Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Та скоро порине у сон давнє місто
І площі Сорренто вже день полишає…
А хвилям у бухтах так тоскно і тісно
Бажання лишитися тут – спокушає…

Південна палітра: Амальфітанське узбережжя + Рим (по неділях)

Днів: 8
Рим - Ватикан - Неаполь - Сорренто (4 ночі) - Капрі - Барі * - Амальфі * - Позітано * - Помпеї - Рим 
Італія

Квітень '18

29

Травень '18

6, 13, 20, 27

Червень '18

3, 10, 17, 24

Липень '18

1, 8, 15, 22, 29

Серпень '18

5, 12, 19, 26

Вересень '18

2, 9, 16, 23, 30

8 днів / 7 ночей
Кожна дата - гарантована!
3 ночі в центрі Риму + 4 ночі в районі Сорренто

У вартості туру: «Рим пам'ятає багато»; «В обіймах Італії - Ватикан»;
«Чарівність Сорренто»; «Таємниці південної Італії Неаполь і Помпеї»;
«Острів мрії і любові - Капрі».


А також можливість відвідати: місто паломників і торговців - Барі;
яскраві перлини узбережжя - Амальфі і Позітано.

День 1.

Рим

 Виліт з України. Прибуття до Риму. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму.
Італія ... Це місце на Землі стало справжньою Музою для художників і поетів.
Тут створювали свої шедеври Боттічеллі, Франческо і Леонардо да Вінчі, Італія дарувала натхнення Джордано Бруно і Данте Аліг'єрі. Повітря Італії буквально просякнутий атмосферою творчості і свободи.
Ласкаво просимо в розкішну і гостинну Італію !!!
Вільний час. Для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом (за додаткову плату).
Ночівля в готелі в Римі.

День 2.

Рим - Ватикан

 Сніданок. Запрошуємо на екскурсію в Державу Ватикан «В обіймах Італії». Сьогодні наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...
Далі ми продовжимо наше знайомство з Римом. Нас чекає оглядова екскурсія «Рим пам'ятає багато». Не дарма Рим гордо носить звання «вічного міста», його активний вік обчислюється не однією тисячею років. «Історія Риму - історія всього світу», - таку фразу колись кинув Наполеон I. Рим є батьківщиною великих мислителів і геніальних талантів, які значно вплинули на розвиток всього людства. У його зовнішності закарбувалося безліч епох - від античних часів і до сьогоднішнього дня. Місто поєднує в собі, здавалося б, несумісні речі. Недарма ж кажуть, що всі дороги ведуть до Риму ... Вільний час.
Ночівля в готелі в Римі.

День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан
День 3.

Неаполь - Сорренто

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в Неаполь.
Запрошуємо на екскурсію - "Таємниці південної Італії - Неаполь". Неаполь поєднує в собі благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і традиційний дух країни. Кожен квартал в Неаполі - окреме містечко, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається начерками до ще ненаписаної опері. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух колишньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. У нього або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню ... І далі нас чекає чарівний Сорренто (прогулянка з російськомовним супроводжуючим). Невелике курортне місто Сорренто примостився на крутих скелях з вулканічного туфу, які обриваються в Неаполітанську затоку. Ще з часів Римської імперії, це місто було відоме як престижне місце відпочинку, тут розташовувалися вілли благородних патриціїв. Чарівність Сорренто - в утихомиреній атмосфері, яку створює природна краса цих місць, в дивовижних пейзажах, блакитному морі, п'янких ароматах цитрусових садів.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто
День 4.

Капрі - Сорренто

 Сніданок. Відправлення на острів Капрі.
Сьогодні наш шлях лежить на «острів мрії і любові - Капрі» (дод. опл. квитки на катер і трансфер). ... смарагдова гладь Тірренського моря, заворожує своєю кришталевою красою, загадкові кам'яні колоси Фаральоні виступають з морських глибин і чарують неповторністю. Острів чарівний і витончений, острів скель і запашних садів, шикарних ресторанів і модних бутиків. Наша екскурсія включатиме відвідування розкішних Садів Августа і центральної площі Капрі - Пьяцетти. Для бажаючих відвідування Блакитного грота або прогулянка на катері до морських круч біля берегів Капрі (за додаткову плату). Повернення в порт, відправлення в Сорренто на катері.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто
День 5.

Барі - Сорренто

 Сніданок. Вільний час.
Для всіх бажаючих пропонуємо екскурсію в паломницький центр Італії - місто Барі (за додаткову плату). Багата історія, цікава архітектура, набережна і красиві історичні будівлі - все це є в Барі. Тут можна побачити відображення всієї Італії в мініатюрі. Старовинний квартал міста до цих пір зберігає відбиток давніх часів, а уклад життя нагадує картини з італійських фільмів. Головне принада Барі, - базиліка св. Миколая, де зберігаються мощі Миколая Чудотворця. Багато століть в Барі прагнуть паломники, щоб потрапити до святині і отримати крапельку чудотворного миру. А влітку південне містечко перетворюється в курорт, де екскурсії зі старовиною уживаються з розслаблюючим пляжним відпочинком ... Вільний час. Повернення в Сорренто.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 5 - Барі - Сорренто День 5 - Барі - Сорренто День 5 - Барі - Сорренто  
День 6.

Амальфі - Сорренто - Позітано

 Сніданок. Вільний час.
Сьогодні ми пропонуємо Вам зануритися з справжнє свято фарб, тепла і сонця! Нас чекають столиця узбережжя - Амальфі і курорт аристократів і кінозірок - Позітано (за додаткову плату). Екскурсія по Амальфі - «столиці узбережжя», в честь якого воно було названо, включає огляд Кафедрального Собору Святого Андрія XI століття і знаменитого монастиря капуцинів XII століття. Місто зуміло поєднати в собі все необхідне для незабутніх вражень - чудовий клімат і природну красу, найчистіше море і величезну кількість пам’яток історії. Продовження екскурсії в Позітано, що служив портом Амальфітанськом республіки в середньовіччя. Серед усіх пам'яток Позітано найбільший інтерес представляє церква Санта Марія Ассунта - романська церква XIII століття з куполом, облицьованим майолікою. А ще перед нашими очима розкинеться чудова панорама покритих зеленню гір і барвистий водоспад будинків і терас, оповитих квітами, що стікає до моря... Вільний час. Повернення в Сорренто.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано
День 7.

Помпеї - Рим

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер у Помпеї.
Помпеї - античне місто, яке загинуло відразу під вулканічною лавою і попелом руйнівних вивержень вулкана Везувій. Всі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть фігури людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно переховував їх і зберіг до наших днів. Зараз місто повністю розкопане. У багатьох будинках збереглися настінні і підлогові мозаїки, розписи, в деяких - навіть портрети господарів, словом все, що дає уявлення про життя того часу ...
Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму. Ночівля

День 7 - Помпеї - Рим День 7 - Помпеї - Рим День 7 - Помпеї - Рим  
День 8.

Рим

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт з Риму в Україну.

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Транспортне обслуговування в рамках програми
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
• 2 + 1 ночі у Римі на базі сніданків
• 4 ночі в районі Сорренто на базі сніданків
• 3 годинна оглядова екскурсія по Риму
• 3 годинна екскурсія в музеї Ватикану
• 2 годинна оглядова екскурсія по Неаполю
• Відвідування Сорренто з супроводжуючим
• 1,5 годинна екскурсія на острів Капрі з російськомовним гідом
• 2 годинна оглядова екскурсія Помпеями
• Дегустація лікеру «Лімончелло» і типових продуктів в Сорренто
• страховий полюс
Додатково оплачується:
• Індивідуальний страховий полюс (при особистій подачі)
• авіапереліт Київ - Рим - Київ (від 270 €/ особа)
• доплата за напівпансіон по всій програмі: 100 €/ особа
• вхідні квитки в музеї та собори
• вхідні квитки в музеї Ватикану 25 €/ особа (включаючи бронь)
• Екскурсія в Барі з російськомовним гідом 85 €/ особа
• Екскурсія в Амальфі і Позітано з російськомовним гідом 50 €/ особа
• Вечеря в театрі-ресторані у Римі (у вартість включені мінеральна вода і вино) 47 €/ особа
Квитки на катер Сорренто-Капрі-Сорренто (туди-назад / включаючи трансфери) 45 €/ особа
• Відвідування Блакитного гроту або прогулянка на катері до морських круч біля берегів Капрі 30 €/ особа
• Екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом 25 €/ особа
• Навушники на весь період перебування 15 €/ особа
• Консульський збір 35 €
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Акорд Тур)
• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: