Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... Як  добре бути дитиною ...

Рюкзачок пригод в Парках Розваг 
Ефтелінг, Disneyland, Астерікс, Europa-Park (для школярів)

Днів: 10
Львів- Потсдам - Амстердам Париж -Фрайбург-Нойшванштайн-Львів
Нідерланди
Німеччина
Польща
Франція
Чехія

Квітень '18

  26 08:30

Травень '18

  6 09:30

Червень '18

  2 08:30

Липень '18

  2 08:30   16 09:30

Серпень '18

  9 08:30   18 09:30

Жовтень '18

  20 08:30   29 08:30

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
ПО РЕКОМЕНДАЦІЯМ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ.
Самі популярні Парки Розваг: 
Ефтелінг, «Діснейленд», «Астерікс», «Європа Парк».
Цікаво для дітей і дослих: 
Голландське селище Заансе Сханс, Версаль, Нормандія, 
Замок Нойшвайштайн, Купальні Егерсалока, Дегустація вин.
У вартості екскурсії: Берлін, Амстердам, Париж! 
НАЙПОВНІШИЙ ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!

В період з 22.03 по 13.05 відвідаємо Королівський парк квітів Койкенхоф

День 1.

Львів - Краків - Вроцлав

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд на територію Польщі.
Залежно від проходження кордону та за наявності часу: відвідування резиденції родини Потоцьких. Ланцутський замок - колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні - місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. квитки).
Або екскурсія до Королівського Кракова (дод. оплата). Розміщення в готелі. Ночівля в Польщі.

День 1 - Львів - Краків - Вроцлав День 1 - Львів - Краків - Вроцлав День 1 - Львів - Краків - Вроцлав
День 2.

Берлін - Потсдам

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Німеччина… Дорога проходить через сонні середньовічні міста, мимо величних барочних палаців і фантастичних казкових замків… Прибуття в Берлін.
Екскурсія: 
“Берлін-подорож в машині часу”. Невеличка екскурсія по місту з урахуванням сприйняття маленьких мандрівників. Дітей вражає яскраве і незвичне, тому наш екскурсовод покаже найцікавіші памятники і розкаже про них. Нам може здатися, що ми переміщуємося в машині часу, тут можна потрапити в майбутнє і опинитися в минулому, а прогулюючись по шикарних вулицях і проспектах, зможемо побачити справжнє. Вільний час. Для бажаючих на вибір:
Для ласунів відкриває свої двері магазин Ritter Sport. При виду різнокольорових квадратних обгорток відомого шоколаду, розкладених в вітринах, ящичках, коробочках, розбігаються очі навіть у тих, хто спокійно відноситься до цих вишуканих солодощів.  
"Зачарований Берлін"(18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, відчуємо себе гостями в колишніх століттях.
Найбільший у світі критий аквапарк Tropical Islands Resort(18Є+вх.квиток). Тут ми зможемо отримати все про що давно мріяли. Прогулянку по тропічному лісі з екзотичними рослинами і орхідеями, величезними пальмами та мангровими заростями. На тлі соковитих тропічних фарб не завжди легко відразу розпізнати павичів і фазанів які прогулюються, по справжньому райський відпочинок в басейнах «Південне море» з двома островами, «Лагуна Балі» і незабутня пригода в справжніх тематичних зонах з будівлями в традиційному стилі: «Таїланд» , «Малайзія / Борнео», «Балі», «Полінезія», «Конго» і «Амазонка». У парку щодня проходять денні вистави, що привертають увагу глядачів дивовижними танцями і неповторним колоритом.
«Такий безтурботний день»(30€ + вх.квитки). Сьогодні нас чекає місто на сході Німеччини, столиця федеральної землі Бранденбург- Потсдам. Оглядова екскурсія по місту. Потсдам - це книжка з картинками з прусської історії. Фрідріх Великий і Вольтер, Потсдамська конференція, останній німецький кайзер - все це ще живе в Потсдамі. Старе місто Потсдама, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні і "Голландський квартал". Ми отримаємо задоволення від прогулянки по дивовижному парку Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі - саме відоме творіння Фрідріха Великого. Новий Палац, Нові палати, історичний млин, Шарлоттенхоф, Римські лазні, Оранжерейний палац. Зараз Сан-Сусі є музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. Цей день ми проведемо прогулюючись по палацу і паркам, насолоджуючись розкішною красою інтер'єрів і зовнішніх прикрас, відпочиваючи в «Чайном будиночку». Ми відчуємо те, по-справжнє, безтурботне життя, в якому жив Фрідріх Великий.  Переїзд в Нідерланди. Ночівля на території Нідерландів.

День 2 - Берлін - Потсдам День 2 - Берлін - Потсдам День 2 - Берлін - Потсдам День 2 - Берлін - Потсдам
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном.
Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври.
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (дод.оплата). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама .... А після знайомства з Амстердамом ми продовжимо екскурсію відвідуванням однієї з найстаріших фабрик з обробки алмазів і дорогоцінних каменів.
"Тиха Голландія" (30€). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландська сільце. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякове дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Музей Немо (Вхідний квиток). Немо складно назвати музеєм. Скоріше це науково - пізнавальний ігровий центр для дітей шкільного віку. Викликати блискавки, стояти у величезній мильній бульбашці, побувати в рухомий капсулі і випробувати на собі всі види транспорту, включаючи ракету? Поговорити з роботом, переробити купу цікавих хімічних дослідів, познайомитися зі своїм генеалогічним деревом- ось тільки початок списку «важливих справ», якими варто зайнятися.
Вечірній Амстердам (18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ... Нічліг на території Нідерландів.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

парк Ефтелінг - Делфт - Гаага - Схевенінген

Сніданок.
В період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Койкенхоф(28 +вх.квиток)
Запрошуємо вас в дивовижний парк розваг Ефтелінг(30€+вх.квиток) з найбільшим в Європі розділом «Казковий світ» .Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед нині існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам запаморочливе різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг - це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахерізади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland. Чудово проведемо час і подаруємо казку дітям.
"Великі і маленькі міста"(30€). Цей день ми розпочнемо з вами з відвідання старовинного містечка Дельфт. Місто, де народилися і творили художник Ян Вермер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантових мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу 18€). Невеличкий переїзд і ми в Гаазі. Гаага– ообливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто –резиденція принцеси Беатрікс. А поряд найвишуканіший морський курорт Північної Европи – Схевіненген. У цього міста є два абсолютно різних обличчя, тут поєднані традиційна голландске селище і модний курорт. Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - парк Ефтелінг - Делфт - Гаага - Схевенінген День 4 - парк Ефтелінг - Делфт - Гаага - Схевенінген День 4 - парк Ефтелінг - Делфт - Гаага - Схевенінген День 4 - парк Ефтелінг - Делфт - Гаага - Схевенінген
День 5.

Париж - река Сена

Сніданок. Переїзд в Париж. 
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(18€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу! Можливість смачно повечеряти  в одному із ресторанчиків в Латинському кварталі. 
“Таємниці річки Сена” (дод.оплата). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  Поселення в готель. Ночівля.

День 5 - Париж - река Сена День 5 - Париж - река Сена День 5 - Париж - река Сена День 5 - Париж - река Сена
День 6.

Діснейленд - Нормандія - Париж - Монмартр

Сніданок. Вільний час в Парижі. Сьогодні нас чекає:
«Діснейленд»(23€+вх.квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату.
Або"Сентиментальна Нормандія"(46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії.
Можливість скоштувати устриці.  І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж.
“Легендарний Монмартр” (13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. Можливість повечеряти в  одному з ресторанчиків на Монматрі. 
Відоме кабаре "Мулен Руж" (130€). Це яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 6 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Монмартр День 6 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Монмартр День 6 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Монмартр День 6 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Монмартр
День 7.

Париж - Версаль - парк Астерікс

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
Парк розваг "Астерікс"(60€). Всі атракціони парку присвячені популярним героям французьких коміксів і мультфільмів про римлян і галлів - Астерікс і Обелікс. Тут можна познайомитися не тільки з ними, але і з їх життям. Це захоплююча подорож по сторінках історії, фантастичні атракціони, ефектні видовища, чарівний і одночасно божевільний кінотеатр, авантюрні пригоди, нові зустрічі та знайомства... і все це приправлено тонким французьким гумором!
"Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....
Версаль. "Банти і діаманти"(30€+вхідний квиток).  «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі». Відвідання замку. 
Переїзд до Німеччини. Ночівля на території Німеччини.

День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс День 7 - Париж - Версаль - парк Астерікс
День 8.

Європа-парк

Сніданок.
Німеччина... Дорога в'ється між горбистими луками і виноградниками Франконії, вздовж річок і озер і по вкритими лісами підніжжями Альп...
Відвідування Парку розваг Europa Park (вхідний квиток опл.). Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари і ... перед нами справжній танець фламенко-нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках - ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу .... Нас чекає незабутній день ...
Для бажаючих столиця французької провінції Ельзас- Страсбург(41). Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера. 
Ночівля в Німеччині.

День 8 - Європа-парк День 8 - Європа-парк День 8 - Європа-парк
День 9.

Замок Нойшванштайн - Обераммергау - Будапешт

Сніданок. Переїзд по Німеччині. 
При бажанні всієї групи нас чекають Фантазії Короля Людвіга(18+вх.квитки). Замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь")-це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Відвідини монастиря Етталь, церкви в стилі бароко. Рекомендуємо пообідати в  ресторанчику при монастирі. Пиво Етталь і страви регіона Алгой: стейк від лісоруба, стейк від мисливця, форель по селянські залишать незабутні враження. Далі селище Обераммергау, знаменитої різьбярами по дереву і традиційними розписами фасадів. Переїзд в Угорщину. Прогулянка на кораблику з шампанським "Чарівність Дунаю"(дод.оплата). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста- Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Напевне ми вже не один раз були в Будапешті, але прогулянка по Дунаю нас закохує у це місто. А коли закохався - треба пити шампанське! Досхочу! Так говорила Коко Шанель - а ми  так і зробимо. Ночівля в Угорщині.

День 9 - Замок Нойшванштайн - Обераммергау - Будапешт День 9 - Замок Нойшванштайн - Обераммергау - Будапешт День 9 - Замок Нойшванштайн - Обераммергау - Будапешт  
День 10.

Львів - Егерсалок - Долина Красунь

Сніданок. Переїзд в Егер
Для всіх бажаючих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» - місто Егерсалок! (трансфер 11€+ вхідний квиток) - для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни. Обід в Егері (дод. опл.) 
А тепер - Вікторина! Буде цікаво і батькам і дітям! 
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід керівника групи по маршруту
• Групова медична страховка
• Проживання по маршруту:
• Готелі 3* з сніданками. 
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• !!! міський податок в готелях Франції від 1,5 до 3 євро/ніч.
•  Консульський збір 35 €+25€ послуги візового центру
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років за договором про спрощення візового режиму. ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
100 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
120 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
230 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: