Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Истинное назначение вашего путешествия - это не место на карте,
а новый взгляд на жизнь.
Генри Миллер

Серце великого міста…

Днів: 9
Київ - Париж – Мадрид - Київ
Іспанія
Франція

Увага! Надаємо послуги безкоштовного перекладу документів на англ. мова для подачі!

Вильоти з Київа
(9 днів/8 ночей)
Вівторок - Середа
 

День 1.
ВІВТОРОК
Виліт з України.. Приліт в Париж. Трансфер в готель в Парижі.
…І ось Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок, видатних художників и багатства таємниць…. Ви в самому серці цієї загадки – чарівному Парижі…
Вечір. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Магія Парижу» прогулюючись на кораблику по Сені (оплачується додатково 45€). Нас очікує захоплююча подорож і найкрасивіші місця Парижу. Острів Сіте - його називають «початком всіх початків» - колискою Парижу. Нас чекає Перлина Парижу - Нотр Дам, що зберігає багатство таємниць і історій… А далі… прогулянка по таємничій Сені. Краса мостів, величний, Нотр Дам… (під час прогулянки використовується аудіогід).
Ночівля в готелі в Парижі.

День 2.
СЕРЕДА
Сніданок. Вільний день в Парижі.
Пропонуємо додаткову екскурсію замок Фонтенбло (оплачується додатково 65 €). Фонтенбло – найстаріше володіння французьких королів. Спершу эце було мисливське угіддя, а трохи згодом стало офіціальною резиденціею монархів. Кожен король Франції неодмінно залишав свій слеі в архітектурі замку, розшираючи його, влаштовуючи нові покої, добудовуючи нове кроло уже в стилі сучасної для нього епохи. Палац оточенний красивим парком і лісом. Багато в цьому замку зв’язано з імператором Наполеоном - великою особистістю в історії Франції. Повернення в Париж.
У другій половині дня пропонуємо додаткову екскурсію:
«Енциклопедія століть – Лувр» (оплач додатково 45€). Подорож в Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр – один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами любуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…. Наш екскурсовод допоможе розібратися серед безлічі залів та експонатів і розповість історії великих творів!
Нічне життя Франції. Відоме кабаре «Мулен Руж» (оплачується додатково: час 21:00-105€/23:00-95€) - барвисті наряди, яскраві пера, розкішні танцюристки, французький канкан…
Ночівля в Парижі.

День 3.
ЧЕТВЕР
Сніданок. Запрошуємо всіх на оглядову екскурсію по Парижу (у вартості туру). Це місто зачаровує своєю. Блиск вогнів, романтика, вируюча в повітрі, роблять зустріч більш бажаною. Нас очікують: площа Згоди, церква Сен Мадлен, витончена Ейфелева Вежа, яка переливається вогнями, велична Тріумфальна Арка, Єлисейські поля… Гранд Опера – дуже красивий театр миру і гордість Парижу…
Далі, ми відвідаєм світ ароматів і насолоди… музей парфумів – Фрагонар (в вартості туру). Першої законодавиці мод в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи згодом в невеликому будиночку в центрі Парижу був створенний музей парфумів - парфюмерна фабрика Фрагонар. Вас обов’язково зачарує цей чудовий світ ароматів.
«Легендарний Монмартр» (оплач додатково 20 €). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчанний короною - Секр Кер. Це місце нарождения геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує бити ключем… площа Тертр, з сотнями мольбертів, радо зустрічає всіх відвудувачів. Тут можна купити і відвезти зі собою маленький кусочок Парижу, відображені на полотні. Немає місця біль принадного і хвилюючого …
Ночівля в Парижі.


День 4.
 

П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Вільний день в Парижі.
Пропонуємо екскурсію «Енциклопедія століть – Лувр» (оплач додатково 45€). Подорож в Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр – один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами любуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…. Наш екскурсовод допоможе розібратися серед безлічі залів та експонатів і розповість історії великих творів!
Ночівля в Парижі.

 

День 5. 
СУБОТА
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Парижу. Виліт в Мадрид. Прибуття в Мадрид. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Мадриде. Вільний час.
Мадрид – королівське місто, одне з найкрасивіших і найпопулярніших міст світу. Мадрид, ніби яскраве свято, вабить до себе тисячі туристів. Це один з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії!!!
Ночівля в готелі в Мадриді.

     

День 6. 
НЕДІЛЯ
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії». Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії Мадриду.
Стрімкий розвиток міста припав на правління короля Феліппе II, який перевів в Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився в сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадриду, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала, пл. Кастілья з «падаючими вежами», знаменитий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, величну будову Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого…
Продовжимо наше знайомство зі столицею Кастилії і запрошуємо на екскурсію «Скарби Мадриду» (в вартості туру). Ви відвідаєте один з найбільш музеїв світу – музей Прадо, а також Національний музей Королеви Софії. Перед Вами постануть найвідоміші витвори представників іспанського авангарду: Жоана Міро, Хуана Гріса, Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Ель Греко, а також роботи відомих світових майстрів: Ботічеллі, Рафаеля, Тіціана, Рубенса (огляд експозиції без гіда).
Ночівля в готелі в Празі.

 

День 7. 
ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Таємниці Мадридського двору» (в вартості туру). Нас запрошує Королівський Палац. Внутрішнє вбрання палацу вражає своєю розкішшю: мармур, стіни, оббиті шовком з декором з срібла, червоне дерево, порцеляна, кришталь створюють атмосферу імперської величі. Ми зможемо насолодитися красою королівських апартаментів і при відкрити завісу секретів і інтриг іспанського двору…. Далі нас чекає відвідання Кафедрального Собору Альмудена - одного з символів королівського міста, на будівництво якого пішло більше 100 років! Назва в перекладі з арабської означає «фортеця» або «плацдарм», так як, за переказами, фігурка Діви Марії була знайдена в стіні старовинної арабської фортеці..
Вільний час в Мадриді.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 8. 
ВІВТОРОК
Сніданок. Вільний день в Мадриді.
Пропонуємо Вашій увазі додаткову екскурсію «Ескоріал: Монотонна симфонія в камінні» (80 €). Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац - монастир короля Іспанії Філіпа II. В пам’ять про святого мученика Лаврентія, Эскоріал виготовлений в формі решітки. Філіп II відрізняється заглибленістю в себе, глибокою релігіозністю і слабким здоров’ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля наймогутнішої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога и келія для короля". Споруджений зі світлого піщаника в зрозумілих і строгих формах, він височіє на фоні гірської зелені спокійно і впевнено. Дивовижно відповідність форми кожного зі споруд своєму значенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер’єр церкви, легкий стрій аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Вільний час в Мадриді.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 9.
СЕРЕДА
Сніданок. Виселення з готелю в Мадриді.
Трансфер в аеропорт. Виліт з Мадриду. Прибуття в Україну.

 

в період виставок, конгресів, інших важливих подій в Парижі і Мадриді проживання може бути представлено в нецентральних частинах міста
в програмі можливість змін в днях проведення екскурсій.
просимо звернути увагу, що замовлення екскурсійної програми може бути здійснено тільки в офісі тур агента в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
- проживання в Парижі (4 ночі) і Мадриді (4 ночі) в вибраній категорії готелю на базі сніданків
- трансфери аеропорт – готель – аеропорт в Парижі і Мадриді
- 6 екскурсій :оглядова по Парижі, музей парфумів Фрагонар, Монмартр «Мадрид - сердце Іспанії», «СкрарбиМадриду», «Таємниці Мадридського двору»
- медичне страхування
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
- авіапереліт:
Київ – Париж – Мадрид – Київ від 375 €
- консульський збір 65 €
- вхідні квиткі на екскурсійсні об’єкти
- факультативні екскурсії
- особисті витрати, проїзд в громадському транспорті, сувеніри і т.д.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: