Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Такое чудо - просто жить!
Дышать и ждать, что будет дальше,
Прощать, влюбляться и дружить!

Все геніальне просто - Будапешт і Женева!

Днів: 8
Будапешт – Відень - Женева – Будапешт – Київ
Австрія
Угорщина
Швейцарія

(8 днів/7 ночей)

День 1.

Будапешт

 Прибуття в Будапешт.
Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість відвідати:
• один із найдавніших зоопарків Європи (6€)

День 1 - Будапешт відпочити в термальних купальнях Сечені (20€/особа, перебування з 09:00 до 18:00)

Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2.

Будапешт

 Сніданок.
8:00 Оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів...
Вільний час.
17:00 Круїз з дегустацією вина (у вартості туру) - продовжуємо знайомство з Будапештом!
Під час поїздки ви зможете продегустувати до семи різних угорських вин з виноробні Szajki Tier або до шести токайських вин! Круїз триває одну годину, бар відкритий для придбання й інших угорських вин і напоїв.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт
День 3.

Відень

 Сніданок.
08:00 - Рекомендуємо екскурсію «Відень - столиця Габсбургів» (77€ дорослий/65€ дитина) - місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно - собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії.
Вільний час у Відні. Є можливість відвідати на вибір:
• міський парк "Пратер" з величезною кількістю атракціонів (від 5€/за атракціон)
• один з найкращих музеїв - всесвітньо відома «Альбертіна» (9€)
• музей Сісі в Хофбурзі, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (10€)
• Скарбниця Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу, вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (10€)
• Міський парк Відня, в якому знаходяться лідер за кількістю зроблених фотографій - позолочений пам'ятник «королю вальсів» - Йогану Штраусу
• Віденський будинок мистецтва - Хундертвасер
• А для шопінгу пропонуємо відвідати найдовшу вулицю Відня - Марія-Хільфер-штрассе... від супермаркетів і шикарних магазинів до витончених бутіків для любителів мистецтва і краси.
17:00 - Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 3 - Відень День 3 - Відень День 3 - Відень День 3 - Відень
День 4.

Будапешт - Женева

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт з Будапешта.
Прибуття до Женеви. Трансфер та поселення в готель.
Ночівля в готелі (Женева).

День 5.

Женева

 Сніданок.
Оглядова екскурсія «Женева - столиця світу!» (У вартості туру). Це місто, оточений мальовничими горами, має свій символ - фонтан, райдужні струмені якого втілюють прагнення вгору, в небо, в царство духу. Женева - справжнє перехрестя людської думки і життя - місце, відвідуване багатьма великими людьми, починаючи з Юлія Цезаря, який заснував на місці сучасного міста прикордонний пост імперії в 58 році до н.е. Любителі історії та архітектури побачать у Женеві безліч чудових пам'яток старовини, а вздовж Женевського озера розташувалися чудові парки. Близько тридцяти музеїв Женеви зберігають найцінніші колекції, що відображають культурний розвиток міста протягом століть, а відвідування старого міста з його вузькими вуличками і історичними соборами привнесуть у Ваше життя частинку Женевського колориту.
Вільний час.
Ночівля в готелі ( Женева).

День 5 - Женева День 5 - Женева День 5 - Женева День 5 - Женева
День 6.

Женева

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Женеві.
Рекомендуємо відвідати:
- Женевський Ботанічний сад пахне ароматами і дарує всім відпочиваючим море незабутніх вражень від небаченої краси самих екзотичних рослин. Опинившись на території комплексу, обов'язково загляньте в так званий Сад запахів і дотиків, в якому зібрані найхимерніші на дотик рослини і виділяють при цьому цілий шлейф різних ароматів...
- Базиліка Нотр-Дам - головний католицький храм в Женеві. Церква яка побудована за канонами звели в середині 19 століття, дотримуючись канонів готичного стилю.
Собор Святого Петра - Храм не раз перебудовувався і оновлювався і в підсумку сьогодні представляє мікс з багатьох стилів - від романського до бароко і класицизму. Незважаючи на таке сусідство різних архітектурних напрямків, собор Святого Петра виглядає як єдиний ансамбль.
- Палац націй являє собою ансамбль з декількох будівель і є осередком офісів безлічі міжнародних організацій. До 1946 року в палаці квартирувала Ліга націй, а з 1966 року - ООН (Європейське відділення). Тут бували найвпливовіші політичні діячі, приймалися серйозні рішення - мало держав можуть похвалитися наявністю такої значимої установи.
- Площа Bourg de-four була центральним місцем старої Женеви з часів римського правління і до середньовіччя. Якщо не вважати Палацу правосуддя, то зараз на площі городяни і туристи люблять посидіти в численних затишних кафе, особливо в літні години заходу сонця, коли стародавня Bourg de-four незвичайно красива. Жителі міста підтримують тут ідеальний порядок, і якщо прийти сюди раннім літнім ранком, коли на поверхні лежить роса, створюється відчуття, що площу мили і чистили вручну.
Ночівля в готелі (Женева).

День 6 - Женева День 6 - Женева День 6 - Женева День 6 - Женева
День 7.

Будапешт

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Переліт в Будапешт.
Трансфер в готель. Поселення в готель.
Вільний час.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 8.

Будапешт

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт в Україну.

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в Будапешті та Женеві, в готелях вибраної категорії, на базі сніданків.
3 екскурсії (оглядова по Будапешту, круїз на кораблику по Дунаю з дегустацією вина, оглядова по Женеві).
• медична страхівка
трансфери:
аеропорт - готель в Будапешті - аеропорт.
аеропорт - готель в Женеві - аеропорт.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно договору про спрощення візового режиму).
• Послуги візового центрі
• В разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертається. (Виключення для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриє Аккорд Тур).
вхідні квитки на екскурсійні об'єкти:
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.
авіапереліт Київ - Будапешт - Женева - Будапешт - Київ

Важно:
• Збір групи на ВСІ екскурсії в Будапешті - біля Műсsarnok (Виставковий зал сучасного мистецтва на Площі Героїв, 1146 Budapest Dózsa György út 37);
• Збір на оглядову екскурсію по Женеві - від Квіткового годинника!
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснене тільки в офісі турагенції в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• У період виставок і конгресів вартість програми може змінюватися.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: