Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Деколи один день, проведений в іншому місці,
Дає більше ніж десять років життя вдома.
А. Франс

Турецьке серце - Анатолія...

Днів: 9
Курорт: Кушадаси
Курорт: Каппадокія
Стамбул – Анкара – Каппадокія – Конья – Паммукале – Кушадаси – Эфес – Пергам - Гюре – Ассос – Стамбул
Туреччина

!!! У вартості туру екскурсії: по Стамбулу, Анкарі, Каппадокії, Мевляне, Паммукалле, Пергаму, Ассосе, Трої і античному Ефесу з відвідуванням Будинку Діви Марії !!!

День 1.

Київ - Стамбул

 Виліт з Києва (можливі варіанти вильоту з інших міст України: Харкова, Херсона, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси).
Прибуття в Стамбул, зустріч в аеропорту, трансфер і розміщення в готелі. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, яке розташоване одразу в двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальним сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще з двох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають захоплення, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю … Тільки побачивши Стамбул на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього мегаполісу … Вільний день. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 1 - Київ - Стамбул День 1 - Київ - Стамбул День 1 - Київ - Стамбул День 1 - Київ - Стамбул
День 2.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, пам'яток історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Переїзд в Анкару. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул
День 3.

Анкара

 Сніданок. Виселення з готелю. У першій половині дня нас чекають екскурсії в музей Ататюрка і Музей анатолійських цивілізацій, опісля прогулянка у стін фортеці Анкара. Переїзд в Каппадокію. Поселення в готелі. Вечеря..
Увечері всіх бажаючих запрошуємо на незабутню вечірню програму «Містичний обряд дервішів-суфістів» (опл. дод.). Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна складова одягу дервіша несе глибокий сенс, а кожен його рух нагадує про єднання матерії і духу. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Анкара День 3 - Анкара День 3 - Анкара День 3 - Анкара
День 4.

Каппадокія

 Сніданок. До сніданку за бажанням - екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (140 €).
Сніданок. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть назад. Знайомтесь –Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Вільний час.
Ввечері пропонуємо відвідати Turkish night (30€). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні танцюристи своїм танцем оживлять образи минулого. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Каппадокія День 4 - Каппадокія День 4 - Каппадокія День 4 - Каппадокія
День 5.

Конья

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Коньї. Нас зустрічає один з найдавніших міст світу - Конья. У Туреччині багато місць, що мають важливе історичне, релігійне і культурне значення не тільки в формуванні турецької нації, а й у розвитку всієї Малої Азії, місто Конья одне з таких місць, нас чекає екскурсія по комплексу Мевляни, який вважається центром суффійскоі культури. Переїзд в Памуккале. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 6.

Памуккале

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Памуккале. Природа створює дива, які не під силу створити смертним. Більше двох тисяч років незліченні термальні джерела течуть по білосніжному плато, утворюючи в м'якій породі терасові басейни і сталактити, які і отримали назву «Бавовняний замок» (так перекладається з турецького слово Памуккале). Памуккале – це дійсно одне з найвідоміших місць не тільки Туреччини, але і всього світу. Відомо воно завдяки двом речам - розкопкам античного Хіераполіса («Священного міста»), яке було знайдене неподалік, і унікальному природному феномену - лікувальним джерелам, що багаті мінеральними солями.
Доповнить відвідини Памуккале купання в головному термальному джерелі цього регіону – басейні Клеопатри (вх. квиток опл. дод.). Купання в цьому джерелі доставить вам відчуття справжньої насолоди. Гаряча вода покриває тіло, яке увійшло в воду, сотнями бульбашок, а якщо ворухнутися - вони жвавою зграйкою злітають на поверхню води. Дивно, але факт - у людей, що скупалися в басейні, поліпшується самопочуття, розгладжується шкіра та освіжається колір обличчя… Переїзд в Сельджук. Нас чекає другий за значенням після Риму місто античності - Ефес. Ще в давнину він вважався одним з найкрасивіших міст Малої Азії. Саме тут знаходиться знаменитий храм Артеміди, який свого часу був зарахований до числа семи «Чудес світу». Ефес став одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому, що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, Одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Андріана, «Будинок любові», амфітеатр на 24 тис. Місць, мечеть Ісабея (XIII століття), фортецю сельджуків, церква Св. Іоанна і храм Артеміди. Переїзд в Пергам. Нас зустрічає один з найдавніших міст, розташованих в Малій Азії. Екскурсія в будинок Діви Марії, де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідування римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов'їній горі з доглянутою територією, незвичайним видом на гори і море… Атмосфера спокою тут панує в самому повітрі, наче ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас в події 2-тисячолітньої давності… Переїзд в Кушадаси. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 6 - Памуккале День 6 - Памуккале День 6 - Памуккале День 6 - Памуккале
День 7.

Ефес - Пергам

 Сніданок. Виселення з готелю. Пергам зобов'язаний своєю назвою героям «Іліади» - поеми геніального сліпого поета Гомера. Згідно давньогрецької міфології, Пергам був заснований сином Андромахи і Гелена. Новонародженого назвали Пергамом в пам'ять про Троянську цитадель, яка називалася Пергам. Найбільшим надбанням античного міста була багата бібліотека, в якій зберігалися десятки тисяч папірусних сувоїв. Це друга за значенням бібліотека стародавнього світу, після Олександрійської. Переїзд в Ассос. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 7 - Ефес - Пергам День 7 - Ефес - Пергам День 7 - Ефес - Пергам День 7 - Ефес - Пергам
День 8.

Троя

 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія по Ассосі, де ми побачимо античний театр і храм храм Афіни. Переїзд в Трою. Нас чекає цікава подорож по древній Трої. Руїни славного міста і по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників і любителів історії. На вході в археологічну зону нас зустріне знаменитий Троянський кінь, в точності відповідає опису Гомера. Колись він послужив хитромудрим грекам при взятті міста, зараз же слугує оригінальним панорамним майданчиком. Від античності в сьогоднішній Трої збереглося не так вже й багато, але ці камені заслуговують окремої подорожі. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої… Переїзд в Лапсеки. Переправа на пором через протоку Дарданели в Гелліболі. Переїзд в Стамбул. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8 - Троя День 8 - Троя День 8 - Троя День 8 - Троя
День 9.

Київ

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Стамбула. Переліт до Києва.
(Можливі варіанти прильоту в інші міста України: Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Одеса).

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі 3*- 4 * на базі сніданків і вечерь (виключення 8 день);
• Трансфер а/п Стамбул (Ататюрк) - готель - а /п Стамбул (Ататюрк);
• Проїзд автобусом євро класу по програмі туру;
• Екскурсії по програмі;
• Послуги професійного російськомовного гіда;
• Вхідні квитки
Додатково оплачується:
• Міжнародний авіапереліт в Стамбул з Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Херсона від 130 $.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечеря 8 день туру, сувеніри).
• Напої за вечерею.

Важливо:
• При перетинах кордону Туреччини з туристичною метою, в рамках безвізового режиму, достатньо мати дійсний закордонний паспорт з мінімальним терміном дії 4 місяці (з дати зворотного виїзду)!
• 8 день за програмою тільки на базі сніданків.
• При замовленні програми вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами;
• Бронювання і оплата дод. екскурсій можлива тільки до дня вильоту;
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються).
ВАЖЛИВО!!! При умова прильоту в а / п Сабіха Гекчен, доплата за трансфер (а / п Сабіха Гекчен - готель - а / п Сабіха Гекчен) складе - (див. файл з цінами) / за машину (від 1 до 3 осіб).
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
Відповідно до законодавства Турецької Республіки для в'їзду на територію країни громадянам України необхідно пред'явити підтвердження фінансового забезпечення в розрахунку 50 доларів США на день перебування (при відкриті турецької візи працівник посольства в аеропорту може запросити підтвердження фінансових гарантій).


Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: