Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Недарма називають тебе золотою, Тут старовинна і готика поруч живуть,
Повисли мости над Влтавою-рікою І старі замки погляд в небо тягнуть ...

6 прекрасних моментиків 
Прага, Відень, Краків + Будапешт і Егер (для дитячих груп)

Днів: 6
Львів – Краків - Прага – Відень - Будапешт - Егер - Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Угорщина
Чехія

Листопад '18

  11 09:30

Грудень '18

  4 08:30   22 08:30

Всього за  6 днів ви отримаєте  море позитиву і вражень! 
Збалансований тур без виснажливих переїздів
Достатньо часу для знайомства з кожною країною! 
Всі нічліги в готелях!
Можливість відвідати Дрезден, Чеський Крумлов, Сентендре!

У вартості екскурсії по Празі,  Відню і Будапешту!

День 1.

Львів - Краків

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Екскурсія «Королівський шлях». Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
Вільний час. Можливість повечеряти (дод. оплата).  Ночівля в Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага - Замок Чеський Штейнберг

 Ранній сніданок. Переїзд до Праги.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші ...
Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
"Таємниці королів"(13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.
Прогулянка на кораблику по Влтаві (дод оплата). Аперитиви, вечеря шведський стіл в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста» (13€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (30€). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в Добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера. Ночівля в Чехії (Прага).

День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг
День 3.

Дрезден - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою

 Сніданок. Вільний час у Празі. Для охочих:
Пропонуємо факультативну поїздку в древню столицю Саксонії - Дрезден (30€). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденської оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера ...
Або Велична Південна Чехія (30Є). Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми .... Тут затишно, спокійно і дуже красиво ... Край славиться багатою історією і хорошим вином ... Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Відвідування одного із середньовічних замків Глубока над Влтавою (вх. квиток оплачується додатково). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя ... Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок ...
Повернення до Праги. Ночівля в Чехії (Прага).

День 3 - Дрезден - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою День 3 - Дрезден - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою День 3 - Дрезден - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою День 3 - Дрезден - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою
День 4.

Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер

 Сніданок. Переїзд до Відня.
Пішохідна екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю.Для охочих автобусна екскурсія «Величний Відень»(21Є). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
"Палац Імперії - Шенбрунн"(18€ + вхідний квиток). Шенбрунн - літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.  Переїзд до Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

День 4 - Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер День 4 - Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер День 4 - Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер День 4 - Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер
День 5.

Будапешт - Сентендре

Сніданок. Вільний час у Будапешті.
Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю». О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліки Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... Вільний час на площі Героїв. Для охочих:
«Казкове місто Сентендре»(18€) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
Прогулянка на кораблику "Чарівність Дунаю"(дод. оплата). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт ... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля.

День 5 - Будапешт - Сентендре День 5 - Будапешт - Сентендре День 5 - Будапешт - Сентендре День 5 - Будапешт - Сентендре
День 6.

Егерсалок - Львів

Сніданок. Переїзд до Егеру.
Для всіх охочих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» - місто Егерсалок! (трансфер 11€ + вхідний квиток) - для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни ... Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(13€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

День 6 - Егерсалок - Львів День 6 - Егерсалок - Львів День 6 - Егерсалок - Львів День 6 - Егерсалок - Львів
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• 5 вечерь 80 евро
• Консульський збір + Візового Центру = 35 € + 23є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: