Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Білоруський вікенд

Днів: 5
Київ – Мінськ – Дудутки – Мир – Несвіж – Хатинь – Мінськ – Київ
Білорусь
Україна

5 днів/3 ночі
В ТУРІ 1 НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД!!!

День 1.

КиївМінськ

Збір у Києві. Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході біля фонтану. Виїзд з Києва. Проходження українсько-білоруського кордону. Переїзд в Мінськ. Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо відвідати:

Вогні вечірнього Мінська

(Дорослий: 10€ / Діти: 10€)
З настанням сутінків, коли затихає денна метушня, Мінськ змінюється в світлі вогнів. Ошатна вечірня ілюмінація і архітектурна підсвітка будівель вабить гостей і жителів столиці на проспекти та площі міста, створюючи атмосферу захоплення і свята. Для нас це буде унікальна можливість, потрапити на захоплюючу екскурсію по вечірньому Мінську. Місто здивує Нас широкими проспектами і численними парками, новітніми спортивними спорудами та сучасними торговими центрами. Старовинний житловий квартал Троїцького передмістя та історична забудова «Верхнього міста» занурять Нас в атмосферу минулих століть, створюючи романтичний настрій, а новий символ міста - Національна бібліотека, як мерехтливий «діамант» своєю незвичайною підсвіткою залишить незабутнє враження від зустрічі з «Вечірнім Мінськом».
День 1 - Київ – Мінськ
День 1 - Київ – Мінськ
День 1 - Київ – Мінськ
День 1 - Київ – Мінськ
День 2.

Мінськ

Сніданок.

А тим часом у Мінську

(вх. квиток)
Мінськ - старовинне місто, перші згадки про яке відносяться до 1067. Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів. Ми відвідаємо найбільш цінні архітектурні пам'ятки міста: Кафедральний православний Свято-Духів собор і Кафедральний католицький собор Діви Марії, побачимо "Червоний" костел, найдавнішу вулицю Немиги, що починалася від дерево-фортеці - Мінського замку, і мальовниче Верхнє місто ... Ми побуваємо на площі Свободи, де знаходитися ратуша, гостинний двір і, торгові ряди. Прогуляємося по Троїцькому передмістю, де вирувало життя міста позаминулого століття і куди сьогодні тягнуть гостей музеї, сувенірні лавки, затишні кафе і забавні скульптури ...
Вільний час в Мінську. Запрошуємо на екскурсію.

Хатинь – Курган Слави

(Дорослий: 16€ / Діти: 16€)
В історії людства є ряд трагічних подій, пам'ять про яких повинна жити вічно, щоб служити повчанням наступним поколінням. Трагедія білоруського села Хатинь якраз відноситься до подібних похмурим, але повчальним моментів в історії. Приклад цього села послужив приводом для створення меморіального комплексу, що зібрав в собі все людське горе, які втратили в роки Великої Вітчизняної війни понад чверть своїх дітей. Меморіал виробляє неймовірно сильне психологічне враження на кожного, ступив на його посипану попелом землю. Пройшовши по бетонним стежками загиблого села, почувши траурний звук дзвонів, побачивши силуети труб спалених хат ... Під час екскурсії Ви не тільки дізнаєтеся історію окупаційних років, почуєте про кількість знищених сіл і розмірах концентраційних таборів, але відчуєте небувалу енергетику цього скорботного місця і розмір трагедії, спіткала звичайних людей. Хатинь стала ім'ям прозивним - символом людської жорстокості і божевілля, яке більш не повинно повториться. На зворотному шляху відвідування Кургану Слави.
Повернення до Мінська.
День 2 - Мінськ
День 2 - Мінськ
День 2 - Мінськ
День 2 - Мінськ
День 3.

МінськДудутки

Сніданок. Пропонуємо відвідати екскурсії:

БелАЗ: в світі гігантів

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Хочете поринути в світ гігантської техніки, побачити машини, від звуку двигунів, яких здригається земля в кар'єрах найсуворіших і віддалених точок планети, спробувати дотягнутися до середини колеса найбільшого в історії самоскида, і, нарешті, піднятися до кабіни легендарного БелАЗа? Тоді пропонуємо вам доторкнутися до легенди і заглянути в майбутнє в рамках захоплюючої екскурсії на завод кар'єрних самоскидів в Жодіно! 
Повернення до Мінська.
Екскурсія

Народних майстрів творіння

(входить у вартість туру)
Подорож в Дудутки, музей старовинних ремесел і технологій, - це як живий дотик до культури і секретів старовинного ремесла білоруської землі. Безліч ремесел і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів, які оберігають древні білоруські традиції. Тут ми зануримося в атмосферу білоруського провінційного побуту дев'ятнадцятого століття, побачимо уклад життя садиби в Білорусії, осягнемо сенс народних звичаїв і таємниці древніх ремесел. У пекарні музею познайомимося з технологією випікання хліба по древньому білоруському рецепту «на Рощин», з обрядами, молитвами і вироками, які супроводжували процес випічки хліба. На території садиби Дудутки розташовується єдиний в Білорусі самогонний апарат, на якому офіційно дозволено виготовляти цей міцний спиртний напій. І, звичайно, все це у супроводі смачних дегустацій виготовлених продуктів!
Повернення до Мінська.
День 3 - Мінськ – Дудутки
День 3 - Мінськ – Дудутки
День 3 - Мінськ – Дудутки
День 3 - Мінськ – Дудутки
День 4.

мирНесвіж

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Мінську. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Спадщина князів (середньовіччя) – Мир і Несвіж

(Дорослий: 26€ / Діти: 23€)
Мирський замок – об'єкт, включений до спадщини ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею – стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а дехто стверджує, що під землею є тунель, що з’єднує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок – старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивілів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком – палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусії.
Повернення до Мінська. Виїзд в сторону кордону. Переїзд по території Білорусі.
Нічний переїзд.
День 4 - мир – Несвіж
День 4 - мир – Несвіж
День 4 - мир – Несвіж
День 4 - мир – Несвіж
День 5.

Київ

Проходження білорусько-українського кордону. Переїзд до Києва. ~08:00 орієнтовний час прибуття в Київ.
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Просимо звернути увагу, що для подорожі в Республіку Білорусь потрібен дійсний закордонний паспорт. Внутрішній український паспорт, не є підставою для перетину кордону Україна - Білорусь. згідно рішення від 01 січеня 2017 року.

 

ДОКУМЕНТИ:
Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт;
Діти (до 16 років), котрі подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Свідоцтво про народження дитини не є дійсним для проїзду на територію РБ !
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною, із зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні!
Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника !

Важно:
• Доплата за одномісне розміщення + 48 €./ тур - стандартні дати,
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко, диван або евророзкладачка;
• Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка - 3 %. Кількість місць обмежена (4 - 5місць) та їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях ;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса ;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково);
• якщо вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проживання в готелях 2-3* зі сніданками
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• супровід керівника групи
• екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: