Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... Блискучий Париж і Вільний Амстердам ...

Рюкзачок Пригод в парках розваг (для школярів)

Днів: 10
Львів- Потсдам - Амстердам Париж -Фрайбург-Нойшванштайн-Львів
Нідерланди
Німеччина
Польща
Франція
Чехія

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
НАЙПОВНІШЙ ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!
Tropical Islands Resort, Ефтелінг, Голландське селище Заансе Сханс!
«Діснейленд», «Астерікс», «Європа Парк», Музей іграшок в Нюрнберге!

День 1.

Львів - Вроцлав

 06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд на територію Польщі.
А тепер - Вікторина !!! Переможе найвеселіше і допитливий!
Залежно від проходження кордону та за наявності часу: відвідування резиденції родини Потоцьких. Ланцутський замок - колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні - місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. Квитки). Розміщення в готелі. Ночівля в Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Потсдам

 Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Переїзд в найбільший у світі критий аквапарк Tropical Islands Resort (Вх.квиток). Тут ми зможемо отримати все про що давно мріяли. Прогулянку по тропічному лісі з екзотичними рослинами і орхідеями, величезними пальмами та мангровими заростями. На тлі соковитих тропічних фарб не завжди легко відразу розпізнати павичів і фазанів які прогулюються, по справжньому райський відпочинок в басейнах «Південне море» з двома островами, «Лагуна Балі» і незабутня пригода в справжніх тематичних зонах з будівлями в традиційному стилі: «Таїланд» , «Малайзія / Борнео», «Балі», «Полінезія», «Конго» і «Амазонка». У парку щодня проходять денні вистави, що привертають увагу глядачів дивовижними танцями і неповторним колоритом.
Або «Такий безтурботний день»(26€/21€ + вх.квитки). Сьогодні нас чекає місто на сході Німеччини, столиця федеральної землі Бранденбург- Потсдам. Оглядова екскурсія по місту. Потсдам - це книжка з картинками з прусської історії. Фрідріх Великий і Вольтер, Потсдамська конференція, останній німецький кайзер - все це ще живе в Потсдамі. Старе місто Потсдама, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні і "Голландський квартал". Ми отримаємо задоволення від прогулянки по дивовижному парку Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі - саме відоме творіння Фрідріха Великого. Новий Палац, Нові палати, історичний млин, Шарлоттенхоф, Римські лазні, Оранжерейний палац ... Зараз Сан-Сусі є музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. Цей день ми проведемо прогулюючись по палацу і паркам, насолоджуючись розкішною красою інтер'єрів і зовнішніх прикрас, відпочиваючи в «Чайном будиночку». Ми відчуємо те, по-справжнє, безтурботне життя, в якому жив Фрідріх Великий. Ночівля на території Нідерландів.

День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс

 Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ані та ні інша назва не передає всю його красу і чудову привабливість. Амстердам, столиця Нідерландів-це унікальне і неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Багато чудес приготував для нас Амстердам! Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож лабіринтами вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків. Це місто варто один раз побачити, щоб полюбити його назавжди! 
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка каналами Амстердаму на прогулянковому кораблику(16€). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо нескінченними каналами Амстердаму. 
АБО Музей Немо (Вхідний квиток). Немо складно назвати музеєм. Скоріше це науково - пізнавальний ігровий центр для дітей шкільного віку. Викликати блискавки, стояти у величезній мильній бульбашці, побувати в рухомий капсулі і випробувати на собі всі види транспорту, включаючи ракету? Поговорити з роботом, переробити купу цікавих хімічних дослідів, познайомитися зі своїм генеалогічним деревом, потренуватися водити машину - ось тільки початок списку «важливих справ», якими варто зайнятися.
“Тиха Голландія”
(38€/30€). Заансе Сханс – музей під відкритим небом, справжня голландське поселення. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен вітряк дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище –Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам (18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує. .. Забуваючи про сьогодення, дослухаючись до звуків моря, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він у собі, скільки неймовірних історій і різних доль.  Ночівля.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Заансе Сханс День 3 - Амстердам - Заансе Сханс
День 4.

Кекенхоф

 Сніданок.
У період з 23.03 по 21.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Кекенхоф(26€+вх.квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
"Великі і маленькі міста"(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантовим мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу - 18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага- особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто -резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи - Схевіненген. У цього містечка є два абсолютно різних характера, тут з'єдналися традиційне голландське село і модний курорт.
Або Запрошуємо вас в дивовижний парк розваг Ефтелінг (26€+вх.квиток) з найбільшим в Європі розділом «Казковий світ» .Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед нині існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам запаморочливе різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг - це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахерізади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland. Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - Кекенхоф День 4 - Кекенхоф День 4 - Кекенхоф День 4 - Кекенхоф
День 5.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю.
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(16€/13€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  Поселення в готель. Ночівля.

День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж
День 6.

Париж - Діснейленд

 Сніданок. Вільний час в Парижі.
"Сентиментальна Нормандія"(68€/46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж.
АБО «Діснейленд»(23€+ вх.квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату.
Відоме кабаре "Мулен Руж" (130€). Це яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 6 - Париж - Діснейленд День 6 - Париж - Діснейленд День 6 - Париж - Діснейленд День 6 - Париж - Діснейленд
День 7.

Париж - Версаль - парк Астерікс

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Для бажаючих:
Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
“Легендарний Монмартр” (18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
"Енциклопедія віків - Лувр" (38€/30). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....
Версаль. "Банти і діаманти" (30€ + вхідний квиток).  «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі .... ». Відвідання замку.
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!  Ночівля.
АБО Парк розваг "Астерікс" (68€/60€). Всі атракціони парку присвячені популярним героям французьких коміксів і мультфільмів про римлян і галлів - Астерікс і Обелікс. Тут можна познайомитися не тільки з ними, але і з їх життям. Це захоплююча подорож по сторінках історії, фантастичні атракціони, ефектні видовища, чарівний і одночасно божевільний кінотеатр, авантюрні пригоди, нові зустрічі та знайомства ... і все це приправлено тонким французьким гумором!
Переїзд до Німеччини. Ночівля на території Німеччини.

День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс
День 8.

Європа-парк

 Сніданок. Німеччина ... Дорога в'ється між горбистими луками і виноградниками Франконії, вздовж річок і озер і по вкритими лісами підніжжями Альп ... Відвідування Парку розваг Europa Park (вхідний квиток опл.). Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари і ... перед нами справжній танець фламенко-нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках - ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу .... Нас чекає незабутній день ... Ночівля в Німеччині.

День 8 - Європа-парк День 8 - Європа-парк День 8 - Європа-парк
День 9.

Замок Нойшванштайн

 Сніданок.
Екскурсія "Фантазії Короля Людвіга"(21Є+вх.квиток). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського Замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь") -. це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Нойшванштайн зберігає свою любовну історію, яка передувала будівництву. Це історія кохання короля Людвіга Баварського до музики композитора Ріхарда Вагнера...
Переїзд в Угорщину. Ночівля в Угорщині.

День 9 - Замок Нойшванштайн День 9 - Замок Нойшванштайн День 9 - Замок Нойшванштайн  
День 10.

Львів

 Сніданок. Переїзд в Егер
Для всіх бажаючих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» - місто Егерсалок!(18€/16€) - для прекрасного почуття бадьоростіі- відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни ...
Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(16€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом євро класу
• Керівника групи від компанії по маршруту
• Групова медична страховка
• Проживання по маршруту:
• Готелі 3* з сніданками. 
• Екскурсії, вказані в програмі.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Tropical Islands Resort дорослі 38 діти до 14 років 25 євро
• Ефтелінг дорослі 24 діти до 14 років 16
• Прогулянка по каналах Амстердама 16є
• Ейфелева вежа 14€
• Діснейленд вхідний квиток по сезонам 
• Астерікс вхідний квиток для дорослих - 46евро
• для дітей до 12 років - 36євро
• Європа парк вхідний квиток для дорослих - 43евро
• для дітей до 12 років - 36 євро
Доп. Харчування - Напівпансіон:
• 9 обідо - вечерь = 180 євро.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• !!! У місті введено податок (міський податок) в готелях Франції від 1,5 до 3 євро/ніч.
• Консульський збір 35 €.+25€ послуги візового центру
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років за договором про спрощення візового режиму.
ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
100 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
120 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
230 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: