Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… На кораблику північним морем пристаю до блакитних берегів ...
Короновані вітром простори в сріблястих безкрайніх снігах ...

6 столиць. Бурштинові дороги Балтії і Скандинавії! 
Рига, Таллін, Стокгольм, Осло, Копенгаген + Берлін! 
Виїзд з Києва!

Днів: 8
Київ – Вільнюс – Рига – Таллін – Стокгольм – Осло – Копенгаген – Берлін – Краків – Львів – Київ
Данія
Естонія
Латвія
Литва
Норвегія
Німеччина
Польща
Швеція

Квітень '18

СПО 8 09:30 МП 29 09:30

Травень '18

* 8 09:30 СПО 20 08:30

Червень '18

СПО 10 08:30 СПО 24 08:30

Липень '18

  14 09:30 * 28 09:30

Серпень '18

* 5 09:30 * 18 08:30 СПО 30 09:30

Вересень '18

  4 08:30   22 08:30

Жовтень '18

СПО 7 08:30   29 08:30

Грудень '18

КР 21 08:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата
КР−Католицьке Різдво

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Шість столиць в одному турі!!! 
Латвії, Естонії, Швеції, Норвегії, Данії та Німеччині!!! 
У вартості екскурсії по Ризі, Талліну, Стокгольму, Осло, Копенгагену і Берліну!

День 1.

Вільнюс - Київ

Ранковий виїзд з Києва.
Час виїзду в інфолисті. Південний термінал. Перетин кордонів.
Проїзд по Білорусії. Ночівля в Литві.

День 2.

Вільнюс - Рига

Сніданок.
При наявності часу і бажання Екскурсія по Вільнюсу (18€/13€). Вільнюс - столиця Литви, один з найстаріших міст Європи. Розташований на березі річки Неріс, Вільнюс має репутацію міста гостинного, душевного, гармонійного і трохи туманного. Переїзд в Латвію.
Екскскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - один із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільший в країнах Балтії. Місто- натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Вільний час в Ризі.
Переїзд в Таллін. Ночівля.

День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига День 2 - Вільнюс - Рига
День 3.

Таллінн

Сніданок.
Екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. 
Вільний час. Для бажаючих:
«Легенди Талліна» (10€). За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до сих пір показуються примари ... А в кожній нашій легенді міститься частка правди.
Можна відвідати знамениту пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани зі середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa" (оплата по меню).

Автобусна екскурсія «Більше про Таллінн»(18€/10€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Далі -прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів». Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
Екскурсія в знамениту Талліннську вежу «В гості до Товстої Маргарити»(10€/6€+ вх квиток). Таллінн - старовинне приморське місто, а вежа відігравала важливу захисну роль. Пропонуємо відправитися на цікаву екскурсію в Морський музей, розташований у вежі. Товста Маргарита - вежа з непростою долею. Тут знаходилися військовий склад, казарми і в'язниця. Також ми з вами піднімемося на гору вежі, де розташовані міні маяк і кафе-морозиво. А маленьким відвідувачам в ході екскурсії можна запропонувати помалювати на мурі.
«Таємниці міської Ратуші»(18€/10Є+вх.квиток). Таллінська ратуша - єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. Старенька-ратуша, розташована в серці Старого міста, гідно відзначила своє 600-річчя і отримала нагороду Культурної спадщини Європейського Союзу. Перед нами розкриється багато таємниць .... Хто і як керував старовинним містом, чим торгувало місто, як і за якими законами жили люди в старовину.
«Дегустація лікерів Талліна»(21€). На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн - Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку - Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію - Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів та має дивовижно приємний смак, що нам і належить оцінити. 
Відплиття в Стокгольм на поромі. Ресторани, магазини з вигідними цінами і  розваги чекають на нас. Ночівля на поромі.

День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн
День 4.

Стокгольм

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття до Стокгольму.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (13€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Таємний Фрегат Vasa» (21€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але.... Про це наша історія.
«Королівський Стокгольм» (18€+вх.квиток). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю, побачимо регалії Шведської держави - скіпетр, мантію і корону. І зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові. Ночівля на території Норвегии.

День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм
День 5.

Осло

Сніданок.
Нас чекає край білосніжних гірських вершин на тлі ніжного синього неба. Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі- в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз у житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! У перебігу століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми.... Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло»(26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда. Ночівля в Швеції.

День 5 - Осло День 5 - Осло День 5 - Осло День 5 - Осло
День 6.

Копенгаген

Сніданок.
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод. оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця". Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо»(26€/21€). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крыстыансборг - датський Парламент. Вільний час. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...». Для тих, хто хоче детально дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.
«Розенборг - замок троянд»(26€+ вхідний квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії. Переправа на поромі на територію Німеччини. Ночівля.

День 6 - Копенгаген День 6 - Копенгаген День 6 - Копенгаген День 6 - Копенгаген
День 7.

Берлін

Сніданок. Німеччина. Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастично казкові замки.
Екскурсія "Велич могутнього Берліну". Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, - побачити справжнє. Вільний час.
«Зачарований Берлін» (23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях. 
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію «Пива багато не буває»(30€/23€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, чим берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих німецьких традиціях!
Ночівля на території Польщі.

День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін
День 8.

Краків - Київ

Сніданок. Переїзд по території Польщі. П
При бажанні групи  заїзд в Краків на екскурсію по місту «Королівський шлях» (дод.оплата) - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетення легенд.
Орієнтовно 22.00 прибуття до Львова.
Орієнтовно 09.00 прибуття до Києва.
 

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ
Проезд по маршруту автобусом туркласса
Сопровождение гида-организатора по маршруту
Проживание в отелях 3* с завтраками.
оглядові екскурсії по програмі
Паромная переправа Дания-Германия.
Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
На поромі Таллінн - Стокгольм
У каютах: душ, туалет. Послуга з підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
Доплата за спальне місце на паромі в каютах вищого класу:
Місце в 2-х місній каюті без вікна/з вікном -83Є / 98Є
Місце в 1 -но місній каюті без вікна/з вікном - 156Є / 190Є
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Консульский сбор 35€.
Визовый центр +страховка 23€.
Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. При отказе НЕ возвращается.Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: