Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Я б не міняв в цьому місті нічого, крім погоди.
Доріан Грей (Dorian Gray)

В гостях у Королеви Великобританії (для школярів)

Днів: 10
Львів - Ерфурт - Гент - Брюгге * - Лондон (4 ночі) - Оксфорд * - Брюссель - Кельн * - Львів
Бельгія
Великобританія
Німеччина
Польща

Квітень '18

  16 09:30   26 08:30

Травень '18

  2 08:30

Червень '18

  2 08:30   30 09:30

Липень '18

  15 08:30   28 08:30

Серпень '18

  5 09:30   11 08:30   20 09:30

Жовтень '18

  14 09:30   20 08:30

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
В вартості туру: Ерфурт, Гент, Лондон, Брюссель!
5 ночей в Лондоні!
В програмі: Найзнаменитіші університети Оксфорд і Кембридж!
Лондонський Тауер, London Eye, Вестмінстерське аббатство, Містика Стоунхендж, Хемптон Корт и Віндзорський замок!

День 1.

Львів - Вроцлав

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
При бажанні групи екскурсія Вроцлав- "Священна квітка Європи" (13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Переїзд по території Німеччини. Ночівля.

День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Ерфурт

 Сніданок.
Екскурсія "Квіткове місто - Ерфурт". Ерфурт затишно розташувався на берегах річечки Гера, неподалік від Тюрінгського лісу. До наших днів Ерфурт зберіг чарівність пізнього Середньовіччя. Ми прогуляємося вулицями університетського кварталу, побачимо 500-річний дзвін Марія Глориоза і «житловий міст» крамарів Кремербрюке. Для Німеччини Ерфурт- справжня середньовічна коштовність. Вільний час. Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт
День 3.

Брюгге

 Сніданок. Переїзд в Бельгію.
Наша подорож на північний захід Бельгії, починається з середньовічної столиці графства Фландрія - Гент. Старовинний Гент - це музей середньовіччя, літопис темних епох, місто-порт на злитті річок Ліс і Еско. Його набережні наскрізь просякнуті духом історії та поезії. При бажанні всієї групи заїзд в Брюгге на екскурсію "Середньовіччя наяву Брюгге" (18€). Брюгге - головне місто бельгійської провінції Західна Фландрія. Зараз ми зможемо опинитися в казці, наповненій романтикою і чарами: ось він-Величний Брюгге. Яскравий і доброзичливий він привітно відкриває свої двері. Брюгге - романтичний музей під відкритим небом, він, як чарівна скринька, з якої скільки коштовностей не дісталося, ще стільки ж залишається.
Переїзд в порт, поромна переправа через Ла-Манш. І ось, нас уже вітає Англія!
Переїзд в Лондон. Поселення в готель. Ночівля в Великобританії.

День 3 - Брюгге День 3 - Брюгге День 3 - Брюгге День 3 - Брюгге
День 4.

Лондон

 Сніданок
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
Сьогодні нас чекає перше знайомство з Лондоном - автобусно-пішохідна екскурсія, в ході якої ми побачимо прекрасний Гайд Парк, знаменитий на весь світ Біг Бен, а нині "Вежа Єлизавети", Букінгемський палац, унікальний Тауерський міст, Кафедральний собор Святого Павла ...Вільний час. Для бажаючих можливість відвідати.
Лондонський Тауер (30€+вх.квиток) - один з найдавніших і найпопулярніших символів Лондона, який був недоступною фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, монетним двором, в'язницею для в'язнів шляхетного походження ... А зараз це місце привертає увагу величезної кількості туристів.
«На кораблику по Темзі Грінвіч і Нульовий Меридіан» (30€). Темза - рушійна сила Лондона. У ній як в дзеркалі відбивається дійсність міського життя. Її ще називають найвеличнішою річкою Європи і водної історією Лондона. Грінвіч, це один з найвідоміших у всьому світі районів Лондона. Цей район грає, важливу роль в житті всієї планети. Відомий він в першу чергу тим, що через нього проходить нульовий меридіан, від якого починається відлік часових поясів Землі на схід і на захід. Грінвіч по праву вважається одним з найкрасивіших лондонських районів.
«Лондонське Око» (дорослі, діти 33€). Лондонське око, London Eye, Колесо Тисячоліття- як би не називали колесо, а залишається воно одним з найпопулярніших місць Лондона. Колесо огляду, побудоване до святкування міленіуму запрошує нас піднятися на борт вагончика, щоб помилуватися панорамним видом всього Лондона. Цей тур дозволить нам поглянути на місто з унікального ракурсу: Біг Бен, Собор Св. Павла, Вестмінстер ... і багато іншого!
Ночівля в Великобританії.

День 4 - Лондон День 4 - Лондон День 4 - Лондон День 4 - Лондон
День 5.

Лондон

 Сніданок. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
У період з 1 серпня по 25 вересня можливість відвідати головну королівську резиденцію країни -Букінгемскій палац (30€+ вх квиток). Букінгемський палац - офіційна лондонська резиденція британських монархів і головна визначна пам'ятка Лондона. Під час екскурсії ми побачимо багато обставлені королівські покої і зали для прийомів, де і сьогодні глави держав удостоюються аудієнції королеви.
Вестмінстерське абатство (30€ + вхідний квиток). Це не тільки цікавий з архітектурної точки зору пам'ятник, але і унікальна історична пам'ятка. Тут з 11 в. коронувалися майже всі англійські монархи. Британська історія спочиває у Вестмінстерському абатстві. Тут поховані багато королів і королев, державні діячі та винахідники, поети і письменники. Це місце більше, ніж просто діюча церква - це священне місце ...
«Парламент Сполученого королівства» (33€). Парламент, він же Вестмінстерський Палац, знаходиться в самому центрі Лондона на площі Парламенту. Перший варіант палацу був початий в XI столітті при королеві Едуардові. Йшли роки і палац перетворився в заплутаний лабіринт будівель і приміщень, використання яких визначалося не менше заплутаними традиціями. Під час екскурсії у нас буде можливість заглянути в Палату Лордів (Lords Chamber), Палату Громад (Commons Chamber) та інші державні зали. Ми також зайдемо в кімнату, де королева надягає коштовності перед тим як вийти до лордів, а також кімнату, де висять портрети Генріха VIII і всіх його восьми дружин. Екскурсія завершиться в залі Вестмінстер -в ньому проводяться численні церемоніальні події.
Прогулянка "Минуле і сьогодення, екскурсія в Британський музей" (18€). Ковент Гарден - один з найбільш унікальних районів Лондона з його відомим Королівським Будинком Опери, Сохо - дивовижний район Лондона, що живе своїм життям, Пікаділлі Серкус, Чайнатаун - китайський анклав в серці Англії Британський музей своїм багатством перевершує навіть Лувр. Художня колекція Ганса Слоуна, колекція рукописів Харлейна, первісне суспільство, древній Єгипет, стародавня Греція, Рим, середньовічна історія і наступні століття, монети і медалі, гравюри та малюнки. Безліч безцінних скарбів ми побачимо і почуємо про них. Вхідні квитки в музей безкоштовні, але якщо хочете почути екскурсію, пропонуємо відвідати цей факультатив.
Ночівля в Великобританії.

День 5 - Лондон День 5 - Лондон День 5 - Лондон День 5 - Лондон
День 6.

Лондон - Оксфорд - Кембридж - Стратфорд на Евоні

 Сніданок. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
"Міста знань Кембридж і Оксфорд" (55€ + вхідний квиток). Університети Англії відомі в усьому світі, як справжній еталон вищої освіти. Побувати в Оксфорді чи Кембриджі - мрія багатьох студентів. Де ще в світі нам випаде шанс на день з головою зануритися в справжнє студентське життя найстаріших і найпрестижніших університетських міст Європи. Отже, почнемо з Кембриджа. Місто студентів, знань, вищих навчальних закладів та велосипедів. Ми дізнаємося історію університету, пройдемося вулицями, переповненим велосипедами і студентами, дізнаємося, як живеться поступившим сюди і які існують повір'я для залучення удачі в здачі іспитів. Звідки походить назва Кембридж, ким, коли і чому був заснований Кембриджський університет. Вільний час. За - бажанням, можемо прокотитися по річці Ким на унікальній човнику (вхідний квиток). Наступне місто - Оксфорд. Ми з можемо не тільки почути, а й побачити своїми очима місто науки, знань, історичної архітектури і абсолютно неповторної атмосфери. Місто, яке англійці почесно називають «містом сплячих шпилів». Ми дізнаємося безліч захоплюючих фактів, про біографії відомих людей, на чиїх книгах ми виросли і чиїми винаходами успішно користуємося сьогодні, побачимо місця, де вони навчалися, пили пиво і прогулювалися з приятелями. Відвідаємо один з найбільших аристократичних коледжів - Крайст-Черч, знаменитий талановитими випускниками, а також кадрами з фільму про Гаррі Поттера. Познайомимося з найбільш знаковим для студентів Оксфорда баром «Фіолетова черепаха» і легендарним у минулому «Turf». Заглянемо в магазин Еліс шоп, який відомий в цікавому романі про Алісу з знаменитого Задзеркалля. Цей день стане одним з найбільш яскравих моментівнашої поздки.
Або "Котсуолдс + Стратфорд-на-Ейвоні" (55€). Поїздка в англійське село Котсоулдс - це можливість відпочити від галасливого міста, прогулятися старовинними вуличками. У вас буде можливість прогулятись по селу, і повечеряти свіжою сільської їжею в місцевій таверні. Ви познайомитеся з дивовижним, цікавим містечком Стратфорд-на-Ейвоні. Ночівля в Великобританії.

День 6 - Лондон - Оксфорд - Кембридж - Стратфорд на Евоні День 6 - Лондон - Оксфорд - Кембридж - Стратфорд на Евоні День 6 - Лондон - Оксфорд - Кембридж - Стратфорд на Евоні День 6 - Лондон - Оксфорд - Кембридж - Стратфорд на Евоні
День 7.

Стоунхендж - Лондон

 Сніданок. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
"Містика Бат сіті і Стоунхендж" (55€ + вх. Квиток). Немає жодної іншої екскурсії, яка дозволила б нам доторкнутися так близько до історії стародавньої Британії, як подорож в місто Бат і відвідування Стоунхенджа, яке називають восьмим чудом світу. Стоунхендж - місце, оповите пеленою таємниць і загадок, яке протягом багатьох століть намагаються розгадати вчені і любителі всього таємничого. Це кам'яна мегалітична споруду можна сміливо назвати найвідомішим пам'ятником давнини, збереглися до наших днів. Бат - один з найкрасивіших і елегантних міст не тільки Англії, а всієї Західної Європи. Не випадково Бат часто називають «англійська Флоренція». Бат розташований в долині, на горбистих берегах річки Ейвон. Місто виросло завдяки цілющим мінеральним джерелам, на яких Римляни в 1 столітті нової ери побудували величезний оздоровчий банний комплекс - Терми, або Римські Лазні, як їх називають сьогодні. Ми зможемо продегустувати чарівний еліксир молодості і здоров'я - знамениту мінеральну воду Бата в тих же самих залах, де колись збиралися королі і аристократи.
"Лондон і Футбол" (38€). Частіше, ніж про футбол, в Лондоні говорять тільки про погоду. Тут у кожного - від листоноші до прем'єр-міністра - є своя улюблена команда. Відвідування футбольного клубу «Челсі».
Ночівля в Великобританії.

День 7 - Стоунхендж - Лондон День 7 - Стоунхендж - Лондон День 7 - Стоунхендж - Лондон
День 8.

Лондон - Хемптон Корт - Віндзорський замок

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
"Слідами Шерлока Холмса" (23€). Шерлок Холмс один з тих літературних персонажів, який відомий практично кожному, включаючи навіть тих, хто нічого не читав про його пригоди. Своєю появою на світ він зобов'язаний великому англійському письменнику серу Артуру Конан Дойлю. Ми побуваємо в тих кварталах, де вів свої розслідування великий сищик.
«П'ять століть Хемптон Корта і Віндзорський замок» (36€+вх.квиток). Ми відвідаємо два дивовижні місця. Літню резиденцію Її Величності Королеви. Ми побачимо колекцію картин королівської династії, серед яких полотна Рембрандта і Рубенса, унікальні меблі, зайдемо в каплицю, почуємо цікаві розповіді про монархів Великобританії. Палац Хемптон Корт - 500 років королівської історії та садового дизайну. Величні апартаменти Генріха VIII, де розгулюють примари його дружин, 24 гектара чудових садів. Лабіринт, посаджений в 1702 році, найстаріша виноградна лоза у світі. Нас чекає незабутній день.
Переїзд на паром. Поромна переправа. Ночівля на території Бельгії.

День 8 - Лондон - Хемптон Корт - Віндзорський замок День 8 - Лондон - Хемптон Корт - Віндзорський замок День 8 - Лондон - Хемптон Корт - Віндзорський замок День 8 - Лондон - Хемптон Корт - Віндзорський замок
День 9.

Брюссель - Кельн

 Бельгія ... Незліченна безліч художніх скарбів і чарівних мальовничих містечок. Це малиновий дзвін, діаманти, брюссельська капуста і пісяючий хлопчик, а ще Брейгель ... і Рубенс ... Нас запрошує столиця Бельгії - Брюссель. Місто-синтез, місто «всіх кольорів веселки цивілізації», місто соборів і вокзалів, парків і віадуків, фламандців і валлонців ... Оглядова екскурсія «Брюссель - столиця Європи». Кипуча сучасність уживеться в Брюсселі з тисячолітньою історією, утворюючи чарівну, але своєрідну суміш середньовічних будинків і укріплень, готичних соборів, скляних хмарочосів і неокласичних палаців.
При бажанні всієї групи екскурсія по Кельну (13€). Кeльн - це один з найстаріших міст Німеччини. Це четверте за величиною місто Німеччини, яке знаходиться на землі Північний Рейн-Вестфалія, найбільший культурний і економічний центр країни, столиця карнавалу. Ми зможемо оцінити велич і ажурність спрямованих увись форм - Кельнського Собору - найбільшого собору Німеччині та одного з найбільших в Європі. Про Кельн можна довго розповідати, але головне - його треба відчути! Кeльн - столиця рейнського життєлюбства. Кeльнская відкритість і природність підкорюють так само, як сердечність і простота. Ночівля В Німеччині.

День 9 - Брюссель - Кельн День 9 - Брюссель - Кельн День 9 - Брюссель - Кельн День 9 - Брюссель - Кельн
День 10.

Львів

 Ранній сніданок. Виїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Екскурсії по програмі
• Поромна переправа Кале-Дувр-Кале без кают
Додатково оплачується:
• факультативні екскурсії та рекомендовані програми.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Доплата за мед.страховка старше 60 років
• Оренда радіокомплектуючі (Аудіопакета) на тур = 18 €
!!! У місті введено податок (city tax)
Консульський збір Великобританії = 130 €
Оплачують все, пільгових категорій немає.
Консульський збір Німеччини (при відсутності біо.паспорта) + Візового Центру = 35 € + 22 €
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: