Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... Знову день, знову світ - Ти милуєшся мною,
Я боюся розтворитись в тумані.
Передзвін карильйона і тихий прибій. ..
.... Добридень, милий! Я в Амстердамі!

Щасливий випадок…
Амстердам! Брюссель! Париж! Діснейленд!

Днів: 11
Львів -Берлін - Амстердам -Заансе Сханс-Дельф-Гаага- Брюсель- Гент- Брюгге -Париж - Руан- Реймс - Люксембург-Дрезден-Львів
Нідерланди
Німеччина
Польща
Франція

Квітень '18

  7 09:30 МП 26 08:30

Травень '18

* 6 09:30

Липень '18

  2 08:30

Серпень '18

  5 09:30
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата

Найкращий тур для знайомства з Амстердамом , Брюсселем і Парижем !!!
4 ночі в Амстердамі! 3 ночі в Парижі. БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
У період з 22.03 по 13.05 можна відвідати Королівський парк квітів Койкенхоф.
У вартості екскурсії по:  Берліну, Амстердаму, Сучасному Амстердаму, Брюсселю,
Парижу, Монмартру, Реймсу, Люксембургу, Дрездену!

День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
При наявності часу пропонуємо: Прогулянка по легендарній колисці Польщі - "Священна квітка Європи - Вроцлав"(18€/13€). Одне із найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа Вроцлавського ринку займає друге за величиною місто, після Краківського. Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Берлін

Сніданок. Переїзд до Німеччини. Прибуття в Берлін.
Екскурсія
“Величність могутнього Берліну”. Берлін – величезний мегаполіс. Нам може здатися, що ми подорожуємо у машині часу, бо тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись  розкішними вулицями і проспектами, ми зможемо побачити сучасне. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, палац Шарлоттвеличний Берлінський собор, колона Перемоги, і - візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота. Вільний час. «Зачарований Берлін»(21€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях.Переїзд в Нідерланди. Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Амстердам - Волендам - Заансе Сханс

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври. Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику(16 €). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама ....
Вечірній Амстердам(21€/18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ... Нічліг на території Нідерландів.

День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс
День 4.

Амстердам - Кекенхоф - Делфт - Гаага - Роттердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі.
Екскурсія «Сучасний Амстердам». Район Східних доків. Неймовірно цікавий район Амстердама. Раніше - район складів судноплавних компаній, а потім зона найбільшого будівництва в Амстердамі. Починається у Вежі плачу і закінчується у Нідерландського музею мореплавства. Дуже вражаючий і своєрідний район Амстердама.
Великий Рембрандт художник, який передавав стан душі. Його життя і творчість нерозривно пов'язані з Амстердамом. Музей Ван Гога, де ми познайомимося з найбільшою в світі колекцією робіт голландського художника: двісті полотен, п'ятисот малюнків і листи великого майстра. Пропонуємо отримати насолоду від шедеврів! (Вх. Квиток оплачується. Додатково).
"Мільйон квітів" (38/30 €). Нідерланди це країна квітів. А квіти тут починають свою подорож по всьому світу на аукціонах Флора Холланд, найбільший з яких, в Алсмері, його і зможемо ми відвідати. Після відвідин аукціону, ми заїдемо в гості до фермерів, де готують знаменитий голландський сир і роблять традиційні дерев'яні черевики-кломпи.
"Тиха Голландія" (38€/30€). Заансе Сханс музей під відкритим небом, справжнє голлендське селище. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен млин дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачний копчений вугор, приготований за старовинними рецептами. Повернення в Амстердам.
«Світ Heineken» (18 € + вхідний квиток). Ми познайомимося з історією пивоварень Heineken, дізнаємося, що це за таємничий інгредієнт «Heineken А», про процес пивоваріння і хто такий Жерар Адріан Хейнікен, а так само зможемо протестувати свої знання в пивоварні мистецтві і, зрозуміло, отримаємо задоволення від бокалу прохолодного пива. З повною упевненістю можна сказати, що пиво «Heineken» завоювало світ, але якщо Вас там ще небуло. Ласкаво просимо! В «Світ Heineken».
Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Кекенхоф - Делфт - Гаага - Роттердам День 4 - Амстердам - Кекенхоф - Делфт - Гаага - Роттердам День 4 - Амстердам - Кекенхоф - Делфт - Гаага - Роттердам День 4 - Амстердам - Кекенхоф - Делфт - Гаага - Роттердам
День 5.

Амстердам - Утрехт

 Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
У період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Кекенхоф (28€+вх.квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
"Великі і маленькі міста" (38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантовим мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу - 18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага - особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто -резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи - Схевіненген. У цього містечка є два абсолютно різних характера, тут з'єдналися традиційне голландське село і модний курорт.
АБО "Такий хороший день!" (60€/46€). Сьогодні ми досліджуємо Голландію вздовж і впоперек, проїдете по дамбах і греблях, відвідаємо найцікавіші пам'ятки, купимо кращого в світі сиру! Нас чекають самі старовинні і красиві міста Нідерландів, водяні діючі млини - музеї, прогулянка по пляжу або купання (у літній сезон) в Північному морі! Наша подорож починається зі середньовічного містечка Эдам, знаменитого на весь світ своїм сиром. Далі нас чекає старовинне портове місто Хорн. Морське містечко Эгмонд ан Зэй.
Повернення в Амстердам. Ночівля на території Нідерландів.

День 5 - Амстердам - Утрехт День 5 - Амстердам - Утрехт День 5 - Амстердам - Утрехт День 5 - Амстердам - Утрехт
День 6.

Брюссель - Париж - Гент - Брюгге

 Сніданок. Переїїзд до Бельгії.
Екскурсія «Історія краси - Брюссель» - історія, яка творилася століттями. Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також одні з найкрасивіших площ Європи - Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері - п'єсу гарного кохання і захоплення! Ми познайомимося з історією минулого і сьогодення знаменитого Палацу Правосуддя, який є самою грандіозною будівлею в Європі, Національною Базилікою Святого Серця, а головне, ми зможемо відчути добродушний і веселий характер бельгійців, недаремно одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура - фонтан "Манекен Піс"! Вільний час.  
Можливість відвідати екскурсії і додаткові програми: "Середньовіччя наяву"(46Є/36Є). Бельгією легко захопитися. В Бельгію легко закохатися. Наша подорож на північний захід Бельгії, починається з середньовічної столиці графства Фландрія - Гента. Старовинний Гент - це музей середньовіччя, літопис темних епох, місто-порт на злитті рік Ліс і Еско. Його набережні наскрізь просякнуті духом історії та поезії. Гент - бунтівне місто з героїчною історією, про колишню славу і велич свідчать його архітектурні шедеври. Гент по праву носить гордий титул «місто мистецтва». Вільний час. Зараз ми зможемо опинитися в казці, наповненій романтикою і магією. Величний Брюгге. Яскравий і товариський він привітно відкриває свої двері. Брюгге - це романтичний музей під відкритим небом. Він, як чарівна скринька, з якої скільки коштовностей не дісталося, ще стільки ж залишається. Повернення в Брюссель.  
Наш шлях веде у Францію. І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Поселення в готель. Ночівля.

День 6 - Брюссель - Париж - Гент - Брюгге День 6 - Брюссель - Париж - Гент - Брюгге День 6 - Брюссель - Париж - Гент - Брюгге День 6 - Брюссель - Париж - Гент - Брюгге
День 7.

Париж - Версаль - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

 Сніданок.
Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(16€/13€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня екскурсія "Вогні нічного Парижа"(26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  
Відоме кабаре "Мулен Руж" (130€). Це яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 7 - Париж - Версаль - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 7 - Париж - Версаль - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 7 - Париж - Версаль - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 7 - Париж - Версаль - Лувр - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 8.

Діснейленд - Нормандія - Париж

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
"Сентиментальна Нормандія" (68€/46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж.
«Діснейленд» (23€+ вх. квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату.
Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати:
Французькі парфуми - елітні й вишукані. Пропонуємо відвідати одні з кращих парфумерних магазинів Парижа Benlux або Kams і придбати приємний сувенір для себе коханої. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:
"Гранд Опера" (18€ + вхідний квиток). Гранд Опера один з кращих архітектурних пам'ятників Парижа. Її зали, нагадують по своїй величі королівський палац, де мармур, онікс, граніт, позолота занурюють нас в чарівний світ розкоші.
"Енциклопедія століть Лувр" (21 € + вхідний квиток). Наш екскурсовод запрошує в Світ мистецтва та геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.
Вечірній “За фіалками на Монмартр”. Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Ночівля.

День 8 - Діснейленд - Нормандія - Париж День 8 - Діснейленд - Нормандія - Париж День 8 - Діснейленд - Нормандія - Париж
День 9.

Реймс - Люксембург

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Шампань.
Сьогодні нас чекає прогулянка по одному з живописних міст Франції ... Реймс відкриє нам чарівність французької провінції. Тут гармонійно співіснує історичне минуле і сьогоднішній день: римські арки, середньовіччя, відродження, модерн і арт-деко ... При бажанні групи «Собор Нотр Дам і все про шампанське»(26€). Реймский собор знаходиться в самому серці міста, вежі собору підносяться над дахами будинків Реймса. Собор незвичайний завдяки яскравості світла, будучи прикладом в мистецтві Готичної Європи. Достаток круглих вікон, а також їх витонченість створюють цю колосальну будову дивно гармонійною. Відвідування одного із знаменитих заводів шампанських вин. Дегустація шампанського вина. Переїзд в Люксембург.

Екскурсія по Люксембургу - крихітні вимощені вулички, величезні мости, сади, парки і герцогський палац.Запрошуємо на екскурсію в крихітне герцогство Люксембург. Кожен з дитинства мріє побувати в казці і відчути себе героєм неймовірних пригод ... У світі багато казкових країн, а наш шлях лежить в одну з них -В Зеленому Серці Європи серед гір, оточений кручами, розтошувалося затишне містечко із однойменною назвою. Ми побачимо капелу Сен-Кірен, готичну церкву Сен-Мішель, ренесансний Палац юстиції, бароковий собор Нотр-Дам .... Маленькі площі приведуть нас до затишних ресторанчиків, де завжди раді бачити гостей. Незабутній смак солодощів і смородинового вина чекають нас у Люксембурзі. Переїзд на ночівлю в Німеччину. Ночівля.

День 9 - Реймс - Люксембург День 9 - Реймс - Люксембург День 9 - Реймс - Люксембург День 9 - Реймс - Люксембург
День 10.

Дрезден - Саксонська Швейцарія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден. 
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. 
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (доп.плата). 
Подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби»(38€/30€). Немає меж захопленню ... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди ... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками ... незабутнє враження !!!
Або вільний час для прогулянок і шопінгу. Переїзд до Польщі. Ночівля.

День 10 - Дрезден - Саксонська Швейцарія День 10 - Дрезден - Саксонська Швейцарія День 10 - Дрезден - Саксонська Швейцарія День 10 - Дрезден - Саксонська Швейцарія
День 11.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. При бажанні групи можливий заїзд в Краків.
Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... 
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• !!! У місті введено податок (міський податок) в готелях Франції від 1,5 до 3 євро/ніч.
• !!! Міський податок (city tax) в Нідерландах від 1,5 євро/особа/ніч
Консульський збір + Візовий Центр =35€ +25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонарі до 21р.
Візовий центр сплачують всі.
СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .

Шановні туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі Закордонний паспорт і Український паспорт, або копії цих документів.

Документи:

Перелік та необхідні вимоги до документів тут:
https://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/649

Важливо!
Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.
ОБОВ'ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В український паспорт.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть. Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети - це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення
Стандартні дати + 288 € /тур
Святкові дати Різдво, травневі свята + 338 € / тур

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
• При замовленні тримісного номера, для туристів, які подорожують у складі трьох осіб: розміщення може бути два основні місця і третє - додаткове ліжко або диван!!
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: