Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

М'який погляд іспанок гордих, аромати сигарил, Повітря пряне і свобода. Що дорожче може бути?
Я люблю тебе Іспанія з кожним роком все сильніше

Курортний Роман.  Відпочинок на морі Іспанії. 
Любляна, Ніцца, Барселона, Марсель, Сан Ремо + Венеція!

Днів: 14
Львів – Любляна - Лазурове узбережжя - Ез - Монако - Ніцца - Фігерас - Середземне узбережжя Іспанії (7ночей) -Барселона - Марсель - Лігурійське Узбережжя- Сан Ремо – Венеціанська Рів”єра - Венеція -Львів
Іспанія
Італія
Угорщина
Франція

Червень '18

СПО 2 08:30 СПО 18 06:30 СПО 30 09:30

Липень '18

  1 09:30   12 06:30   22 08:30 * 25 06:30

Серпень '18

* 6 09:30 * 18 09:30 СПО 29 09:30

Вересень '18

СПО 5 09:30 СПО 22 09:30
СПО−Спецпропозиція
*,**−Сезонна доплата

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
7 ночей на морі в Іспанії, харчування сніданки та вечері!
Потрібен тур для відпочинку сім'єю, дружною компанією,
поїздки з подругами або весільної подорожі?
Без нічних переїздів, з відпочинком на Середземному узбережжі  Іспанії?
Це те що вам треба! У турі є все:
Найвідоміші пляжі Лігурійського узбережжя, Лазурового берега і Венеціанська Рів'єра!
Романтичні вулички Любляни, Сан-Ремо і Ніцца - для закоханих!
Море, морозиво, дуже смачна піца і парк розваг Порт Авентура для дітей!
Шикарне Монако, чарівна Венеція, Квіткова Рів'єра для жінок!
Таксі в Марселі, яхти в порту Вільфранш, Круїз по Гранд Каналу Венеції для чоловіків!
Ф
ранцузькі парфуми, шопінг, геніальні творіння Далі і Гауді - для кращих подруг!
Сангрія, танці під фламенко, шампанське на кораблику - для дружної компанії!
Ми будемо радіти сонцю і морю, слухати іспанські серенади, прогулюватися по пляжу,
заводити курортні романи і все більше любити чудові миті життя...
Вільний час в  Емпуріабрава- каталонській Венеціїї та у Сан Ремо.
В вартість входять екскурсії: Чарівна Любляна, Королева Лазурного Берега Ніцца,
Відкритий світу Марсель!  

День 1.

Львів - Будапешт

 Безкоштовні трансфери «з/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Можливість приєднатися в Стрию і на окружній Ужгорода. Перетин кордонів.
«Чарівність Дунаю» (26 € / 18 €). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта.
Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт
День 2.

Любляна - Блед

 Сніданок. Переїзд в Словенію. 
«Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.

Пропонуємо екскурсію "Альпійська казка - озеро Блед" (38€/30€+вх.квиток). Чарівний невелике містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястій кручі і обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створює приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп». Неповторною особливістю озера є крихітний острів, на якому побудована каплиця. Існує повір'я про те, що якщо загадати бажання під дзвоном каплиці, то воно обов'язково збудеться. Озеро Блед - це прекрасний і гармонійний куточок природи, який заворожує красою і абсолютно особливою енергетикою. Ночівля в Італії.

День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед
День 3.

Монако - Ніцца

 Сніданок. Переїзд до Франції.
Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... Ми прибудемо в середньовічний Ез. Французьке містечко, що сидить на вершині скелі над півостровом Сен-Жан-Кап-Ферра - справжня перлина французького Лазурного узбережжя. Невеликий, але нескінченно затишний, з вузькими вуличками і великою кількістю квітів. З високогір'я відкриваються приголомшливі види на Лазурне узбережжя. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесі виробництва запашної продукції. Адже, "Духи - це пам'ять, яка не підводить". Вільний час. Для бажаючих:
"Розкіш і краса" (46 € / 38 €). Нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. Море, сонце, яхти, казино, розкішні готелі і ресторани ...
Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста ....
Ночівля на території Франції.

День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца
День 4.

Фігерас - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Переїзд в Іспанію.
В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя. А ще в Іспанії є своя каталонська Венеція. Сьогодні ми заїдемо в гості туди, де довжина штучних каналів більше 30 км, жителі причалюють на яхтах прямо до під'їзду будинку і переміщаються на човнах по місту. Емпуріабрава - каталонська рукотворна Венеція на узбережжі Коста-Брава. Місце, де величні Піренеї спускаються в безкрає море. Чарівні гірські пейзажі тут є сусідами з смарагдовими водами моря, створююче унікальне, ні з чим незрівнянне відчуття раю на землі. А ще тут чудестні пляжі, білий пісок, чистота і кришталева вода. Вільний час. Для бажаючих "Життя одного генія" (30 € / 23 € + вхідний квиток). Поїздка в місто Фігерас. Відвідування музею Сальвадора Далі. Музей Далі вражає, ми наче раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Болтая. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття.
Поселення в готель на одному з курортів Середземного моря Іспанії. Відпочинок на морі…
Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Фігерас - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 4 - Фігерас - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 4 - Фігерас - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 4 - Фігерас - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)
День 5.

Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 6.

Барселона - Монсеррат - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих під час відпочинку екскурсії на вибір:
"Барселона - вільний час" (30 € / 23 €). Трансфер в Барселону туди і назад.
"Барселона - місто, яке заставляє посміхатись" (38 € / 30 €). Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. У тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумніваєшся ... А чарівні фонтани залишать у нас незабутні враження! Вільний час.
Нижче наведені екскурсії можна відвідати, але тільки при придбанні екскурсії в Барселону:
"Магія готичного кварталу" (18 € / 13 €). У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь.
"Гауді і його творіння" (23 € + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей Собору Святого Сімейства, Парк Гуель, Будинок Міла, Палац Гуель ...
"Дорога до небес - Монтсеррат" (51 € / 38 €). Недалеко від Барселони є священне місце - гора Монтсеррат. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць - чорної діви Монтсеррат. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою ...
"Вона-Коста Брава!" (26 € / 18 €). Нас чекає найкрасивіше узбережжі Іспанії. Скелі, що потопають в прозорому морі, затишні бухти, пейзажі з вічнозеленою рослинністю і дивовижні історії узбережжя Коста Брава. Ми побачимо прекрасні сади Санта Клотільда, спробуємо місцеві вина і делікатеси.
Поїздка в Порт Авентура (дорослі 68 € / діти 60 €). Готуйтеся до сміху, задоволення, сюрпризів ... П'ять світів- Полінезія, Мексика, Китай, Дикий Захід і Середземномор'ї зі своїми таємницями і пам'ятками, традиціями та історією вмістилися на території цього парку.
Андорра (60 € / 46 €). Зона безмитної торгівлі, тут можна купувати що завгодно і скільки завгодно. Столиця гірського князівства Андорра- Андорра-ла-Велья.
"Земля вулканів - гірське селище Рупіт" (51 € / 46 €). У каталонських передгір'ях Піренеїв, в районі під назвою!!!!!!!!!!! розмістилося незаймане часом чарівне містечко Рупіт. Гуляючи по Рупіту, не вдається позбутися враження, що час не стосується цього селища.
«Казкове» французьке місто Каркасон (68 € / 60 €). Екскурсія в Каркассоні допоможе нам по новому поглянути як на історію Франції, так і на історію всієї Європи. Каркассон - це не просто місто, це - місто-фортеця, де кам'яні стіни і гострі дахи створюють майже нереальну атмосферу середньовічного міста, хоча вузькі вулички буквально забиті сувенірними магазинами і ресторанчиками.
Ночівля на території Іспанії.

День 6 - Барселона - Монсеррат - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 6 - Барселона - Монсеррат - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 6 - Барселона - Монсеррат - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 6 - Барселона - Монсеррат - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)
День 7.

Барселона - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 8.

Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 8 - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 8 - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 8 - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) День 8 - Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)
День 9.

Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 10.

Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

 Сніданок. Відпочинок на морі.
Ночівля на території Іспанії.

День 11.

Марсель

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.
Нас чекає «Місто, відкрите світу-Марсель». Дивовижне місто, засноване більше 26 століть тому, по праву вважається найстарішим у Франції. Найбільший порт Середземного моря, «ворота сходу», батьківщина великого Зідана і Марсельєзи.То спокусливий, то бунтівний, Марсель робить все, щоб сподобатися своїм гостям. Екскурсія по місту. Вільний час. Для бажаючих:
«Замок Іф і його таємниці» (38 € / 30 €). Іф - найтаємничіша пам'ятка Марселя. Хто не читав роман Олександра Дюма "Граф Монте Крісто", той його обов'язково прочитає після відвідування цього замку. Похмурі катівні старої в'язниці розкажуть нам про в'язнів фортеці, про їхні злочини, про ув'язнення і радості вийти на волю. Замок Іф це ще й краса пейзажів, узбережжя, островів і чудової блакиті морської хвилі ...
Або «Каланкі- бірюзова гармонія» (38 € / 30 €). Одне з найкрасивіших місць французького середземноморського узбережжя. Каланкі-це природні бухти з дуже чистою бірюзовою водою, що загубилися серед скелястих берегів. Барвисті затоки в оточенні скель з білого вапняку, затишні дикі пляжі і таємничі ущелини.
Ночівля на території Італії.

День 11 - Марсель День 11 - Марсель День 11 - Марсель День 11 - Марсель
День 12.

Сан-Ремо - Дольчеаква

 Сніданок. Вільний час в Сан-Ремо - історичне курортне місто на італійській Рив'єрі, один з найшикарніших курортів західного узбережжя. Елегантний променад з пальмами і численними бутиками, ошатні парки і сади з тропічною рослинністю, розкішне казино, схоже на палац і, нарешті, весела святкова атмосфера, що панує круглий рік. Тут панують і пахнуть аромати лаванди, троянди, фіалки, жасмину.
Для бажаючих: "Квіткова Рів'єра і справжня Лігурія"(46€/38€). Лігурія-це тріумф гармонії між морем і горами. Якщо ви хочете зануритися в дивовижний за своєю красою світ, що складається з оливових гаїв, виноградників і справжніх лігурійських сіл, цей маршрут Вам сподобається. Почнемо з Дольчеаква (Dolceaсqua), з замком Доріа, винними магазинчиками і ательє художників. Обов’язково треба спробувати місцеву Лігурійську кухню. Далі поїдемо в Априкале. Під'їжджаючи до Априкале, вже з дороги відкривається такий вид на місто, що дух захоплює від захвату ... Тут хочеться, фотографувати без зупинки, дихати цим прозорим повітрям і насолоджуватися. Так ми і зробимо. Тут неможливо поспішати, життя завмерло в цих середньовічних каменях, вежах, вузьких вуличках. Навіть влітку, в найспекотніші місяці вони зберігають прохолоду. Ночівля на території Італії.

День 12 - Сан-Ремо - Дольчеаква День 12 - Сан-Ремо - Дольчеаква День 12 - Сан-Ремо - Дольчеаква  
День 13.

Лідо Ді Єзоло - Болонья - Венеція

 Сніданок. Один з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря - Лідо ді-Єзоло. Головне достоїнство Лідо ді-Єзоло - пляжі і шопінг. На вибір екскурсії:
«Пампушка Болонья» (43 € / 38 €) запрошує нас в зовсім інший світ, в якому панує атмосфера комфорту, затишку, гостинності та доброти. Болонья є одним з культурних центрів Італії, тут розташований університет, заснований ще в 11 столітті. Його закінчили такі відомі всьому світу особистості, як Франческо Петрарка, Данте Аліг'єрі, Коперник і багато інших. Місто також по праву вважається кулінарною столицею Італії, гурмани стікаються сюди, щоб покуштувати знамениті місцеві делікатеси ...
«Феррара - місто Ренесансу» (43 € / 38 €). І хоча воно не настільки древнє, як багато інших міст Італії, але йому є чим похвалитися. Перш за все, тут добре збереглася архітектура Середньовіччя, а також дійшли до наших днів цілими міські оборонні стіни з неприступними бастіонами. Такі можна зустріти тільки в 4 містах Італії! Сьогоднішня пишність Феррари в Італії - це спадок тих днів, коли герцоги і королі оточували себе розкішшю, бажаючи перевершити один одного. Тут можна милуватися першою резиденцією герцогів Есте - палаццо Мунічіпале, палаццо Рената ді Франча, палацом Каза Ромей, Алмазний палацом і багатьма іншими чудесами стародавньої Італії ...
Або екскурсія в Венецію (43 € / 38 €). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії .... Вільний час. За додаткову плату можна відвідати програми "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів". Ночівля на території Угорщини.

День 13 - Лідо Ді Єзоло - Болонья - Венеція День 13 - Лідо Ді Єзоло - Болонья - Венеція День 13 - Лідо Ді Єзоло - Болонья - Венеція День 13 - Лідо Ді Єзоло - Болонья - Венеція
День 14.

Львів

 Ранній сніданок. Переїзд через Угорщину.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію токайських вин і «угорський гуляш»
Батьківщина відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай (16 €).
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливе від'єднання від групи в Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
Проїзд по маршруту автобусом туркласу.
Супровід гіда-керівника по маршруту.
Проживання в готелях 3*-4* с сніданками.
7 вечерь на Іспанському узбережжі.
Екскурсійна програма

Харчування на морі сніданки + вечері !
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
Факультативні екскурсії.
Проїзд в громадському транспорті.
Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Туристичний збір в готелях від 6 до 10Є (оплачується на місці).
Консульский збір 35€ +25 call centr.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульского збору, по договору про спрощення візового режиму : пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: