Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Карпаты мои Карпаты,
Зеленые леса и цветущие поля,
Просторные полоныны, где царит красота
Высокие вершины, что касаются синего неба.

Карпатських гір передзвін

Днів: 8
Львів - Івано-Франківськ - Осмолода - Яремче - Рахів - Кваси - Солотвино - Львів
Україна

Червень '18

  15 09:30

Липень '18

  14 09:30

Серпень '18

  10 08:30

Вересень '18

  22 11:30

8 днів/7 ночей

День 1.

ЛьвівІвано-Франківськ

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».
Екскурсія

Розгірче

(входить у вартості туру)
Першим ми відвідаємо старовинне село - Розгірче, яке розкинулося в долині річки Стрий. Головною туристичною родзинкою села є скельний монастир XIII - XIV ст. Печери висічені на двох рівнях і з'єднаних сходами. Стіни печерного монастиря розписані графіті, найстаріші з яких датуються 1675 р. 
Переїзд у Івано-Франківськ.
Екскурсія

Ідеальне місто Ренесансу

(входить у вартості туру) (вхідний квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
Поселення в готель.Вільний час.
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 1 - Львів – Івано-Франківськ
День 2.

гірський масив Горганигора Грофа

Сніданок.Виїзд на екскурсію.
Екскурсія

Наодинці з природою - Горгани

(входить у вартості туру)
Для початку відвідаємо цікаве село, під назвою Ангелів, де збереглася єдина в Україні стара Доменна піч - німий свідок історії чорної металургії в Карпатах. Кам'яні стіни печі місцями досягають більше 3 метрів, а висота сягає шістнадцяти метрів. Переїзд в с. Осмолода, звідки і почнеться наш невеликий похід до однієї з вершин гірського масиву Горгани - г.Грофа (1748 м)(проїзд до полонини здійснюється транспортом підвищеної прохідності - УАЗ, ГАЗ-66 і опл. додатково). Пішохідна частина маршруту починається з мальовничої долини річки Котелець до полонини Плісце, а найстійкіші відправляться стежкою, яка поведе нас кам'яними схилами Горган на зустріч до графської Гроф! З вершини відкривається незабутня гірська панорама найбільш незвіданої частини Карпат. Куди не глянь, усюди вершини і гірські хребти кам'янистих Горган, - найвища вершина масиву Сивуля, хвилястий гребінь неприступної Аршиці і куполоподібний Ігровець. У кожного з цих гірських назв своя унікальна історія і дуже цікава легенда походження. Повернення на полонину і далі до місця старту.
Повернення в готель.Вільний час.
День 2 - гірський масив Горгани – гора Грофа
День 2 - гірський масив Горгани – гора Грофа
День 3.

Івано-Франківськсплав по Дністру

Сніданок.Вільний день в Івано-Франківську.Запрошуємо відвідати екскурсію:

Світ водних пригод

(Дорослий: 430грн. / Діти: 380грн.)
Бажаєте трошки драйву? Тоді усі з нами на СПЛАВ по Дністру. На вас мальовничі береги, стрімка вода та просто гарна природа. Сплав відбувається на сучасному обладнанні у супроводі кваліфікованих інструкторів. Ви отримаєте море адреналіну від проходження "водних перешкод", зможете насолодитися краєвидами мальовничих берегів та схилів каньйону. Це прекрасна можливість покращити здоров’я, набратися сил та гарного настрою.
Повернення в готель.Ночівля.
День 3 - Івано-Франківськ – сплав по Дністру
День 3 - Івано-Франківськ – сплав по Дністру
День 4.

гірський масив ГорганиЯблуницький перевалгора Маковиця

Сніданок.Виселення з готелю.Виїзд на екскурсію.
Екскурсія

Там, де гори і полонини ...

(входить у вартості туру) (вхідний квиток)
Так, ми вирушаємо саме в таке місце. Нас чекає неймовірної краси полонина, звідки, як на долоні видно весь Чорногірський хребет. Зустріне нас господар полонини, повідає найрізноманітніші гуцульські історії під звуки дримби, і, звичайно, пригостить справжнім баношем і сиром приготованим на полонині (дод. опл.). Тільки так, ми зможемо відчути Карпати, їх смак, традиції і душу! Вирушаємо далі в дорогу. На вододілі Чорної Тиси і Прута, розкинувся - Яблунецький, або Ясінський, (931 м) перевал. Перевал отримав ще назву Татарського після того, як їм в ХІІІ ст. татари йшли в Західну Європу. Переїзд в село Кваси, - назва якого походить від слова «Квасний вода», так на Гуцульщині називають мінеральну воду. Ми відвідаємо мінеральні джерела, вода яких належить до типу "Арзні" і "Єсентуки". Водоспад Труфанец - найвисокогірніший водоспад каскадного типу в Україні. 
Прибуття в Рахів.Поселення у готель по маршруту.
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 4 - гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця
День 5.

Рахів

Сніданок.
Екскурсія

Легенди сивих Карпат

(входить у вартості туру)
Рахів - «Гуцульський Париж» - так називали це місто-курорт перед другою світовою туристи з-за кордону. Рахів - місто поміж Карпатських гір, місто над Тисою, яка розрізає його навпіл і, закута в граніт, тече паралельно центральній міській вулиці. Рахів - найбільш високогірне місто в Україні, - між найвищою і найнижчою вулицями - більше 500 м різниці у висоті. Відвідування «Музею екології гір». Переїзд в село Ділове. Саме тут в 1887 році фахівцями Австро-Угорської імперії був визначений Географічний Центр Європи. Він розташований у найбільш високогірній частині Українських Карпат, оточений з усіх боків найвищими гірськими хребтами, тут бере початок одна з найбільших річок регіону - Тиса. Далі вирушаємо в околиці с. Костелівка, де біля самої дороги, височіє самотня скеля, на вершині якої стоїть хрест. У народі вона називається Скелею Кохання. Це величезна красива кам'яна брила, яка височіє над селом і приковує погляди проїжджаючих, відтворюючи в уяві події сивої давнини. Багато місцевих людей вірять, що той, хто доторкнеться до заповітного хреста, може сподіватися на велике і вірне кохання.
Повернення в готель.Вільний час.
День 5 - Рахів
День 5 - Рахів
День 5 - Рахів
День 6.

Петрос

Сніданок.Вільний час.Запрошуємо на екскурсію.

Петрос - дорога до зірок

(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)
Сьогодні нас чекає найвищий гірський масив Українських Карпат - Чорногора і одна з її вершин г. Петрос (2020 м). З допомогою спец.транспорту добираємося до полонини Шумятка, звідки і почнемо наше сходження. Петрос - третя за висотою гора в Україні після Говерли (2061 м) і Бребенескула (2035 м). Назва гори перекладається з румунської як "камінь". За легендою, колись на вершині Петросу був знайдений кам'яний хрест. Сьогодні на цьому місці споруджена дерев'яна капличка. З вершини відкривається чудовий вид на весь чорногорський хребет, а також на гору Близниця. У нас буде можливість насолодитися ще одним справжнім витвором мистецтва, автором якого є природа!
Повернення в готель.Вільний час.
День 6 - Петрос
День 6 - Петрос
День 6 - Петрос
День 7.

Солотвино

Сніданок.Вільний час.Запрошуємо відвідати екскурсію:

Релакс по-закарпатськи

(Дорослий: 200грн. / Діти: 180грн.+ вхідний квиток)
Спочатку побуваємо в румунському селі! Так, так, саме так! Але віза вам не потрібна, так як воно знаходиться на території України. У чому секрет ви обов'язково дізнаєтесь під час екскурсії. Також ми відвідаємо одну з найбільш старовинних дерев'яних церков Закарпаття - церква Св. Миколая. Це готична церква з писаними стінами в дусі українських фресок 14-15 ст. Далі вирушаємо в Солотвино, приймати сольові ванни! Ще в часи Середньовіччя невелике закарпатське селище Солотвино, загублене серед високих гірських хребтів, стало відомим на всю Західну Європу. У наші дні слава Солотвино не вщухає, проте причини її полягають вже в іншому: на території селища розташовані озера, вода і ропа яких за своїми властивостями не поступається ропі і водам Мертвого моря! Найбільше і найкрасивіше з них - Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу ґрунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового видобутку солі. Тепер Кунігýнда - найбільше солоне озеро Закарпаття. 
Вільний час для насолоди.Повернення в готель.
День 7 - Солотвино
День 7 - Солотвино
День 7 - Солотвино
День 8.

ЯремчеЛьвів

Сніданок.Звільнення номерів.Переїзд в сторону Яремче.
Екскурсія

Казкове Яремче

(входить у вартості туру)
Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Михайла. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. 
17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А».18:00 – орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.
День 8 - Яремче – Львів
День 8 - Яремче – Львів
День 8 - Яремче – Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 

ВАЖЛИВО:
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко-диван або євророзкладачка;
• Туристам, які виявляють бажання подорожувати на місцях в останньому ряді автобуса (спинка сидіння не відкидається), надається знижка - 3%. Кількість місць обмежена (4-5місць), їх нумерація може мінятися залежно від конфігурації автобусу.
• Мінімальна кількість для проведення факультативної екскурсії – 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення заявок і вказуються у підтвердженні. Посадка в автобус відбувається згідно підтверджених місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ОБОВ'ЯЗКОВО!
Мати з собою зручне взуття спортивного типа і змінне взуття, теплий одяг, рукавички, шапку та захист від дощу (дощовик).

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАПЛЬНОСТІ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково);
• в разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
• проживання в готелі зі сніданком
• 6 екскурсій (згідно програми).
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• проїзд в громадському транспорті
• факультативні екскурсії
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: