Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

В очікуванні прекрасного: Будапешт + Рим

Днів: 7
Будапешт – Закрут Дунаю – Рим – Неаполь та Помпеї – Ватикан
Італія
Угорщина

7 днів/6 ночей

3 ночі в Будапешті, в готелі вибраної категорії
3 ночі в Римі, в готелі вибраної категорії
3 екскурсії у вартості туру: оглядові екскурсії по Будапешту та по Риму
• Можливість відвідати: Тіволі, Ватикан

День 1.
Прибуття в Будапешт. Трансфер в готель.
Поселення. Вільний час для відпочинку.
Вільний час. Є можливість відвідати:
• отдохнуть в термальных купальнях Сечени (20€/чел, пребывание с 09:00 до 18:00)
Термальный комплекс Сечени (Szechenyi Furdo), расположен в Городском Парке является самым большим в Европе. Кроме того, комплекс окружает великолепная местность с парковыми деревьями.
• посещение одной из самых красивых купален Европы – купальня Геллерт (20€/чел, пребывание с 09:00 до 18:00). Купальный комплекс был воздвигнут с помпезностью, которая была в старину. Захватывающее зрелище напоминает о древних римских предметах: крытый комплекс с разноцветными стеклами, элегантные бассейны, украшенные колоннами. В купальне Геллерт 13 бассейнов, среди которых есть жемчужная ванна, термальный, открытый, сидячий, детский бассейны, а также бассейн с волнами
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2.
Сніданок.
Вільний день в Будапешті. Рекомендуємо факультативно відвідати:
Екскурсія «Закрут Дунаю: Естергом - Вишеград - Сентендре» (63€/дорослий, 45€/дитина).
Екскурсія проходить по трьох містах: Естергом-Вишеград-Сентендре. Естергом - католицький центр країни. У приїжджаючих сюди з боку Закруту Дунаю захоплює дух від величі що відкривається перед ними двоголового найбільшого угорського католицького собору - Базиліки. Вишеград - центр епохи Ренесансу під час правління короля Матьяша. Пам'ятки: Вишеградська Фортеця, Палац Матьяша, Вежа Саламона. З верху відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю. Сентендре - красиве сербське містечко-музей, розташований в 25 км від Будапешта. Криві звивисті вулички, вежі 7 храмів, насичена кольорова палітра будинків, густий середземноморський колорит і пара дюжин музеїв роблять це місто на березі Дунаю самим відвідуваним туристичним центром закруту Дунаю. Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 3.
Сніданок.
Екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру)
- саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів.
Вільний час. Ночівля в готелі (Будапешт)..

День 4.
Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт з Будапешта до Риму.
Прибуття в Рим. Трансфер і поселення в готель.
Ночівля в готелі (Рим).

День 5.
Сніданок.
Вільний день в Римі. Рекомендуємо:
Факультативна екскурсія на цілий день у Неаполь і Помпеї (125€/особа)
- Гучний Неаполь, столиця Кампаньи, розташований в красивому Неаполітанському затоці і ховається за горою Везувій. Усіяна церквами Площа дель Гессові Нуво, кафедральний собор, Палаццо Реалі і опера Сан Карло складають історичний центр Неаполя. Побудований в 13 столітті замок Нуво стоїть на березі, де знаходиться поромний порт, а далі вздовж берега розташований замок Норманн, оточений крихітної риболовецької селом Борго Марінари. У Національному археологічному музеї зберігається чудова колекція творів греко-римського мистецтва і безцінних скарбів, знайдених в Єрусалимі і Помпеї. Далі нас чекає загадкове місто Помпеї - процвітаючого курорту багатих римлян. У 79 до н.е. вулкан Везувій засипав попелом багатий і процвітаючий римське місто Помпеї. Тільки 10 відсотків з 20 000 жителів змогли покинути місто вчасно, до того як місто був похований безслідно. Він був виявлений тільки в 1600 році. Стародавні малюнки і знаки, старі лавки, таверни допоможуть вам отримати враження про життя в Стародавньому Римі ...
Повернення в Рим.
Ночівля в готелі (Рим).

День 6.
Сніданок.
Вільний час в Римі. Рекомендуємо:
Оглядова екскурсія «Всі дороги ведуть до Риму» (у вартості туру)
- ця старовинна приказка чудово ілюструє значущість і велич цього вічного міста, центру всесвіту, caputi mundi. Все минуле нинішньої Італії сплелося в ньому, від часу становлення Римської Імперії до наших днів. Деякі люди кажуть, що не можна зрозуміти Італію, не побувавши в її серці, в Римі... .Площа Маттеї - прикрасою якої служить фонтан Черепах; площа Навона - тут Рим в стилі бароко представлений у всій своїй театральній красі; площа Чотирьох Фонтанів - на кутах якої поміщені відомі фонтани із зображеннями Арно, Тібру, Юнони і Діани; площа Іспанії - це одне з наймальовничіших місць в Римі, місце збору молоді та туристів; площа святого Петра - в плані вона схожа на замкову щілину, оскільки вона присвячена святому Петру, ключникові Рая...
Факультативна екскурсія «Музеї Ватикану» (65€/особа, без вартості вхідних квитків)
- які представляють найбагатшу в світі колекцію класичного мистецтва, зібрану завдяки турботі пап Клемента XIV, Пія VI, Пія VII і Григорія XVI, які реорганізували і доповнили колекцію, вже існуючу в епоху Відродження. Католицька церква впродовж століть зуміла зібрати і зберегти безліч унікальних творів мистецтва, виставлених сьогодні в таких ватиканських музеях, як Пінакотека, Святий Музей і Музей єгипетського і етруського мистецтва. У Пінакотеці, що складається з п'ятнадцяти залів, зібрано 460 творів стародавнього мистецтва. В експозиції музеїв Ватикану є ряд чудових полотен руки великого Рафаеля, таких як "Коронування Богоматері» і «Мадонна з дитиною і святими Іоанном Хрестителем, Франциском, Іероламом і Дарувальником» Рафаеля.
Ночівля в готелі (Рим).


 

День 7.
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.


!!!Просимо звернути увагу!!! Замовлення екскурсійної програми може бути здійснено тільки в офісі тур агенції в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• 3н в Будапешті в готелі, обраної категорії;
• 3н в Римі в готелі, обраної категорії;
• харчування – сніданки;
• оглядові екскурсії по Будапешту та Риму;
• медична страховка;
• трансфери:
в Будапешті: аеропорт - готель – аеропорт;
в Римі: аеропорт - готель - аеропорт.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати (пенсіонери, діти до 18 років), згідно договору про спрощення візового режиму);
• послуги візового центру
• факультативні екскурсії та вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати і сувеніри;
• туристичний збір у Римі:
3 євро/особа/добу - при проживанні в готелі 4* - 5*
2 євро/особа/добу - при проживанні в готелі 3*
Авіапереліт за маршрутом

ВАЖЛИВО:
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
• Під час конгресів і виставок можлива зміна вартості туру.
• Оглядова екскурсія по Будапешту проводиться від площі Героїв, в Римі - від вокзалу Терміні. Точні дані про місце зустрічі і часу початку екскурсій будуть прописані в Інфолисті.
• У разі прильотів/вильотів в Рим/з Риму в період 21:00 до 07:00 стягується доплата за трансфер в нічний час. Подробиці уточнюйте у менеджерів.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: