Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... Люблю я море блакитне, горизонту даль,
тут хвилі пінного прибою на берег скинули вуаль...

Лазурна інтрига! 
Ніцца, Канни, Монако, Генуя и Венеція

Днів: 9
Львів - Егер - Любляна- Верона - Ніцца - Сен-Тропе - Канни - Монако - Сан-Ремо - Генуя - Венеція - Мурано - Бурано - Львів
Італія
Австрія
Монако
Словенія
Угорщина
Франція

Листопад '18

  4 08:30   11 09:30 СПО 18 09:30

Грудень '18

  22 09:30

Січень '19

2 04:30

Лютий '19

ДВ 10 06:30

Березень '19

8 06:18   23 08:00   31 04:30

Квітень '19

  12 08:16   16 08:00 МП 30 04:30

Травень '19

МП 2 04:30   16 07:30   22 04:30   31 06:18

Червень '19

  5 08:16   11 06:18   15 06:18   19 04:30

Липень '19

  6 08:00   10 08:16   20 06:18   26 06:18

Серпень '19

  4 08:16   14 06:18   20 04:30

Вересень '19

  4 06:18   14 04:30   23 08:16

Жовтень '19

  3 08:16   13 08:16   19 04:30   24 04:30   29 04:30

Листопад '19

  8 08:00   23 04:30
СПО−Спецпропозиція
−Різдво
ДВ−День Валентина
−8 березня
МП−Травневі свята

3 ночі на Лазурному березі Франції - Ніцца!

Без нічних переїздів!

День 1.

Львів - Мукачево - Егер - Долина Красунь

 Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» (можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачево).
Невеликий переїзд - і ми вже на Півночі Угорщини. Оглядова екскурсія «Егер - скринька коштовностей». Ми познайомимося з одним з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як «місто - патріот», адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу!
Для всіх бажаючих рекомендуємо - дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь!!! (18€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
Переїзд, поселення і ночівля на території Угорщини.

День 1 - Львів - Мукачево - Егер - Долина Красунь День 1 - Львів - Мукачево - Егер - Долина Красунь День 1 - Львів - Мукачево - Егер - Долина Красунь День 1 - Львів - Мукачево - Егер - Долина Красунь

День 2.

Любляна - Блед - Водоспад Шум

 Сніданок. Переїзд в Словенію. Оглядова екскурсія «Привітна Любляна - затишна та мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах ріки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце це - Люблінський Град - старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя - три пішохідних мости, перекинуті через ріку Любляницю і прикрашені драконами... Словенці і, звичайно, мешканці столиці дуже любять своє місто, і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. У вільний час рекомендуємо на вибір :
• Нас чекає «Чарівне гірське озеро Блед» (38€/30€). Бог не обділив Словенію красотами природи, а словенці вміють про них піклуватися і берегти! Справжня перлина країни - озеро Блед - прекрасний і гармонійний куточок природи! Біля західного берега озера причаївся маленький острівок, а маленьку острівну церкву прикрашає «Дзвін бажань». Дзвонить він часто: вважається, що вдаривши у цей дзвін здійсняться всі добрі мрії ... А в багатьох бити у дзвін Бледа - бажання просте і дуже природнє: знову повернутись сюди!
• А також варто відвідати «Гучний водоспад Шум» (18€/13€). Наш шлях лежить в ущелині Вінтгар, справжньою окрасою якого є річка Радовна, а також водоспади, кругообіги і круті пороги, що утворилися на ній. Чисті дзеркала води, покриті темною завісою лісу та спустившихся до них гір ... Хмари, що заглядають на своє відображення ... Плескіт гірських річечок, шелест вітру в листі, тихі сплески риби у воді, і гомін сотень птахів ... і падіння водного потоку з 80-метрової висоти - галасливого водоспаду Шум!
Переїзд, поселення і ночівля на території Італії.

День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум

 

День 3.

Верона - озеро Гарда - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі

 Сніданок. Вільний час, рекомендуємо екскурсію «Верона - Столиця романтиків та закоханих» (18€/13€). Верону називають містом вічної любові, і шедевром італійської архітектури. Потрапивши сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного. Це місто підкорить нас давньоримським амфітеатром «Арена», який є третім за величиною в світі, фортецею Скаліджерів, гідної справжньої принцеси і прекрасного принца, і звичайно, будинком Джульєтти, стіни якого на висоту в два людські зрости рясніють зворушливими записками - від тих, хто знайшов, шукає або втратив, але хоче повернути свою любов. Тут навіть закохані закохуються одне в одного ще сильніше, це місто чудес і справджених бажань. Адже якщо доторкнутися бюст бронзової Джульєтти, то будь-яке бажання просто зобов'язана збутися, а в справах серцевих неодмінно пощастить... 
Нас чекає озеро Гарда - живописний куточок Італії та улюблене місце відпочинку гостей з багатьох країн. Екскурсія «Шедевр природньої краси» - альпійські пейзажі... тут скелясті гори переплітаються з піщаними пляжами, оливковими гаями, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит... Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в дивне курортне містечко Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали артистів і письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки так і ваблять все далі і далі...
Переїзд до Франції. Лазурний берег, французька Рив'єра… ці назви пестять слух та звучать як обіцянка розкоші та краси, втілення мрії про безтурботній відпочинок коли буденні справи лишаються десь далеко, і в такому нереальному світі, а оточуюча реальність настільки захоплююча, що час тут завмирає, боячись порушити таку крихку гармонію. Оглядова екскурсія «Ніцца – Королева Лазурного Берегу» - чарівна, витончена та ніжна: Англійський бульвар, Квітковий ринок, Площа Массена, старе місто, Замкова гора, Сад Альберта Першого, Набережна Сполучених Штатів... Вузькі вулички, будівлі, видирающихся догори, аркі з надбудованими понад ними поверхами, сходинки, з’єднуючи хаотично різного рівня будівлі, маленькі площі з терасами ресторанів. Архітектура Ніцци пронизана наскрізь італійським духом - маленькі магазинчики пахнуть запашними травами Провансу, невеликі ресторанчики заманюють своїми затишними залами, а тераси піцерій захоплюють тротуари. 
Поселення і ночівля в готелі.

День 3 - Верона - озеро Гарда - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі

День 3 - Верона - озеро Гарда - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі

День 3 - Верона - озеро Гарда - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі

День 3 - Верона - озеро Гарда - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі

День 4.

Ніцца - Відпочинок на лазурному березі - Сен-Тропе

 Сніданок. 
«Місто, яке навіває мрії - Сен Тропе» (61€/46€). Великі письменники, поети і художники черпали тут натхнення і створювали шедеври. В один прекрасний рік тут знімається фільм "І Бог створив жінку", який перетворив Бріджіт Бардо в знамениту актрису, а Сан-Тропе - в знаменитий курорт. Сьогодні тут люблять бувати відомі актори і кутюр'є, яких приваблює м'який середземноморський клімат, розкішні піщані пляжі і нічне життя самого фешенебельного курорту Лазурного берегу Франції. Нас чекає прогулянка на катері і захоплююча екскурсія по місту.
Ввечері пропонуємо екскурсію - «Незвідане серце Ніцци» (18€/13€). Вузенькі мальовничі вулички, галасливий прованський ринок, маленькі затишні ресторанчики закохує в себе з першого погляду.
Ночівля в готелі. 

День 4 - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі - Сен-Тропе

День 4 - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі - Сен-Тропе

День 4 - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі - Сен-Тропе

День 5.

Канни - Монако - Прованс

 Сніданок. Вільний час в Ніцці.
Запрошуємо на екскурсію «Великий Лазурний Пиріг» (61€/46€). Нас запрошує Сен-Поль-де-Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт... Закінчуємо екскурсію поїздкою в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Розташований на березі затоки Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастою мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами, кафе і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Девіз Канн: «Життя - це свято».
Для всіх бажаючих рекомендуємо екскурсію «Князівство розкоші - Монако» (38€/30€). Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до інших радощів життя. Тут на вулиці можна зустріти естрадних зірок, топ-моделей і спортивних чемпіонів.
Ночівля в готелі.

День 5 - Канни - Монако - Прованс

День 5 - Канни - Монако - Прованс

День 5 - Канни - Монако - Прованс

День 5 - Канни - Монако - Прованс

День 6.

Сан-Ремо

 Сніданок. Вільний час в Ніцці.
Рекомендуємо поїздку на Віллу Біатрис Ефрусі-Ротшильд (26€+вх.квиток) - називають найкрасивіше місце Лазурного Берега. Каприз мільярдерки, рожева мрія. Ця вілла розташована на нинішньому мисі мільярдерів Кап Ферра. Побудована на початку XX- го століття, в стилі венеціанських і флорентійських палаців, оточена сімома гектарами 9-й тематичних садів, з колонадами, каскадами, фонтанами, ця вілла є яскравим прикладом будівель «Прекрасної Епохи». Внутрішнє оздоблення вілли є особистою колекцією Баронеси Ефрусі-Ротшільд- колекції порцеляни відомих мануфактур, килими і гобелени, картини визнаних митців.
Переїзд в Італію. По дорозі для всіх бажаючих оглядова екскурсія по «Безтурботне місто Сан-Ремо» (26€/18€) - столиці квіткової Рів'єри. Тут завжди святкова атмосфера. Саме в Сан-Ремо відбувається щорічний фестиваль італійської пісні, свято квітів, вітрильна регата, змагання по греблі, автомобільні гонки.
Ночівля в готелі.

День 6 - Сан-Ремо

День 6 - Сан-Ремо

День 6 - Сан-Ремо

День 6 - Сан-Ремо

День 7.

Генуя - Санта Маргеріта и Портофіно

Сніданок. Сьогодні нас зустрічає «господиня моря – Генуя». Стародавня морська держава і найбільший порт в Північній Італії Генуя є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам. Вузенькі вулички, маленькі площі, сходинки в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився відомий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. 
У вільний час рекомендуємо «Гармонія природи і мистецтва» (46€/38€). Запрошуємо Вас відвідати перлини Лігурії – Санта-Маргерита і Портофіно, улюблене місце відпочинку не тільки італійців, а і міжнародної еліти. Чарівне містечко Санта Маргеріта розташоване в самому центрі Лігурійської Рів’єри в затоці Тігулліо, оточене чудовими пагорбами, оливковими деревами і шикарними віллами. Далі нас чекає невелика морська подорож на катері в містечко Портофіно. Місто мрії, яхт і незайманої природи! Портофіно, колишнє рибальське село, що перетворилося на фешенебельний курорт для обраних, настільки мальовниче, що все навколо здається декорацією…

Переїзд, ночівля в готелі.

День 7 - Генуя - Санта Маргеріта и Портофіно День 7 - Генуя - Санта Маргеріта и Портофіно День 7 - Генуя - Санта Маргеріта и Портофіно День 7 - Генуя - Санта Маргеріта и Портофіно

 

День 8.

Венеція - Острови Мурано та Бурано - Палац дожів - Гранд Канал

Сніданок. Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (додатк. оплач. громадський транспорт 26€/21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь... Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті...
Для всіх бажаючих рекомендуємо екскурсії:
• Пропонуємо мандрівку прекрасною венеціанською лагуною на острови Мурано і Бурано (48€/38€). Острів Мурано - Венеція в мініатюрі. Протягом багатьох століть острів Мурано славиться своїм венеціанським склом. Острови Бурано - це батьківщина мереживного мистецтва - крихітний світ, який зберіг свою неповторність і унікальність.
• Водний круїз «Вся краса Венеції» (36€/30€) - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей...
• «Серед вод і землі Північної Лагуни» (33€/30€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком італійського вина "Fragolino"? Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті. Побачимо з води красивий острів Лідо. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого...
• Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (26€/18€). Венеція... Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно... Вона містить в собі величезну кількість таємниць і чудес і, щоб осягнути їх, потрібна вічність...
• Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (18€+вх. квиток). - резиденції правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і... звичайно плели інтриги!

Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

День 8 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Палац дожів - Гранд Канал День 8 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Палац дожів - Гранд Канал День 8 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Палац дожів - Гранд Канал День 8 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Палац дожів - Гранд Канал
День 9.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 21:30. Вільний час.
Для туристів, які відправляються на Львівський залізничний вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.00.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
• У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
Додатково оплачується:
• рекомендовані програми
• Міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• консульський збір - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги Візового Центру - 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
• послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: