Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

.. Стан и гнучкий и живий, Танець Швидкий, голос Дзвінкий,
Граціозний и простий, З цією південою, з цієї тонкою
Вогняною Іспанською красою ...

Кастаньєти іспанського серця

Днів: 10
Львів – Нюрнберг – Женева – Барселона – Фігерас – Мілан – Любляна – Будапешт – Львів
Іспанія
Італія
Австрія
Німеччина
Польща
Словенія
Франція
Швейцарія

Березень '18

СПО 24 08:30

Квітень '18

СПО 7 08:30 МП 27 09:30

Травень '18

* 6 09:30 СПО 26 08:30

Червень '18

СПО 8 08:30 СПО 28 08:30

Липень '18

  4 09:30   17 09:30   26 09:30

Серпень '18

  9 08:30   15 08:30   20 09:30

Вересень '18

  5 09:30   15 09:30   26 08:30

Жовтень '18

СПО 12 09:30 СПО 23 08:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата

Тур, який ми запам'ятаємо надовго! 
Пристрастна і незабутня Барселона залишить в полоні наше сердце!
У вартості екскурсії по Нюрнбергу, Барселоні, Мілану і  Любляні! 
Без нічних переїздів! 3 ночі в Барселоні!!!

День 1.

Львів - Вроцлав

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі. При бажанні групи і наявності часу. Екскурсія "Вроцлав -священна квітка Європи"(18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша з сонячним годинником. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Нюрнберг

Сніданок. Переїзд до Німеччини.
Імперський Нюрнберг- місто запрошує на прогулянку, найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикилометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличкам . Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків. Вільний час. Для бажаючих дегустація справжнього нюрнбергського пива(26€/діти 21€ сік). Пиво... тут знають толк в цьому напої. Переїзд на нічліг. Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Нюрнберг День 2 - Нюрнберг День 2 - Нюрнберг День 2 - Нюрнберг
День 3.

Женева

Сніданок. Переїзд в Швейцарію.
Нас чекає Цукерочка на ім'я Швейцарія і її серце Женева(23€/18€). Швейцарія дивує своєю красою - затишними містами і чудовими будівлями, але справжнє багатство цієї країни - її неповторна природа. Женева вишукана дама, яка розташувалась на березі чарівного озера. Місто розповідає нам свою історію: Палац Націй, штаб-квартира ООН, Товариство Червоного Хреста Женева постане перед нами в образі чарівної казки.
Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.

День 3 - Женева День 3 - Женева День 3 - Женева День 3 - Женева
День 4.

Барселона - Фігерас - Фламенко шоу

Сніданок. Переїзд в Іспанію.
В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.
Для бажаючих "Життя одного генія"(30€/21€+вх.квиток). Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми неначе раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Базікаючи. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. Переїзд в Барселону.
Екскурсія "Магія готичного кварталу". У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля - і ти вже в 1333 -м році, і навіть жебраки на паперті біля Кафедрального собору - звідти, з середньовіччя. Незвичайна атмосфера, запалені свічки, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним.
При бажанні групи відвідування музею Хамона(вх квиток). Іспанія визнаний лідер з виробництва хамона в світі. Після відвідин Музею вже не виникне питання, який хамон вибрати. Вечірні розваги "Все життя-Фламенко"(38€/30€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко. Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Барселона - Фігерас - Фламенко шоу День 4 - Барселона - Фігерас - Фламенко шоу День 4 - Барселона - Фігерас - Фламенко шоу  
День 5.

Барселона - Монсеррат

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми:
Автобусна оглядова екскурсія "Сонячна Барселона- місто, яке посміхається"(26€/21€). Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. Площа Іспанії, Національний Палац, Гора Монтжуік, Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт, Район Ешампле. Зупинки на фотопаузи. У тому, що у міста є душа, після відвідування Барселони вже не сумневаєшся.
«Гра польоту, швидкості, мрії»(18€+вх.квиток) - рекомендуємо відвідати музей футбольного клубу «Барселона», а також легендарний Камп Ноу - найвідоміший стадіон Іспанії, і найбільший за місткістю не лише в Іспанії, але й у всій Європі. Стадіон Барселони приймав кращі футбольні команди світу! Тут «творили» Марадона, Рональдіньо, Гуардіола, Крюфф ... Камп Ноу - це захоплення і захват, перемоги і поразки, успіх, сміх і сльози ... Це місце, яке обов'язково потрібно відчути!
"Незнайома Барселона - Тібідабо"(21€/16€+ вх.квитки). Ця екскурсія допоможе нам побачити місто з іншого боку. Нам відкриються чарівні і віддалені від стандартних туристичних маршрутів, куточки міста. Ми побачимо верхню Барселону з її престижними приватними районами, Павільйони Гуель, розарій та храм Педральбес. Місце, звідки відкривається найкрасивіша панорама міста і його околець - храм Святого Серця, що піднімається над всією Барселоною. Можна відвідати один з найстаріших в Європі Парк атракціонів і легендарний Камп Ноу -найвідоміший стадіон Іспанії домашній стадіон футбольного клубу Барси.
"Монтсеррат- дорога до небес"(55€/38€). Святе місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто їх одного разу побачити, врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Б огоматері, зроблять екскурсію незабутньою.
А для тих, хто ще не втомився і любить таємниці і легенди вечірня екскурсія «Таємна Барселона» (16Є/10Є). Столиці Каталонії вже більше двох тисяч років. Тут жили багаті і бідні, королі і служиві, відьми і інквізиція. З кожним століттям в місті з'являлося все більше і більше нечисті - привидів і прізраков.Ми побачимо фонтан, який зачаровує тих, хто наважиться випити з нього води, почуємо легенду про «Барселонської вампіршу», подивимося в «Дзеркало Барселони» - одне з найбільш незвичайних сучасних будівель. Дізнаємося де живе привид великого архітектора Антоні Гауді і як його можна побачити. Ночівля на території Іспанії.

День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат День 5 - Барселона - Монсеррат
День 6.

Барселона - Рупіт

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми на вибір:
"Гауді і його творіння"(26€+вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.
«Середньовічна душа Каталонії. Бесалу і Рупіт»(55€/38€). Складно собі уявити, що в наш час можна потрапити в Середньовічча. Однак таке можливо. Ласкаво просимо на екскурсію в Бесалу і Рупіт - невеликі містечка, немов завмерли в часі. Бесалу - тихий середньовічне містечко, в якому так приємно прогулятися по вузьких вуличках, таким затишним і мрійливим. Життя тут тече неквапливо і розмірено. Все містечко виглядає, немов декорація до історичного фільму, настільки тут все автентично. Городок багатий лавочками народної творчості та майстернями місцевих ремісників. Відвідувачам розповідають про секрети виготовлення і пропонують продегустувати найкращі продукти майстрів. При бажанні нас чекає дегустація типових місцевих продуктів: сільських ковбас, домашнього хліба і настояних на гірських травах. Наступною зупинкою в нашій екскурсії буде не менше старий містечко Рупіт. Кожен куточок міста дихає легендами і переказами. Час ніби застиг в цьому місці: ось дрова на головній площі для спалення відьом на багатті, ось кам'яна церква підноситься над Рупіт, ось навісний дерев'яний міст, який з'єднує старе місто і сучасний. Все тут дихає історією, і місцеві жителі активно допомагають у збереженні традицій і колориту цього унікального містечка. У місцевих ресторанчиках із задоволенням почастують стравами місцевої каталонської кухні.
Або море, сонце, чудові пляжі... Екскурсія з відпочинком на морі в містечко "Ситжес - перлина Середземномор'я"(30€/21€+ вх квитки). 
Фешенебельний каталонський курорт Ситжес з невеликого поселення поступово перетворився у всесвітньо відомий курорт і навіть заслужив горде прізвисько «іспанського Сан-Тропе». Однією з основних визначних пам'яток Ситжесі є пляжі. Біла вежа височить над пінливим морем, море стає глибоким поступово, а пісок такий ніжний....
Ночівля в Іспанії.

День 6 - Барселона - Рупіт День 6 - Барселона - Рупіт День 6 - Барселона - Рупіт День 6 - Барселона - Рупіт
День 7.

Монако - Ніцца

Сніданок.  Переїзд до Франції. Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... 
"Розкіш і краса: Монако і Монте-Карло"(46€/36€). По гірській дорозі з мальовничими краєвидами ми потрапимо в середньовічний Ез. Відвідаємо парфумерну фабрику Фрагонард. А далі Монако - напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені.
Екскурсія «Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца»(21Є/16Є). Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Поселення в готель в Італії. Ночівля в Італії.

День 7 - Монако - Ніцца День 7 - Монако - Ніцца День 7 - Монако - Ніцца День 7 - Монако - Ніцца
День 8.

Мілан - озеро Комо - Бергамо

Сніданок. Прибуття в Мілан.
Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали. Вирушаємо в саме серце Мілану-П'яццо Дуомо, де розташований символ міста - Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший театр всіх часів і народів. Тут кожен знайде те, що шукав. Вільний час.
«Бергамо.... Два в одному»(38€/30€). Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, звана "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника.
Ночівля в Італії.

День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо
День 9.

Любляна - Будапешт

Сніданок. Переїзд в Словенію.
«Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. Переїзд в Будапешт. Для бажаючих:
Пропонуємо екскурсію "Альпійська казка - озеро Блед" (38€/30€+вх.квиток). Чарівний невелике містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястій кручі і обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створює приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп». Неповторною особливістю озера є крихітний острів, на якому побудована каплиця. Існує повір'я про те, що якщо загадати бажання під дзвоном каплиці, то воно обов'язково збудеться. Озеро Блед - це прекрасний і гармонійний куточок природи, який заворожує красою і абсолютно особливою енергетикою.
«Чарівність Дунаю»(26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 9 - Любляна - Будапешт День 9 - Любляна - Будапешт День 9 - Любляна - Будапешт День 9 - Любляна - Будапешт
День 10.

Егер - Львів

 Сніданок. Переїзд в Егер.
Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(18€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

День 10 - Егер - Львів День 10 - Егер - Львів День 10 - Егер - Львів День 10 - Егер - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Экскурсии по программе
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
• Туристический сбор в отелях от 3 до 10Є (оплачивается на месте)
Консульский сбор 35€ +25 call centr.
• Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. При отказе НЕ возвращается.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: