Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Іспанія - гаряча кров, жаркий темперамент і жаркий же клімат.
Іспанські ночі, легкий шум моря, іспанські чоловіки і
божественна музика, назва якої - фламенко!

Краще в Іспанії! Відпочинок на морі Іспанії !
Севілья ! Гранада ! Кордова ! Аліканте ! Барселона ! Канни !

Днів: 16
Львів - о.Гарда - Верона - Ніцца -Монако - Фігерас - Мадрид - Толедо - Севілья - Гранада - Кордова - Мурсія -Аліканте - Валенсія - Барселона Канни - Антіб - Лідо Ді Єзоло - Венеція - Львів
Іспанія
Італія
Німеччина
Словенія
Франція

Липень '18

  10 08:30   24 09:30

Серпень '18

  6 09:30

Тур, де можна вивчити всі регіони Іспанії від столиці до глибинки
І поєднати це з пляжним відпочинком!

В Італії: Озеро Гарда, Верона, Венеція!
У Франції: Ніцца, Канни, Антіб! Монако!
В Іспанії: Фігерас, Мадрид, Толедо, Севілья, Гранада, Кордова, Валенсія, Мурсія, Аліканте, Барселона!
Дуже багато моря! Пляжі Лазурного Берега, Коста дель Соль, Коста Бланка, Каталонії, Лідо ді-Єзоло!
Ми проведемо чудову відпустку !!!
У вартості екскурсії: Ніцца, Мадрид, Мурсія, Валенсія, Канни!

День 1.

Львів - Будапешт

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Є можливість приєднатися до групи в Стрию. Перетин кордонів.
«Чарівність Дунаю» (26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 2.

озеро Гарда - Верона

 Сніданок. Переїзд в Італію.
Запрошуємо всіх бажаючих на "Благословенне Озеро Гарда" (Вхідні квитки самостійно). Ласкаво просимо на найбільше і найсвітліше озеро Італії !!! Це дивовижне місце поєднує в собі сонячну енергетику південних морів і обволікаючу меланхолію півночі. Відпочинок на озері!
Для бажаючих екскурсія "Верона-столиця закоханих" (23€/18€). Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра ....
Переїзд на нічліг. Ночівля на території Італії.

День 2 - озеро Гарда - Верона День 2 - озеро Гарда - Верона День 2 - озеро Гарда - Верона День 2 - озеро Гарда - Верона
День 3.

Ніцца - Монако

 Сніданок. Переїзд на Лазурний Берег. Відпочинок на морі!
Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... Вільний час.
Для всіх бажаючих екскурсія "Розкіш і краса" (43€/30€). Нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя ... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до радощів життя.
Вечірня екскурсія Красуня Ніцца млосно вигнулась вздовж бухти Ангелів. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, тихі вулички і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього незвичайного міста.
Ночівля на території Франції.

День 3 - Ніцца - Монако День 3 - Ніцца - Монако День 3 - Ніцца - Монако День 3 - Ніцца - Монако
День 4.

Фігерас

 Сніданок.
В Іспанії в одну гримучу суміш злилися фламенко і корида, давні міста і вікові традиції, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Переїзд в містечко Фігерас. Фігерас - місто в Каталонії, розташоване в північній частині родючої долини на березі затоки Росес. Вільний час. У Фігерасі на головній вулиці Рамблас розташований чудовий Музей іграшок. Його експонати зібрані з усієї Каталонії. Фігерас - батьківщина художника-сюрреаліста Сальвадора Далі, там зараз знаходиться театр-музей, ним створений. Для всіх бажаючих екскурсія "Життя одного генія" (дорослі - 30€/діти до 12 років - 18€). Відвідування музею Сальвадора Далі. Музей Далі вражає, ми наче раптом опинимося в казці в будиночку Шалтая-Болтая.
Ночівля в Іспанії.

День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас День 4 - Фігерас
День 5.

Мадрид

 Сніданок. Переїзд в Мадрид.
Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії". Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурні кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує на пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. "Мадрид і я – ширяємо під звуки танго, парк Де Ретіро нам любові манеж ... я віддаюся Мадриду без залишку ... без сліз ... без обіцянок ... без надій ...". Вільний час.
"Таємниці Мадридського двору" (23 € + вхідний квиток). Королівський палац, найбільший з усіх існуючих сьогодні палаців Європи. Внутрішнє оздоблення якого вражає своєю розкішшю.
Вечірні розваги "Все життя-Фламенко" (43€/38€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко ...
Можливість відвідати музей Прадо (вх. Квитки опл. Дод.). Прадо володіє найбагатшою колекцією творів мистецтва, багато з яких відносяться до числа великих шедеврів. Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.

День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид
День 6.

Сеговія - Толедо - Мадрид

 Сніданок. Вільний час в Мадриді. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія "Скарби Мадрида" (23€/18€). Площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, арена «Лас Вентас», храм Дебот, Сан-Франциско Гранде, вокзал Аточа.
"Сталевий блиск Толедо" (46€/38€). Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу - так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброя зі знаменитої толедської стали. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко.
"Ескоріал: Симфонія в камені і Стародавнє місто Сеговія" (68€/38€). Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац-монастир короля Іспанії Філіпа II. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Сеговія- місто розташоване біля злиття двох річок на скелястому плато. Романські і готичні церкви, кріпосні стіни, вузькі вулички, палаци і монастирі різних епох і стилів, знаменитий римський акведук відображають суміш християнської, єврейської та мусульманської культур.
Або "Уорнер Бразерс" (трансфер + вхідний квиток). Побудований за аналогією з паризьким Діснейленд і являє собою окреме місто з безліччю розваг та атракціонів. Цей один з найбільших тематичних парків в Іспанії розташований в передмісті Мадрида. Парк розділений на 5 тематичних зон: Світ супергероїв, Мультяшне Село, Дикий Захід, Hollywood Boulevard і студія Warner Bros. Кожна з них пропонує свої атракціони, тематичні магазинчики, ресторани і багато іншого - все оформлено у відповідному стилі. Повернення в Мадрид.
Ночівля в Іспанії.

День 6 - Сеговія - Толедо - Мадрид День 6 - Сеговія - Толедо - Мадрид День 6 - Сеговія - Толедо - Мадрид День 6 - Сеговія - Толедо - Мадрид
День 7.

Севілья - Кордова - Гранада

 Сніданок. Переїзд на узбережжі Коста дель Соль. Відпочинок на морі!
Курорти Коста-дель-Соль - в перекладі з іспанського «Сонячний берег» - вважаються фешенебельними в Іспанії. Це узбережжі вибрали для своїх резиденцій багато голлівудських зірок, тут шикарні пляжі і королівський відпочинок. Для бажаючих під час відпочинку екскурсії на вибір:
«Місто на трьох пагорбах -Гранада» (60€/46€ + вхідний квиток). Наш шлях лежить в Гранаду - місто, на трьох пагорбах, які згідно з легендою, своєю формою нагадували відкритий гранат, звідси і назва цього міста. Місто, в якому все співає «від води фонтанів, до листя дерев». Відвідування «Палацу Альгамбра» і садів Хенераліфе (вх квиток). У перекладі з арабського його назва означає «червоний камінь». Альгамбра не просто палац, це місто, що підноситься над старою Гранадою - давньою столицею емірів і султанів.
«Серце Андалусії Кордова» (55€/38 € + вхідний квиток). Минаючи родючі долини, виноградники, і здаються безкрайніми оливкові поля, ми потрапимо в серце Андалусії - Кордову. Тут найбільша і найдавніша мечеть Європи і старовинний білий квартал Худерія, а також стіни Алькасара щорічно притягують мільйони відвідувачів з усього світу .. Кордова ще одна перлина Андалусії, це не тільки історичний та культурний центр Іспанії, це просто неймовірно гарне, затишне і привабливе багато в чому місто, тут дуже помітний оку колишній арабський вплив.
«Столиця Андалусії Севілья» (60€/46€ + вхідний квиток). Нас чекає столиця Андалусії Севілья. Тут все най-най-най. Сама захоплююча корида, найпристрасніше фламенко. Найдорожчі і розкішні палаци Севільський знаті, найбільший готичний собор, найкрасивіша церква, сама неповторна архітектура, найзнаменитіші пам'ятники, які охороняються ЮНЕСКО. Ми полюбимо Севілью за один день. «Королівський Алькасар» (вх квиток бронюється при замовленні туру). Можливість познайомитися зі стилем життя родовитої іспанської знаті. Протягом шести століть палац Алькасар залишався резиденцією іспанських королів. А верхні покої Алькасара і зараз використовуються королівською сім'єю в якості офіційної резиденції в Севільї!
Ронда і Марбелья (55€/38€ + вхідний квиток). Поїздка в Ронду починається з відвідин Марбельї з типово Андалузькою архітектурою і прекрасними садами. Ронда - справжня Андалусія, місто над прірвою, в якому збереглися як арабські так і римські побудови. У Ронді розташована одна з найстаріших Plaza de Toros - арен для бою биків у всій Іспанії, а тако ж музей кориди. І одне з найбільш пам'ятних місць, своєрідна візитна картка цього міста - Новий Міст! Звідти відкриваються просто приголомшливі види на околиці, та й сам міст являє собою настільки величне видовище, що спочатку навіть не віриться, що його створили люди! Ночівля на території Іспанії.

День 7 - Севілья - Кордова - Гранада День 7 - Севілья - Кордова - Гранада День 7 - Севілья - Кордова - Гранада День 7 - Севілья - Кордова - Гранада
День 8.

 Сніданок.
Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль.
Ночівля на території Іспанії.

День 9.

 Сніданок.
Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль.
Ночівля на території Іспанії.

День 10.

 Сніданок.
Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль.
Ночівля на території Іспанії
.

День 11.

 Сніданок. Переїзд на узбережжя Коста Каліда.
Місто Мурсія - справжній діамант на Коста Каліда. Це велика «теплиця» Іспанії, славиться своїми фруктовими садами, нескінченними пляжами і контрастами своїх пейзажів. Тут зовсім не буває дощів і море не одне, а цілих два! Цікаве місце Каравака де-ла-Крус - це один з п'яти святих міст католицької церкви, місце паломництва, де зберігається фрагмент справжнього хреста, на якому був розп'ятий Ісус Христос. Вільний час для прогулянок і шопінгу.
Для бажаючих: «Аліканте - місто світлого сяйва» (30€/21€). Запрошуємо Вас на захоплюючу екскурсію по столиці узбережжя Коста Бланка. У Аліканте довга і багата історія, оповита міфами і легендами.
Відпочинок на морі! При бажанні (за додаткову плату) можна відвідати старовинне місто Гуадалест. З оглядових майданчиків замку San Jose відкриваються приголомшливі види на навколишні долини, на водосховища з бірюзовою водою і річку, що протікає біля підніжжя скелі. У місцевих магазинчиках можна купити домашнє вино, портвейни, лікери, оливкова олія, ароматний мед у стільниках, домашній хліб, ковбаси, сухофрукти та інші смаколики.
Або Terra Mitica (доп плата) парк атракціонів. Відкрийте для себе країни і міста, розташовані вздовж узбережжя Середземного моря: Єгипет, Грецію, Рим, Іберію, Лас-Іслас. Терра Митика - це тисячі років історії в неповторному виконанні, це атмосфера свята, емоції і адреналін. Шквал емоцій, різноманітні вирази облич, переляк, моментально змінюється шаленим захопленням, посмішки та сміх. Веселитися і отримувати задоволення від атракціонів здатні і діти, і дорослі. Ви знаєте, що таке адреналін? Парк Терра Митика подарує вам це бадьоре відчуття. Ночівля на території Іспанії.

       
День 12.

Валенсія - Барселона

 Сніданок. Переїзд до Валенсії.
Екскурсія «Валенсія - неймовірна, але реальна». Історія Валенсії налічує понад 22 століття. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія - це другий за величиною порт Іспанії. Маври називали Валенсію з її м'яким кліматом і чудовою природою раєм на землі. Ритм життя тут по-південному неквапливий - трохи курортний, трохи провінційний. Тут прекрасна архітектура, свіже повітря, багато зелені. Переїзд в Барселону. Відпочинок на морі!
Для всіх бажаючих відвідання одного "Магія готичного кварталу" (21€/16€). У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста , за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля - і ти вже в 1333-му році, і навіть жебраки на паперті біля Кафедрального собору - звідти, з середньовіччя .... А ввечері після прогулянки по Готичному кварталу можна відвідати концерт Іспанської гітари (вх квиток). Незвичайна атмосфера, запалені свічки, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним. Ночівля на території Іспанії.

День 12 - Валенсія - Барселона День 12 - Валенсія - Барселона День 12 - Валенсія - Барселона День 12 - Валенсія - Барселона
День 13.

Монсеррат

 Сніданок. Вільний час в Барселоні. Відпочинок на морі!
Що таке справжній відпочинок в Барселоні? Хтось скаже, що це відпочинок на чудових пляжах, інший, що кращий це насичена екскурсійна програма. По-своєму, обидва матимуть ра
цію. Однак ми-то точно знаємо, що найвірніший мотив барселонській пісні вловить лише той, хто зможе талановито заміксувати відпочинок на і захоплюючі екскурсії в єдиний коктейль під назвою незабутню подорож до Барселони.
"Гауді і його творіння" (26€ + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей Собору Святого Сімейства, Парк Гуель, Будинок Міла, Палац Гуель ...
"Дорога до небес - Монтсеррат" (51€/46€). Недалеко від Барселони є священне місце - гора Монтсеррат. Ми здійснимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць - чорної діви Монтсеррат. Переїзд по території Іспанії. Ночівля на території Франції.

День 13 - Монсеррат День 13 - Монсеррат День 13 - Монсеррат День 13 - Монсеррат
День 14.

Канни - Антіб

 Сніданок. І знову Лазурний Берег!
Переїзд в Канни. ... Зірки, і нічого, крім зірок ... Казав Гі де Мопассан, який любив відпочивати на курорті Канни .... Запрошуємо на екскурсію по Каннам це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Розташований на березі затоки Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастою мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами, кафе і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Відпочинок на морі!
Запрошуємо на екскурсію «Великий блакитний пиріг» (38€/28€). Починаємо знайомство зі старовинного містечка Антіби. Потім зможемо подивитися на найкрасивіші яхти світу, далі - бажаний куточок художників і артистів, місце, яке єднає закохані серця, нас запрошує Сан Поль де Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Сан Поль де Ванс притягує, наче магніт ... Ночівля на території Італії.

День 14 - Канни - Антіб День 14 - Канни - Антіб День 14 - Канни - Антіб День 14 - Канни - Антіб
День 15.

Венеція

 Сніданок. Переїзд по території Італії. Відпочинок на морі!
Нас чекає Адріатичне море і Лідо ді-Єзоло. Головне достоїнство Лідо ді-Єзоло - пляжі і шопінг.
Або Екскурсія до Венеції (43€/38€). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені.
За додаткову плату можна відвідати "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів".
Або Пропонуємо мандрівку прекрасною венеціанською лагуною на острови Мурано і Бурано (48€/38€). Острів Мурано - Венеція в мініатюрі. Протягом багатьох століть острів Мурано славиться своїм венеціанським склом. Острови Бурано - це батьківщина мереживного мистецтва - крихітний світ, який зберіг свою неповторність і унікальність.
Переїзд в Угорщину. Ночівля.

День 15 - Венеція День 15 - Венеція День 15 - Венеція День 15 - Венеція
День 16.

Токай - Львів

 Сніданок. Виїзд в Україну.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію токайських вин і «угорський гуляш»
Батьківщина відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай (16€).
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А».
Переїзд на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Экскурсионная программа
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
• Туристический сбор в отелях от 6 до 10Є (оплачивается на месте)
Консульский сбор 35€ +25 call centr.
При отказе НЕ возвращается.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: