Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Люблю Італію безмежно -
Гори, море, мистецтво, людей.
Покидати її дуже важко,
в мріях бачу повернення знов

Італійська вечірка

Днів: 8
Рим – Неаполь і Помпеї – Флоренція – Лукка – Піза – Сієна – Венеція - Мілан
Італія

Жовтень '18

28

Листопад '18

4
День 0 -
8 днів/7 ночей
Вильоти із Києва
День 0 -
День 1.

Рим

 Виліт з України. Прибуття до Риму. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму. Вільний час.
Італія… Це місце на Землі стало справжньою Музою для художників і поетів.
Тут створювали свої шедеври Боттічеллі, Франческо і Леонардо да Вінчі, Італія дарувала натхнення Джордано Бруно і Данте Аліг'єрі. Повітря Італії буквально просочене атмосферою творчості і свободи.
Ласкаво просимо в розкішну і гостинну Італію!!!
Ночівля в готелі.

День 1 - Рим День 1 - Рим День 1 - Рим День 1 - Рим
День 2.

Рим

Сніданок. Запрошуємо на екскурсію в Державу Ватикан «В обіймах Італії». Сьогодні наш шлях лежить у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу…
Далі ми продовжимо наше знайомство з Римом. Нас чекає оглядова екскурсія «Рим пам'ятає багато». Не дарма Рим гордо носить звання «вічного міста», його вік обчислюється не однією тисячею років. «Історія Риму - історія всього світу», - так колись сказав Наполеон I. Рим є батьківщиною великих мислителів і геніальних талантів, які великою мірою вплинули на розвиток всього людства. У його зовнішності закарбувалось безліч епох - від античних часів і до сьогоднішнього дня. Місто поєднує в собі, здавалося б, несумісні речі. Недарма ж кажуть, що всі дороги ведуть до Риму… Вільний час. Ночівля в готелі в Римі.
  

День 2 - Рим< День 2 - Рим День 2 - Рим День 2 - Рим
День 3.

Неаполь - Помпеї

 Вільний день в Римі.
Рекомендуємо додаткову екскурсію на цілий день - "Таємниці південної Італії: Неаполь і Помпеї"
(оплачується додатково 70 €). Неаполь поєднує в собі благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і традиційний дух країни. Кожен квартал в Неаполі - окрема містечко, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається начерками до ще не складеної опери. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух справжньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. В нього або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню… Далі перетинаючи долину Везувію, прибудемо в Помпеї, античне місто, яке загинуло під вулканічною лавою і попелом руйнівних вивержень вулкану Везувій. Всі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть фігури людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно переховував їх і зберіг до наших днів…
Повернення в Рим. Ночівля в готелі в Римі.

День 3 - Неаполь - Помпеї День 3 - Неаполь - Помпеї День 3 - Неаполь - Помпеї День 3 - Неаполь - Помпеї
День 4.

Сієна - Флоренція

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в Сієну.
По дорозі нас чекає приємний сюрприз. Ми зупинимося у відомій тосканської долині - К'янті, де у Вас буде можливість продегустувати місцеве вино «Chianti» («К'янті»), а також традиційні місцеві закуски.
Екскурсія по Сієні. Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, це невелике містечко вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. У середні віки тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну неперевершеним містом. Сієна, місто не схоже на будь-яке інше в Італії. Оточена стіною з кількома воротами, з середньовічних часів вона зберегла свій первісний вигляд суворої недоступності...
Трансфер в Флоренцію.
Запрошуємо на оглядову екскурсію «Чарівність Флоренції». «Квітуча» Флоренція заслужено вважається скарбницею мистецтв, адже її храми, палаци і площі прикрашають творіння великих скульпторів, живописців і архітекторів. Творіння Мікеланджело, Боттічеллі, Джотто, Челліні, Джамболонья є візитною карткою Флоренції. Тільки тут можна перейнятися атмосферою Ренесансу, витонченості та краси, яка зачаровує і надихає...
Розміщення в готелі*. Ночівля.

День 4 - Сієна - Флоренція День 4 - Сієна - Флоренція День 4 - Сієна - Флоренція День 4 - Сієна - Флоренція
День 5.

Флоренція

 Сніданок. У вільний час у Флоренції пропонуємо:.
екскурсію «Тосканські красуні» (за додаткову оплату - 50€). Тоскана - найвідоміший регіон Італії, незвичайно багатий історією, всесвітньо відомими пам'ятками архітектури, творами мистецтва і чарівними по красі пейзажами. Сьогодні у нас з Вами буде можливість відвідати «оперну столицю Італії» - Лукку, місто, здатне закохати в себе з першого погляду кожного, своєю насиченою історією, красивими церквами і розкішними ресторанами. А також «прийти на допомогу» падаючій вежі в Пізі.
відвідування галереї Уффіці або палац Пітті (вх. квитки оплачуються додатково).
Ночівля в готелі.

День 5 - Флоренція День 5 - Флоренція День 5 - Флоренція День 5 - Флоренція
День 6.

Венеція

 Трансфер до Венеції.
Оглядова екскурсія по «місту каналів і мостів - Венеції» (катер по Каналу дела Джудекка або по Гранд Каналу оплачується додатково).
Венеції легко пробачити її вічне самолюбування. Повністю побудована на воді людьми, котрі насмілилися кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа на жодне інше місто. Це одне з найкрасивіших і найромантичніших міст світу. Вузькі тротуари і пишні венеціанські набережні, затишні вулички і розкішні площі, оточені строгими церквами і елегантними палацами, і особлива рідкісна тиша через відсутність автомобілів - все це справляє незабутнє враження на мандрівників. Двісті палаців вишикувалися вздовж Гранд каналу Венеції. Пропонуємо: «візитну картку» Венеції - Палац Дожів (екскурсія оплачується додатково).
Вільний час . Трансфер і розміщення в готелі в районі Венеції. Ночівля.

День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція
День 7.

Мілан

 Сніданок. Трансфер в Мілан. Огляд столиці моди - Мілану (з супроводжуючим без гіда). Мілан - одне з найдавніших міст в Італії. Це місто займає гідне місце серед італійських "міст мистецтв. Завдяки поєднанню австрійської, французької та італійської культур тут виникло безліч унікальних творів мистецтва і архітектури. Мілан недарма називають столицею італійської моди - тут зосереджені бутіки всіх знаменитих будинків моди. Круглий рік відбуваються демонстрації нових колекцій, які всіх сюди приваблюють…
Ночівля в готелі в Мілані.

День 7 - Мілан День 7 - Мілан День 7 - Мілан День 7 - Мілан
День 8.

Мілан

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт. Виліт з Мілану в Україну.

*в період виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Флоренції

 

Вартість  туру ВКЛЮЧАЄ
• транспортне обслуговування в рамках програми
• трансфер аеропорт - готель - аеропорт
• 3 ночі в центральній частині Риму в готелі вибраної категорії на базі сніданків
• 2 ночі в центральній частині Флоренції в готелі вибраної категорії на базі сніданків (в період виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Флоренції)
• 1 ніч на Венеціанській Рив'єрі в готелі вибраної категорії на базі сніданків
• 1 ніч в Мілані в готелі вибраної категорії на базі сніданків
• 3 годинна екскурсія по Риму
• 3 годинна екскурсія по Ватикану
• 2 годинна оглядова екскурсія по Сієні
• 3 годинна екскурсія по Флоренції з відвідуванням галереї Уффіци або Пітті
• 1.5 годинна екскурсія по Венеції
• типовий тосканський обід в ресторані «Rubaconte» у Флоренції
• відвідування Мілану з російськомовним супроводжуючим (без гіда)
• навушники для екскурсії на весь період поїздки
• дегустація вин і закуски в долині К'янті
• страховий поліс
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• сезонна доплата на дати 22.04.2018 та 29.04.2018 - 30 €/особа
• авіапереліт Київ - Рим, Мілан – Київ (від 320€/особа)
• доплата за напівпансіон (сніданок + вечеря) по всій програмі 135 €/особа
• катер у Венеції по Каналу делла Джудекка 35 €/особа
• екскурсія в палац Дожів 14 €/особа (квитки не входять у вартість)
• вхідні квитки в музеї та собори
• вхідні квитки в музеї Ватикану (включаючи бронювання) 26 €/особа
Консульський збір 35 €
Крім категорії туристів, що звільнена від сплати консульського збору: діти до 18 років, пенсіонери, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
Візовий центр 25 €
Візовий центр оплачують всі , хто подається на візу
У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур)
• Міський/Туристичний податок (Сity/Touristtax) в готелях Італії від 3 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: