Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Мереживо і гірки збитих вершків
-Ах, Брюссель, красень ти, звичайно.
Місто шоколаду і посмішок,
Солодке свято життя людського.

Королівський тандем…

Днів: 7
Амстердам - Алмкмар - Брюссель
Бельгія
Люксембург
Нідерланди

Жовтень '18

23

Листопад '18

6, 20

У ВАРТОСТІ ТУРА:
Екскурсії по Амстердаму, Брюсселю, Алкмарі!!!

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч в аеропорту, трансфер у готель, поселення (після 14.00).
Амстердам - це місто, в яке люди їдуть спробувати щось заборонене. Столиця Нідерландів відома не тільки своєю історією, каналами, будинками, тюльпанами та пивом, а в першу чергу неймовірною свободою. Де ще знайти на планеті місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби та проституція. Поряд з таємничими задоволеннями звична краса: будиночки на воді, затишні канали, квіти та численні велосипеди. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо на пішохідну екскурсію Амстердамом. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто… З першого погляду на нього починаєш розуміти, що тут все так, але трішки не так. А ще у Амстердамі є те, що так полюбляють усі жінки – діаманти. Ми спробуємо відкрити таємницю ремесла на діамантовій фабриці, де покоління ювелірів працюють над справжніми витворами мистецтва, а також отримаємо можливість придбати коштовні каміння, що сподобалось. Далі на нас чекає прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Ми залишимо за бортом міську метушню та відправимося у захоплюючу подорож павутинням каналів, вздовж яких розташовані будинки усіх форм, стилів та кольорів… Вільний час.
Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам. Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузьких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один з еротичних театрів (вхідний квиток оплачується. дод.).

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам
День 3.

 Сніданок Сьогодні нас чекає відвідування Голландської Венеції – Giethoorn (факультативна екскурсія 100 €/вх. квиток оплачується. дод.) . Село Гітхорн одне з найкрасивіших сіл в Нідерландах, так як розташувалось воно на водних каналах, загальною протяжністю близько 7.5 км. Основним транспортом є веслові човни і катери на електричних двигунах, які працюють абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цьому мальовничому селі. В основному будинки розташовані на островах і з'єднані дерев'яними мостами (по всьому селу їх більше 50 штук). Тут практично немає звичайних доріг і стежок, для пересування по селі є велосипедна доріжка і численні водні канали. Повернення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

       
День 4.

Алкмар

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель через Алкмар. Нідерланди добре відомі своїми сирами, вони є найбільшим експортером сиру в світі! Сьогодні ми відвідаємо екскурсію «Сирний аукціон». Нас чекає переїзд в Алкмар, на площу сирного ринку. Тут нам належить побачити захоплююче театральне дійство, в якому у нас буде можливість не тільки взяти участь, а й покуштувати смачний сир і поторгуватися згідно місцевих традицій. Про початок дійства, як і багато століть до сьогодні, сповіщають дзвони. Переїзд в Брюссель. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

       
День 5.

Брюссель

 Сніданок. Брюссель! Місто музеїв і юна столиця об'єднаної Європи, центр одного з наймолодших європейських держав. Саме тут знаходиться парламент ЄС і штаб-квартира НАТО. Починається наша екскурсія з головної площі – Grand Place, яка по праву вважається найкрасивішою в Європі. Головною будівлею на цій площі є міська Ратуша зі своєю 90-метровою дозорною вежею. Вдень площа слугує театром для квіткового ринку, а ввечері освітлені будівлі перетворюють її в справжнє чарівне видовище. Прогулявшись вуличками Брюселля, ми познайомимося з його історією і традиціями, зможемо побачити Королівський палац, Кафедральний собор Св.Михайла, знамениту скульптуру "Manneken Pis", Палац Націй, оперу Монне, площу Рожье і ще багато цікавого. Це унікальне і багатогранне місто. Воно обовязково запамятається вам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель
День 6.

Брюгге - Гент

 Сніданок. Вільний день. Усім бажаючим пропонуємо відвідати Брюгге і Гент (факультативна екскурсія 60€). Брюгге – «Північна Венеція». Місто неначе застигло в середньовіччі, воно схоже на казку, яка нікого не залишить байдужою і запам'ятається надовго. Вузькі вулички, старовинні карети і кораблики, горбаті мостики і будиночки в готичному стилі приємно здивують кожного. Невеликий переїзд і нас зустрічає столиця Фландрії Гент – місто фортець і замків. Це квіткова столиця країни, тут вирощують знамениті бегонії, що прикрашають Гран-Пляс квітковим килимом. Ми побачимо замок графів Фландрских (X століття), замок Жерара Диявола, чудову Зернову набережну з будинками торгових гільдій. Мимоволі розумієш, що саме таку Фландрію ти і хотів би побачити… Повернення в Брюссель. Ночівля в готелі.

День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент
День 7.

Брюссель

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Брюсселя. Виліт з Брюсселя.

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі 3*-4* на базі сніданків;
• Екскурсії, вказані в програмі туру;
• Всі трансфери по програмі туру;
• Супровід гіда під час екскурсій;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд в громадському транспорті..
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 300евро
• Переліт з пересадками від 260евро
• Факультативні екскурсії.
• Консульський збір + Візового Центру 60 € (крім категорії громадян, які звільняються від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)

Важливо:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються);
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: