Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Карпаты мои Карпаты,
Зеленые леса и цветущие поля,
Просторные полоныны, где царит красота
Высокие вершины, что касаются синего неба.

Карпатських гір передзвін

Днів: 8
Львів - Івано-Франківськ - Осмолода - Яремче - Рахів - Кваси - Солотвино - Львів
Україна

8 днів/7 ночей

День 1.

ЛьвівІвано-Франківськ

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».
Екскурсія

Розгірче

(входить у вартість туру)
Першим ми відвідаємо старовинне село - Розгірче, яке розкинулося в долині річки Стрий. Головною туристичною родзинкою села є скельний монастир XIII - XIV ст. Печери висічені на двох рівнях і з'єднаних сходами. Стіни печерного монастиря розписані графіті, найстаріші з яких датуються 1675 р. 
Переїзд у Івано-Франківськ.

Ідеальне місто Ренесансу

(вх. квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
Поселення в готель. Вільний час.
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 2.

гірський масив Горганигора Грофа

Сніданок. Виїзд на екскурсію.
Екскурсія

Наодинці з природою - Горгани

(входить у вартість туру)
Для початку відвідаємо цікаве село, під назвою Ангелів, де збереглася єдина в Україні стара Доменна піч - німий свідок історії чорної металургії в Карпатах. Кам'яні стіни печі місцями досягають більше 3 метрів, а висота сягає шістнадцяти метрів. Переїзд в с. Осмолода, звідки і почнеться наш невеликий похід до однієї з вершин гірського масиву Горгани - г.Грофа (1748 м)(проїзд до полонини здійснюється транспортом підвищеної прохідності - УАЗ, ГАЗ-66 і опл. додатково). Пішохідна частина маршруту починається з мальовничої долини річки Котелець до полонини Плісце, а найстійкіші відправляться стежкою, яка поведе нас кам'яними схилами Горган на зустріч до графської Гроф! З вершини відкривається незабутня гірська панорама найбільш незвіданої частини Карпат. Куди не глянь, усюди вершини і гірські хребти кам'янистих Горган, - найвища вершина масиву Сивуля, хвилястий гребінь неприступної Аршиці і куполоподібний Ігровець. У кожного з цих гірських назв своя унікальна історія і дуже цікава легенда походження. Повернення на полонину і далі до місця старту.
Повернення в готель. Вільний час.
День 2 - гірський масив Горгани – гора Грофа
День 2 - гірський масив Горгани – гора Грофа
День 3.

Івано-Франківськсплав по Дністру

Сніданок. Вільний день в Івано-Франківську. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Світ водних пригод

(Дорослий: 560грн. / Діти: 500грн.)
Бажаєте трошки драйву? Тоді усі з нами на СПЛАВ по Дністру. На вас мальовничі береги, стрімка вода та просто гарна природа. Сплав відбувається на сучасному обладнанні у супроводі кваліфікованих інструкторів. Ви отримаєте море адреналіну від проходження "водних перешкод", зможете насолодитися краєвидами мальовничих берегів та схилів каньйону. Це прекрасна можливість покращити здоров’я, набратися сил та гарного настрою.
Повернення в готель. Ночівля.
День 3 - Івано-Франківськ – сплав по Дністру
День 3 - Івано-Франківськ – сплав по Дністру
День 4.

гірський масив ГорганиЯблуницький перевалгора Маковиця

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію.

Там, де гори і полонини ...

(вх. квиток)
Так, ми вирушаємо саме в таке місце. Нас чекає неймовірної краси полонина, звідки, як на долоні видно весь Чорногірський хребет. Зустріне нас господар полонини, повідає найрізноманітніші гуцульські історії і, звичайно, пригостить справжнім баношем і сиром приготованим на полонині (дод. опл.). Тільки так, ми зможемо відчути Карпати, їх смак, традиції і душу! Вирушаємо далі в дорогу. На вододілі Чорної Тиси і Прута, розкинувся - Яблунецький, або Ясінський, (931 м) перевал. Перевал отримав ще назву Татарського після того, як їм в ХІІІ ст. татари йшли в Західну Європу. Переїзд в село Кваси, - назва якого походить від слова «Квасний вода», так на Гуцульщині називають мінеральну воду. Ми відвідаємо мінеральні джерела, вода яких належить до типу "Арзні" і "Єсентуки". Водоспад Труфанец - найвисокогірніший водоспад каскадного типу в Україні. 
Прибуття в Рахів. Поселення у готель по маршруту.
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 5.

Рахів

Сніданок.
Екскурсія

Легенди сивих Карпат

(входить у вартість туру)
Рахів - «Гуцульський Париж» - так називали це місто-курорт перед другою світовою туристи з-за кордону. Рахів - місто поміж Карпатських гір, місто над Тисою, яка розрізає його навпіл і, закута в граніт, тече паралельно центральній міській вулиці. Рахів - найбільш високогірне місто в Україні, - між найвищою і найнижчою вулицями - більше 500 м різниці у висоті. Відвідування «Музею екології гір». Переїзд в село Ділове. Саме тут в 1887 році фахівцями Австро-Угорської імперії був визначений Географічний Центр Європи. Він розташований у найбільш високогірній частині Українських Карпат, оточений з усіх боків найвищими гірськими хребтами, тут бере початок одна з найбільших річок регіону - Тиса. Далі вирушаємо в околиці с. Костелівка, де біля самої дороги, височіє самотня скеля, на вершині якої стоїть хрест. У народі вона називається Скелею Кохання. Це величезна красива кам'яна брила, яка височіє над селом і приковує погляди проїжджаючих, відтворюючи в уяві події сивої давнини. Багато місцевих людей вірять, що той, хто доторкнеться до заповітного хреста, може сподіватися на велике і вірне кохання.
Повернення в готель. Вільний час.
День 5 - Рахів
День 5 - Рахів
День 5 - Рахів
День 6.

Петрос

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо на екскурсію.

Петрос - дорога до зірок

(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)
Сьогодні нас чекає найвищий гірський масив Українських Карпат - Чорногора і одна з її вершин г. Петрос (2020 м). З допомогою спец.транспорту добираємося до полонини Шумятка, звідки і почнемо наше сходження. Петрос - третя за висотою гора в Україні після Говерли (2061 м) і Бребенескула (2035 м). Назва гори перекладається з румунської як "камінь". За легендою, колись на вершині Петросу був знайдений кам'яний хрест. Сьогодні на цьому місці споруджена дерев'яна капличка. З вершини відкривається чудовий вид на весь чорногорський хребет, а також на гору Близниця. У нас буде можливість насолодитися ще одним справжнім витвором мистецтва, автором якого є природа!
Повернення в готель. Вільний час.
День 6 - Петрос
День 6 - Петрос
День 6 - Петрос
День 7.

Солотвино

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Релакс по-закарпатськи

(Дорослий: 200грн. / Діти: 180грн. + вх. квиток)
Спочатку побуваємо в румунському селі! Так, так, саме так! Але віза вам не потрібна, так як воно знаходиться на території України. У чому секрет ви обов'язково дізнаєтесь під час екскурсії. Далі вирушаємо в Солотвино, приймати сольові ванни! Ще в часи Середньовіччя невелике закарпатське селище Солотвино, загублене серед високих гірських хребтів, стало відомим на всю Західну Європу. У наші дні слава Солотвино не вщухає, проте причини її полягають вже в іншому: на території селища розташовані озера, вода і ропа яких за своїми властивостями не поступається ропі і водам Мертвого моря! Найбільше і найкрасивіше з них - Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу ґрунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового видобутку солі. Тепер Кунігýнда - найбільше солоне озеро Закарпаття. 
Вільний час для насолоди. Повернення в готель.
День 7 - Солотвино
День 7 - Солотвино
День 7 - Солотвино
День 8.

ЯремчеЛьвів

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в сторону Яремче.
Екскурсія

Казкове Яремче

(входить у вартість туру)
Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Михайла. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. 
17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 18:00 – орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.
День 8 - Яремче – Львів
День 8 - Яремче – Львів
День 8 - Яремче – Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 

ВАЖЛИВО:
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко-диван або євророзкладачка;
• Туристам, які виявляють бажання подорожувати на місцях в останньому ряді автобуса (спинка сидіння не відкидається), надається знижка - 3%. Кількість місць обмежена (4-5місць), їх нумерація може мінятися залежно від конфігурації автобусу.
• Мінімальна кількість для проведення факультативної екскурсії – 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення заявок і вказуються у підтвердженні. Посадка в автобус відбувається згідно підтверджених місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ОБОВ'ЯЗКОВО!
Мати з собою зручне взуття спортивного типа і змінне взуття, теплий одяг, рукавички, шапку та захист від дощу (дощовик).

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАПЛЬНОСТІ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково);
• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
• проживання в готелі зі сніданком
• 6 екскурсій (згідно програми).
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• проїзд в громадському транспорті
• факультативні екскурсії
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: