Переїзд в Київ.
~08:00 орієнтовний час прибуття в Київ. 

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Просимо звернути увагу, що для подорожі в Республіку Білорусь потрібен дійсний закордонний паспорт. Внутрішній український паспорт, не є підставою для перетину кордону Україна - Білорусь. згідно рішення від 01 січеня 2017 року.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі 2* - 3*, сніданки;
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• екскурсійне обслуговування згідно програми;
• супровід представника компанії;
• страховка (групова);
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті.
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

ДОКУМЕНТИ:
Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт;
Діти (до 16 років), котрі подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Свідоцтво про народження дитини не є дійсним для проїзду на територію РБ !
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною, із зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні!
Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника !

Важно:
• Доплата за одномісне розміщення + 48 €./ тур - стандартні дати,
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко, диван або евророзкладачка;
• Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка - 3 %. Кількість місць обмежена (4 - 5місць) та їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях ;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса ;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: