Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Так, у житті є миті - Їх важко передати,
Вони самозабуття Земної благодаті.

Празька цукерочка
Прага, Карлові Вари, Замок Штейнберг,  Дрезден + Відень!

Днів: 7
Львів - Прага(4ночі) - Карлові Вари - Відень
Австрія
Німеччина
Чехія

Лютий '18

ДВ 11 14:30   24 16:00

Березень '18

7 14:30   21 14:30

Квітень '18

  7 12:30   14 14:30 МП 29 14:30

Травень '18

МП 2 15:30   5 12:30   13 12:30   26 12:30

Червень '18

  9 14:30   23 14:30

Липень '18

  1 14:30   14 14:30   29 12:30

Серпень '18

  12 15:30   17 15:30   22 17:30

Вересень '18

  15 12:30   22 15:30   29 15:30

Жовтень '18

  13 14:30   21 15:30   28 15:30

Листопад '18

СПО 10 14:30 СПО 24 12:30

Грудень '18

СПО 8 15:30 КР 22 14:30
ДВ−День Валентина
−8 березня
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція
КР−Католицьке Різдво

Найповніший тур по Чехії!
Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Кутну Гору!
4 ночі в Празі!
Не дарма називають тебе золотою, тут старовина і готика поруч живуть,
Повисли мости над Влтавою-рікою і старі замки погляд у небо тягнуть …
У вартості екскурсії по Празі і Відню! 

День 1.

Львів - Краків

09.30 Збір на екскурсію на Львівському ж.д. вокзалі .
Подарунок від компанії - автобусна екскурсія "Тільки у Львові ...". Ми побачимо і зупинимося на фото паузу біля Церкви Святого Юра, проїдемо по вуличках Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру давнього граду, під'їдемо до Високому замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
Для туристів, НЕ бажаючих відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал « А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал« А»(Час вказано на сайті під датою туру). Переїзд по території Польщі.
При швидкому проходженні кордону і бажанні групи Екскурсія «Королівський шлях» (18€/13€). Вечірня екскурсія по Казімежу (18Є/10Є). Казімеж - Цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква - ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Століттями район виконував торгову функцію, трохи пізніше став популярним місцем серед богеми і студентів. Переїзд до Чехії. 

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага

Прибутя у Прагу. 
Екскурсія "Зустріч з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа. Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
Пересування на громадському транспорті. Оплачується самостійно.
"Таємниці королів- Градчани"(18€/13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань- в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти Празького граду. 
Прогулянка на кораблику по Влтаві(30€/26€). Аперетиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миттєвості в житті …
"Пивними дорогами Чехії"(26€/21€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація. 
А після смачного пива чудовим завершенням вечера буде екскурсія «Тіні і легенди старого міста»(18€/10€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». 

Вечірні розваги. Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом і пантомімо, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя(580 крон/480 крон, 1 євро приблизно 26 крон). Ночівля в Чехії (Прага).

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Прага - Карлові Вари - Конопіште

Сніданок. Вільний день в Празі. Екскурсії на вибір:
"Карлові Вари"(30€/26€ + вхідний квиток). Заїзд на королівський пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вам не захочеться залишати це місце, але пора повертатися до Праги.
або "День замків і пива"(36€/26Є). Відвідування справжнього пивоварного заводу "VELKOPOPOVICKY KOZEL". Ми познайомимося з історією одного з найстаріших пивних виробництв, відвідаємо старий варильний цех, льохи, побачимо сучасний процес приготування пива. В ході огляду нас чекає Дегустація свіжо звареного пива! Напій ароматний, освіжаючий, п'ється легко і з задоволенням. Далі невеликий переїзд в замок Конопіште. Це один із наймальовничіших і багатих замків Чехії, що належить спадкоємцю принцу Фердинанду. Прекрасна колекція мисливських трофеїв і унікальної зброї, а також порцеляни, скла, меблів і картин. Замок оточений парком з павичами, що прогулюються, фонтанами, ставками і садом з троянд. Повернення в Прагу.
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад ... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера. Ночівля в Чехії (Прага). 

День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште
День 4.

Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага

Сніданок. Вільний день в Празі. Екскурсії на вибір:
Стародавня столиця Саксонії - Дрезден(38€/30€). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера. Вільний час у Дрездені  для прогулянок і шопінгу. 
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею(16Є+ вхідний квиток). 
Подорож в Саксонську Швейцарію "Чарівність Ельби"(38€/30€). Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками  -незабутнє враження! 
"Порцелянове містечко Мейсен"(26Є/21Є). Казковий Мейсен - тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли "біле золото" для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем - смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом. 
Або 
«Чеський рай і замок Сихров»(38€/30€ +вх.квитки). У Чехії існує чимало заповідних місць, але ні в жодному не зосереджено стільки цікавих природних об'єктів, як в заповіднику Чеський Рай. Привітні пейзажі тут гармонійно поєднуються з величними скелями, глибокими тінистими ущелинами, тихими ставками і звиваються річками. Один з найкрасивіших куточків Чехії. У східній частині заповідника знаходяться Праховскіе скелі. Місто Турнов традиційно вважається «серцем» Чеського Раю - ми відвідаємо його. Під час екскурсії також представиться можливість оглянути старовинний замок Сихров, зведений у першій половині XIV століття.
Повернення до Праги. Ночівля в Чехії (Прага).

День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага
День 5.

Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. Вільний час у Празі. 
Запрошуємо Вас у мальовничу та величну Південну Чехію(36€/30€+вх.квитки). Романтичний край з безкраїми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми. Тут затишно, спокійно і дуже красиво. Край славиться багатою історією і хорошим вином. Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Глубока над Влтавою чекає на нас. Шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепічною покрівлею можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя. Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок. 
Повернення в Прагу.
Або Екскурсія в срібне місто Кутна Гора і замок Штейнберг(36€/30€+вх.квитки). Це старовинне місто срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам'яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Всіх Святих - Костница. Незвичайна споруда, інтер'єр якого виконаний з людських кісток. Бажаючі увійти оплачують вхідний квиток самостійно. Далі замок- Чеський Штейнберг. Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду - Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів. 
Ночівля в Чехії (Прага).

День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг
День 6.

Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн

Сніданок. Переїзд до Відня. 
Екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне. Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю.
Вільний час у Відні. 
Автобусна екскурсія «Величний Відень»(26Є/21Є). Таємниче середньовіччя, неперевершене 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! 
"Блиск і занепад Великої Імперії"(16€+вх. Квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі. Так-так, вони існують і зберігаються тут - в Скарбниці!
«Тут музика звучить повсюди»(18€+вх. квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося про життя композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів»(18€ + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!

Можливість спробувати австрійську кухню «Віденський хойріген»(30€/26Є). Нас запрошують в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути мелодії австрійських композиторів! Адже Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним.
Вечірня екскурсія "Відень - перекази і легенди"(26€/21€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень- середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник»- Анкерур. Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав'ярня, яка пригостить нас віденською кавою.
23:00 Нічний переїзд до України.

День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн
День 7.

Львів

 Час прибуття до Львова орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Зустріч представником компанії
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом турклассу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• у вартість входить city tax
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + 35€ +23 € call-centre
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Візовий центр сплачують всі.
СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
 У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: