Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Як добре бути дитиною ...
Тур для дітей і батьків ...

Підкорювачі Пригод… (для школярів)

Днів: 7
Львів- Прага- Леголенд-«Європа Парк»- Чеський Крумлов-Львів
Німеччина
Польща
Чехія

Березень '18

  24 08:30

Квітень '18

  1 08:30   8 09:30 МП 27 09:30

Травень '18

  6 09:30

Червень '18

  2 08:30

Липень '18

  15 08:30   21 09:30

Серпень '18

  5 09:30   18 09:30

Жовтень '18

  20 08:30
МП−Травневі свята

Чехія, Німеччина і Парки Атракціонів
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ!
Празький Аквапарк, Німецький "Леголенд", «Європа-парк»
Замок Нойшвайштайн, Середньовічний Крумлов, Шахти «Велічки»!
ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!

День 1.

Львів - Краків

 
06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття в Краків.
Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Рекомендуємо відвідати екскурсію і смачно повечеряти "Ласощі королів"(26€/без дегустації пива 21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!!! Переїзд по території Чехії. Вечеря*. Ночівля на території Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага

 Сніданок. Переїзд до Праги.
Екскурсія «Зустріч з Прагою». В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші ... Вільний час. Для бажаючих:
"Таємниці королів Празький град і музей іграшок"(18€/13€ +вх.квиток). 
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань- в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі Празька Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна варти в Празькому граді. Величезною популярністю користується музей  іграшок, який ми відвідаємо. Огромной популярностью пользуется и музей игрушек, расположенный в Пражском граде. Крупнейшая частная коллекция карикатуриста Ивана Стейгера собрана со всего мира и состоит из семи залов. При бажанні можна відвідати Празький Зоопарк або Аквапарк ( додаткова оплата трансфер+вхідний квиток).
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперативи, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті. Вечеря*. 
Ночівля в Чехії.

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Леголенд, Німеччина - Штутгарт

 Ранній сніданок. Переїзд в Леголенд. Німеччина.
Німецький "Леголенд" займає 140 га і розбитий на шість тематичних зон: "Міні-країна", "Лего-екстрим", "Країна пригод", "Королівство лицарів", "Місто Лего", "Уява". В "Мініленде" з деталей "Лего" в масштабі 1:20 відтворені райони Німеччини та її сусідів - Італії, Швейцарії та Голландії: Берлін, замок Нойшвайнштайн, Франкфурт, швабська село, мюнхенський аеропорт, Венеція та інші. Як тільки ми опинимося в парку Леголенд, нас зустрінуть захопливі і невимовні атракціони, яких налічується близько сорока. Крім атракціонів, ви зможете поспостерігати за різними цікавими шоу, в яких беруть участь справжні артисти. У Леголенд ми зможемо взяти участь у різних змаганнях, які проходять в конструкторських студіях. Крім цього, на мить ми зможемо потрапити в джунглі або стати учасником лицарського турніру. Кожен день в парку проходять вистави лялькового театру і виступи клоунів.
Для охочих екскурсія "Знайомство зі Штудгартом"(18€/13Є). Штутгарт - столиця федеральної землі Баден-Вюртемберг. З жителів Штутгарта, відомих всьому світу: казкар Вільгельм Гауф, філософ Георг Гегель, інженери і Фердинад Порше Готтліб Даймлер. Нас чекають цікаві історії міста про принцес і Вюртемберзьким герцогах; про фавориток і інтригах; історії автомобіля 19-20 століть. Вечеря*. Ночівля в Німеччині. 

День 3 - Леголенд, Німеччина - Штутгарт День 3 - Леголенд, Німеччина - Штутгарт День 3 - Леголенд, Німеччина - Штутгарт День 3 - Леголенд, Німеччина - Штутгарт
День 4.

Європа-парк

 Сніданок.
Німеччина ... Дорога в'ється між горбистими луками і виноградниками Франконії, вздовж річок і озер і вкритими лісами підніжжя Альп ... Відвідування Парку розваг Europa Park (вхідний квиток опл.). Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка капучино у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми доберемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари ... і перед нами справжній танець фламенко - нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках - ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу .... Нас чекає незабутній день ... Вечеря*. Ночівля в Німеччині.

День 4 - Європа-парк День 4 - Європа-парк День 4 - Європа-парк День 4 - Європа-парк
День 5.

Замок Нойшванштайн - Мюнхен

 Сніданок.
Екскурсія "Фантазії Короля Людвіга ..."(21Є + вхідні квитки оплачуються. дод.). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь") - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Нойшванштайн зберігає свою любовну історію, яка передувала будівництву. Це історія кохання короля Людвіга Баварського до музики композитора Ріхарда Вагнера ... Переїзд в столицю Баварії - місто Мюнхен. Екскурсія для охочих (21€/16€). Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора ... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми вдягають не тільки на свята ... Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Переїзд до Чехії. Вечеря*. Ночівля в Чехії.

День 5 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 5 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 5 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 5 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен
День 6.

чеський Крумлов

 Сніданок. Переїзд в Ч. Крумлов.
Відвідування середньовічного замку Глубока над Влтавою(16€+ вх. квиток). Переїзд в серце Південної Чехії- Чеський КрумловВільний час для прогулянок.Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя. Для всіх охочих екскурсія і вечірній відпочинок "Легенди Крумлова» (23Є/18Є). Прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному вбранні Ви проведете незабутні години. Вечеря*. Ночівля в Чехії.

День 6 - чеський Крумлов День 6 - чеський Крумлов День 6 - чеський Крумлов
День 7.

Величка - Львів

 Сніданок. Переїзд до Польщі.
Соляні Копальні "Велічки"(18+ вх квиток). До речі, з їхнім відкриттям пов'язана одна гарна легенда .... Яка ...? Відповідь ви знайдете тільки тут! Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури, статуетки, фрескі- ціле підземне місто!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). До нових зустрічей!

День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд маршрутом автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника маршрутом
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Європа -парк вхідний квиток для дорослих – 48 євро
• для дітей до 12 років - 42 євро
• Леголенд вхідний квиток для дорослих – 46 євро
• для дітей до 12 років - 40 євро
• Дод. харчування - Напівпансіон за домовленістю
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Страхівка (індивідуальна).
• Факультативні екскурсії
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр =35€ +23Є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
• ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
100 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
120 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
230 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: