Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Віртуозний краков’як: Варшава + Гданськ + Торунь!

Днів: 4
Львів - Варшава – Гданск – Гдиня – Сопот - Торунь – Замосць - Львів
Польща

Грудень '18

  13 09:30
Тур без нічних переїздів!!! 
День 1.

Львів - Варшава

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд до Польщі, в столицю - Варшаву. Автобусна оглядова екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту в якому панує неповторна і унікальна атмосфера ... «Варшава - місто королів» (18€/13€) - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена.
Рекомендуємо вечірню екскурсію «Загадкова Варшава» (18€/13€). Ми запрошуємо познайомитися з романтичною, чарівною і таємничою столицею Польщі... Тільки тут, в Старому місті Варшави важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або, принаймні, по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками, кожен з яких має свою назву, масою сувенірних крамничок, вуличними музикантами і художниками. Ми побачимо одну з найгарніших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави. Обов'язково зробимо фото з символом міста, який зображений на гербі, а ще будемо вражені красою Кафедрального костелу св. Яна і св. Анни, колоною Сигізмунда III Вази, а також замкової площі. Місце загадкове, стільки краси, зібраної в одному місці, дуже дивує. 
Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Варшава - Сопот - Гдиня

Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час рекомендуємо відвідати:
- візитну картку Варшави - резиденцію польських королів, прекрасний Королівський палац (28€/18€) ... Ми побачимо розкішні інтер'єри палацу: лицарський і тронний зал, мармурова кімната, зал сенаторів і бальний зал з 17-тьма позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом. А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника - Яна Матейки.
- красивий палац Варшави, королівську резиденцію Яна ІІІ Собеського й Августа ІІ - розкішний Палац Вілянув! (26€/16€). «Замилування немає межі!»... Саме ці слова ми згадуємо, насолоджуючись витонченістю і неповторним декором палацу... Зали з чудовими інтер'єрами, шедеври живопису XVI-XIX століть. Нас чекає світ королівської розкоші!
Переїзд в Гданськ. Екскурсія "Золоті Ворота Речі Посполитої"! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Мар"яцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час. Бажаючих запрошуємо здійснити захоплюючу прогулянку на піратському кораблику (30€/23€).
Для всіх бажаючих екскурсія «Янтарне намисто Балтики: Сопот і Гдиня» (33€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсу, який тягнеться на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі заходів і сходів сонця ... Далі ми відвідаємо вітрильну столицю Польщі, "Птаха океану - Гдині". Тут по-особливому відчувається морський характер міста: один з найкрасивіших в світі корабель-музей "Дар Помор'я", Океанаріум з дивовижними рибами тропічних морів, будівлі-кораблі з щоглами і вікнами в стилі ілюмінаторів, Сквер Костюшко на набережній, де б'ється серце міста....
Ночівля в готелі на території Польщі.

День 2 - Варшава - Сопот - Гдиня День 2 - Варшава - Сопот - Гдиня День 2 - Варшава - Сопот - Гдиня День 2 - Варшава - Сопот - Гдиня
День 3.

Мальборк - Торунь

Сніданок. Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю» (38€/30€) - величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, стіни  фортеці з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесуть Вас у часи могутності хрестоносців! Повернення в Гданськ.
Переїзд в місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Слідами Коперника» (18€): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигізмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанською" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Ночівля в готелі на території Польщі.

День 3 - Мальборк - Торунь День 3 - Мальборк - Торунь День 3 - Мальборк - Торунь День 3 - Мальборк - Торунь
День 4.

Львів

Сніданок. Переїзд в сторону кордону.
Рекомендуємо факультативну екскурсію «Зірка Відродження - Замосць» (18Є). Це унікальний у світовому масштабі архітектурний ансамбль, близький до ідеї «ідеального міста». Його також називають «Східною Падуєю», за зразком якої він побудований, і «Перлиною ренесансу», оскільки тут зосереджені твори незвичайної краси та великої історичної цінності. Але особливу увагу привертає прекрасна ратуша в Польщі із стрункою баштою, будинки з суцільними аркадами, що оточують площу Ринок, будинки вірменських купців з багатим декором. В інтер'єрі кафедрального собору цінні зібрання творів мистецтва. Палац Замойських і Замойська академія, потужні стіни фортеці, які  місцями мають до семи метрів товщини, оточуючи стародавній центр міста, було занесено до списку ЮНЕСКО.
Повернення на Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно 20:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
проживання по маршруту готель;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч;
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• доплата за одномісне розміщення +80 євро / тур;
• Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 22 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: