Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…На світі є земля, де дихають не киснем, а пристрастю…. 
Мешканці цієї землі, на перший погляд, нічим не відрізняються від звичайних людей, але живуть вони не так, як всі.
Над ними не небо, а безодня, і сонце відчайдушно випалює своє ім'я в серцях всіх, хто підіймає до нього голову. 
Ця земля - Іспанія….

Два полюси пристрасті!
Париж ! Мадрид !  Барселона + Венеція !

Днів: 10
Львів – Ерфурт –Париж–Мадрид - Толедо –Валенсія-Барселона –Венеція -Львів
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція

Квітень '18

СПО 11 09:30

Травень '18

* 6 09:30

Червень '18

СПО 12 08:30

Липень '18

  17 09:30

Серпень '18

  21 08:30

Вересень '18

СПО 18 08:30
СПО−Спецпропозиція
*,**−Сезонна доплата

Франція і Іспанія,  Італія і Німеччина!
Поєднання таких знайомих місць і незнайомих куточків Європи в турі.
Париж, Версаль, Лувр - про них можна говорити і говорити, а бачити їх- це неймовірні враження!,
Мадрид,  Музей Прадо і сталеве  Толедо, портова  Валенсія
Красуня Барселона, прогулянки по місцям Гауді і  гора  Монсеррат!
А також зачарована водою Венеція! 
У вартості екскурсії: Квітковий Ерфурт, Магія Парижа,
Мадрид- серце Іспанії, Готичний квартал Барселони!

День 1.

Львів - Краків - Легніца

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
Можливість за додаткову плату відвідати «Пивний Краків»(26€). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох.
Для бажаючих екскурсія по Кракову «Королівський шлях»(18€/13€). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопауза. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

День 2.

Айзенах - Ерфурт

Сніданок.
Переїзд в Німеччину. Екскурсія "Квіткове місто - Ерфурт". Ерфурт затишно розташувався на берегах річечки Гера, неподалік від Тюрінгського лісу. Місто може по праву називати себе самим «центровим» населеним пунктом країни, тому що дійсно розташований в географічному центрі Німеччини. До наших днів Ерфурт зберіг чарівність пізнього Середньовіччя. Ми прогуляємося вулицями університетського кварталу, побачимо 500-річний дзвін Марія Глориоза і «житловий міст» крамарів Кремербрюке. Для Німеччини Ерфурт - справжня середньовічна коштовність. Нас чекає старовинний Айзенах (26€/18€). Запрошуємо вас в Айзенах, старовинне місто в Німеччині! У місті Айзенах, який виник після об'єднання декількох селищ навколо замку, провів своє дитинство Мартін Лютер, а також це місце відоме як батьківщина Йоганна Себастьяна Баха. Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

День 2 - Айзенах - Ерфурт День 2 - Айзенах - Ерфурт День 2 - Айзенах - Ерфурт  
День 3.

Париж - река Сена - музей Фрагонард

 Сніданок. Наш шлях лежить у Францію. 
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Париж - река Сена - музей Фрагонард День 3 - Париж - река Сена - музей Фрагонард День 3 - Париж - река Сена - музей Фрагонард День 3 - Париж - река Сена - музей Фрагонард
День 4.

Версаль - Париж - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

Сніданок. Вільний час в Парижі. Екскурсії на вибір:
“Легендарний Монмартр”(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
"Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квитко). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....Версаль. 
"Банти і діаманти"(30€ + вхідний квиток).  «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі .... ». Відвідання замку.
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!
Нічний переїзд до Мадрида.

День 4 - Версаль - Париж - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Версаль - Париж - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Версаль - Париж - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Версаль - Париж - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 5.

Мадрид - Фламенко шоу - музей Прадо

По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно).
Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії". Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурні кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. "Мадрид і я - паримо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж ... я віддаюся Мадриду без залишку ... без сліз ... без обіцянок ... без надій ...". Вільний час.
Вечірні розваги "Все життя-Фламенко"(46€/36€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючої темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко ...
Можливість відвідати музей Прадо (вх. Квитки опл. Дод.). Прадо володіє найбагатшою колекцією творів мистецтва, багато з яких відносяться до числа великих шедеврів. Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.

День 5 - Мадрид - Фламенко шоу - музей Прадо День 5 - Мадрид - Фламенко шоу - музей Прадо День 5 - Мадрид - Фламенко шоу - музей Прадо День 5 - Мадрид - Фламенко шоу - музей Прадо
День 6.

Мадрид - Толедо

 Сніданок Вільний час в Мадриді. Для бажаючих екскурсії:
Оглядова екскурсія "Скарби Мадрида"(23€/18€). Площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, арена «Лас Вентас», храм Дебот, Сан-Франциско Гранде, вокзал Аточа. Цікаві історії та зупинки на фото .
"Таємниці Мадридського двору"(26€+вхідний квиток). Королівський палац, найбільший з усіх існуючих сьогодні палаців Європи. Внутрішнє оздоблення якого вражає своєю розкішшю. Мармур, стіни, оббиті шовком з декором з срібла створюють атмосферу імперської величі. Побудований палац був в XVIII в. за короля Карла III, італійськими архітекторами, Сакетті і Сабатіні. у свій час у палаці жив брат Наполеона Бонапарта, Жозеф. Приїхав у гості до брата, імператора Наполеона, вразила краса палацу, і він сказав: «брат, та у тебе куди кращий палац, ніж у мене ». Давайте самі перевіримо.
"Сталевий блиск Толедо"(48€/38€). Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу - так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко. Толедо не вказує тобі відразу всі свої скарби, а немов би знехотя відкриє спочатку одне, потім інше, і раптом, коли нічого вже не чекаєш, розсипав перед тобою всю скарбницю. Повернення в Мадрид. Переїзд до Валенсії. Ночівля на території Іспанії.

День 6 - Мадрид - Толедо День 6 - Мадрид - Толедо День 6 - Мадрид - Толедо  
День 7.

Валенсія - Барселона

 Сніданок.
Для бажаючих «Валенсія - неймовірна, але реальна»(23Є). Історія Валенсії налічує понад 22 століть. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія - це другий за величиною порт Іспанії. Переїзд в Барселону.
Екскурсія "Магія готичного кварталу". У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля - і ти вже в 1333-му році, і навіть жебраки на паперті біля Кафедрального собору - звідти, з середньовіччя. А ввечері після прогулянки по Готичному кварталу можна відвідати концерт Іспанської гітари (вх квиток). Незвичайна атмосфера, запалені свічки, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним. Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.
Ночівля на території Іспанії.

День 7 - Валенсія - Барселона День 7 - Валенсія - Барселона День 7 - Валенсія - Барселона День 7 - Валенсія - Барселона
День 8.

Барселона - Монсеррат

 Сніданок. Вільний час в Барселоні. Є можливість відвідати екскурсії:
Велика автобусна екскурсія "Сонячна Барселона місто, який посміхається"(26€/21€). Панорамна Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. Барселона - місто казка, місто мрія, місто натхнення! Площа Іспанії, Національний Палац, Гора Монтжуик, Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт, Район Ешампле. Зупинки на фотопауза. у тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сомневаешся.
"Незнайома Барселона-Тібідабо"(21€/16€+ вх.квитки). Ця екскурсія допоможе нам побачити місто з іншого боку. Нам відкриються чарівні і віддалені від стандартних туристичних маршрутів, куточки міста. Ми побачимо верхню Барселону з її престижними приватними районами, Павільйони Гуель, розарій та храм Педральбес. Місце, звідки відкривається найкрасивіша панорама міста і його околець - храм Святого Серця, що піднімається над всією Барселоною.
«Гра польоту, швидкості, мрії»(18€+вх.квиток) - рекомендуємо відвідати музей футбольного клубу «Барселона», а також легендарний Камп Ноу - найвідоміший стадіон Іспанії, і найбільший за місткістю не лише в Іспанії, але й у всій Європі. Стадіон Барселони приймав кращі футбольні команди світу! Тут «творили» Марадона, Рональдіньо, Гуардіола, Крюфф ... Камп Ноу - це захоплення і захват, перемоги і поразки, успіх, сміх і сльози ... Це місце, яке обов'язково потрібно відчути!
"Монтсеррат- дорога до небес"(52€/46€ + вхідний квиток.).Святе місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто їх одного разу побачити, врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Б огоматері, зроблять екскурсію незабутньою.
Нічний переїзд в Італію..

День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат
День 9.

Венеція - Гранд Канал - площа Сан Марко

По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно). Прибуття в Падую. Вільния  час. Для бажаючих можливо:
Екскурсія до Венеції (38€/30€). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії .... Вільний час. За додаткову плату можна відвідати програми "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів", "Вся краса Венеції ... Круїз по Великому Каналу». Ночівля на території Угорщини.

День 9 - Венеція - Гранд Канал - площа Сан Марко День 9 - Венеція - Гранд Канал - площа Сан Марко День 9 - Венеція - Гранд Канал - площа Сан Марко День 9 - Венеція - Гранд Канал - площа Сан Марко
День 10.

Львів

Сніданок.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію токайських вин і «угорський гуляш»
Родина відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай (18€).
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 €.
!!! У місті введено податок (city tax) в готелях Франції, Іспанії від 1,5 до 3 євро / ніч
!!! У місті введено податок (city tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
Візовий центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: