Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Я раптом розумію - я в Амстердамі!
І раптом зрозумію свою мрію ...

Закохані в Амстердамі...

Днів: 5
Амстердам
Нідерланди

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
Оглядова екскурсія по Амстердаму, катання на кораблику по річці Амстел!
Трансфер аеропорт-готель-аеропорт під будь-який з обраних авіарейсів…

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч в аеропорту, трансфер у готель, поселення (після 14.00).
Амстердам – це місто, в яке люди їдуть спробувати щось заборонене. Столиця Нідерландів відома не тільки своєю історією, каналами, будинками, тюльпанами та пивом, а в першу чергу неймовірною свободою. Де ще знайти на планеті місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби та проституція. Поряд з таємничими задоволеннями звична краса: будиночки на воді, затишні канали, квіти та численні велосипеди. В Амстердамі усе спонукає для прогулянок, милування архітектурою та розваг. Вечером предлагаем факультативную экскурсию
Ввечері пропонуємо екскурсію нічним Амстердамом (38 €). Це місто не створене для сну, це світова столиця розваг найвищого ґатунку. Як магніт притягують численних туристів старі вулички кварталу «червоних ліхтарів», овіяні легендами та різними історіями. Тут у вітринах можна побачити живі ляльки Барбі – красунь з усіх куточків планети. Після екскурсії можна відвідати один з всесвітньовідомих еротичних театрів (квиток оплачується додатково). Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо на пішохідну екскурсію Амстердамом. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто… З першого погляду на нього починаєш розуміти, що тут все так, але трошки не так. А ще у Амстердамі є те, що так полюбляють усі жінки – діаманти. Ми спробуємо відкрити таємницю ремесла на діамантовій фабриці, де покоління ювелірів працюють над справжніми витворами мистецтва, а також отримаємо можливість придбати коштовні каміння, що сподобалися. Далі на нас чекає прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Ми залишимо за бортом міську метушню та відправимося у захоплюючу подорож павутинням каналів, вздовж яких розташовані будинки усіх форм, стилів та кольорів. Повернення у готель. Ночівля.

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам  
День 3.

Утрехт

 Сніданок. Цей день можна присвятити прогулянці по милим сувенірним крамничках Амстердама, відпочинку і просто насолоди тією атмосферою, що дарує це прекрасне місто...
• Запрошуємо всіх на екскурсію в Утрехт (60 €) - не тільки один з чотирьох, найбільших міст Нідерландів, а й ще і найстаріший з усіх Північних провінцій, одна з яких названа також на честь Утрехта. Він по праву вважається одним з найкрасивіших міст Нідерландів. Цей старовинний університетське місто навіть якийсь час мав статус самостійного вільного поселення. Найбільше Утрехт приваблює своїм спокоєм, розміреністю життя і середньовічним виглядом ... Повернення у готель. Ночівля.

День 3 - Утрехт День 3 - Утрехт День 3 - Утрехт День 3 - Утрехт
День 4.

Харлем

 Сніданок. Вільний день. В Амстердамі є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! Цей день можна просто присвятити знайомству з містом і приділити час собі, коханому.Свободное время. В свободное время предлагаем посетить:
Екскурсія в Харлем (68 €) Місто є головним центром з вирощування голландських тюльпанів і його околиці оточені квітковими полями. Харлем багатий прекрасними середньовічними будинками, тут знаходиться найстаріша художня галерея в Голландії - Музей Тейлера, а Музей Франса Халса відомий як скарбниця «Золотого століття» голландського живопису. Повернення у готель. Ночівля.

День 5.

Амстердам

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер у аеропорт Амстердаму. Виліт у Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі вибраної категорії на базі сніданків;
• Трансфер а / п Амстердам (Схіпхол)-готель Амстердам-а / п Амстердам (Схіпхол);
• Супровід гіда під час екскурсій;
• Страхування (індивідуальне);
• Екскурсії, вказані в програмі: Амстердам місто надзвичайної свободи.
• Послуги з відкриття візи: переклад документів на анг. мову;
Додатково оплачується:
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 380евро
Переліт з пересадками від 260евро;
• Факультативні екскурсії;
• Вхідний квиток в Державний музей - 15євро
• Консульський збір 35 € + Візовий центр 25 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму).


Важно:
• При замовленні - програму , вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Вхідний квиток в Rijksmuseum не входять до вартості екскурсії, оплачується додатково на місці.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається;
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами;
Бронювання і оплата додаткових екскурсій можлива тільки при бронюванні туру , виконання екскурсії можлива тільки при наборі мінімальної кількості т туристів (6 осіб);
• самостійно ( за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються );
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб , а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: