Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Ароматна Сербія і таємнича Румунія в одному турі…

Балканська родзинка…

Днів: 4
Львів – Беєле Фелікс – Тімішоара – Белград – Дева – Алба-Юлія – Турда – Клуж-Напока – Бая-Маре – Сапанта –Мукачево – Львів
Румунія
Сербія

Грудень '18

НГ 30 06:30

Січень '19

  2 04:30   12 04:30   26 06:30

Лютий '19

  10 06:30   21 04:30

Березень '19

7 06:30   23 07:30

Квітень '19

  11 06:30 МП 30 04:30

Травень '19

МП 2 04:30   16 07:30   30 04:30

Червень '19

  15 06:30

Липень '19

  20 06:30

Серпень '19

  4 07:30   29 06:30

Вересень '19

  19 07:30

Жовтень '19

  3 07:30   19 04:30

Листопад '19

  7 06:30

Грудень '19

  7 06:30   18 06:30
НГ−Новий Рік
−8 березня
МП−Травневі свята

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Тімішоарі, Белграду і Алба-Юлії!!!

Можливо відвідати: термальний комплекс Appolo Resort and Spa у містечку Беєле Фелікс, містечко Орадя, музей Ніколи Тесли, Замок Корвінів, соляну шахту в місті Турда, культурну столицю Трансільванії – місто Клуж-Напока, «Веселе кладовище» в Сапанті, замок Паланок у Закарпатті!!!!

День 1.

Львів - Беєле Фелікс - Орадя - Тімішоара

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Переїзд в загадкову і чарівну Румунію. Відвідування комплексу з природною термальною водою Appolo Resort and Spa в містечку Беєле Фелікс (вх. квиток). Курорт Беєле Фелікс - розташований поблизу Західних Румунських гір на пагорбах, вкритих лісами, які створюють ідеальну атмосферу для любителів СПА відпочинку в будь-який період року. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати місто Орадя (трансфер 10€). Переїзд в Тімішоару. Поселення в готель. Запрошуємо на нічну екскурсію маленьким Віднем – містом Тімішоара. Місто з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтеся - Тімішоара. Чарівність міста полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Беєле Фелікс - Орадя - Тімішоара День 1 - Львів - Беєле Фелікс - Орадя - Тімішоара День 1 - Львів - Беєле Фелікс - Орадя - Тімішоара День 1 - Львів - Беєле Фелікс - Орадя - Тімішоара
День 2.

Тімішоара - Белград - Дева

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтеся - Белград. Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування - подарує незабутні враження. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Музей Ніколи Тесли (13€/6€+вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.
Дегустація балканських вин (18/13€). Поціновувачам високого мистецтва пропонуємо зануритися в світ цього чарівного напою. У тихій, спокійній атмосфері, під легке звучання музики занурюємося в п'янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета. Також під час дегустації нам відкриють заповітну таємницю створення цього сонячного напою.
Обід в традиційному сербському ресторані (23€/16€). В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою ...
Переїзд в Румунію, місто Дева. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2 - Тімішоара - Белград - Дева День 2 - Тімішоара - Белград - Дева День 2 - Тімішоара - Белград - Дева День 2 - Тімішоара - Белград - Дева
День 3.

Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре

 Сніданок. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати замок Корвінів (18€/13€+вх. квиток). У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, бароко, готику і неоготику. Повернення в Деву. Виселення з готелю.
Переїзд в Албу-Юлію. Нас чекає екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, який був побудований під час Габсбурзької Імперії.
Переїзд в Турду. Відвідування Соляної шахти Турда (трансфер 13€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Клуж-Напока. Вечірня екскурсія культурною столицею Трансільванії – містом Клуж-Напока (16€/8€). Подвійна назва міста відображає його багату історію, підтверджує вік і відбитки декількох послідовних культур і цивілізацій. «Напокою» називалося датське, а згодом римське місто, що було тут у давні часи, вперше згадане у 108 році н.е. В XI столітті угорцями місто було назване Коложварі, звідки поступово виникла спрощена і румунізована форма Клуж. Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре День 3 - Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре День 3 - Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре День 3 - Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре
День 4.

Бая-Маре - Сапінта - Ботар - Мукачево - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Для всіх бажаючих - поїздка в невелике селище Сапінта, розташоване неподалік від румунсько-українського кордону, де знаходиться «Веселе кладовище» (трансфер 11€). Без перебільшення - тут знаходяться найбільш життєрадісні надгробки, прикрашені яскравими ілюстраціями з життя покійних громадян. Мабуть, це єдине кладовище в світі, де люди посміхаються, сміються, а іноді і відверто регочуть. Переїзд в Україну.
Відвідування ферми екологічно чистих продуктів на Закарпатті з обідом (8 €/6€). Під час екскурсії фермою нас чекає відвідування першого і єдиного в Україні дегустаційного залу леквару, дегустація угорської кухні і закарпатської наливки.
Переїзд в Мукачево. Вільний час. Пропонуємо відвідати одну з найдавніших українських фортець - замок «Паланок» (вх. квиток), чудовим доповненням до екскурсії замком, стіни якого приховують чимало таємниць і легенд, буде дегустація закарпатських вин (дод. оплачується) у винних погребах замку.
15:00 - орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 16:00 орієнтовний час трансферу до залізничного вокзалу.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Екскурсії, зазначені в програмі.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• консульський збір Болгарії - 35 € (крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: