Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Только на первом свидании незабываемые эмоции,
Сделай себе каждое свидание первым.

8 Перших Побачень!

Днів: 8
Барселона – Валенсія – Гранада – Севілья – Кордова – Мадрид – Толедо – Сарагоса
Іспанія

Лютий '18

10

Березень '18

24

Квітень '18

28

Травень '18

19

День 0 -

8 днів/7 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт до Барселони. Прибуття в Барселону. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Барселоні (після 14-00 ). Вільний час .
Ми призначаємо Вам зустріч в місті - казці ... в незвичайній і приголомшливій Барселоні! Вас чекає неповторна архітектура і гостинність місцевих жителів! Вас чекає місто, в яке закохуєшся з перших секунд ...
Поїздка на вечірню світлову-музичну виставу співаючих фонтанів Монтжуїк у високій частині Барселони. Їх ще називають чарівними фонтанами. ¨Це магічне шоу, взаємодія світла, музики і потоку води, який, вибухаючи і розсипаючись морем бризок, створює абсолютно неповторні картинки.
Шоу починається після заходу: темрява поступово наповнюється звуками класичної музики, яка якнайкраще передає чуттєвість і силу танцю води. (Для рейсів які прибувають до 17:00. За винятком дат, коли фонтани закриті на профілактику. Вистава є безкоштовною , тому в разі її відсутності з об'єктивних причин компенсація не передбачена).
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона  
День 2.

Барселона - Валенсія

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Барселона - столиця Каталонії» (у вартості туру). Це місто подарувало світу Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає готичний Кафедральний Собор Барселони, найамбіційніша робота Гауді - собор Саграда Фамілія, чудова опера - домашня сцена Монсеррат Кабальє, гори Монжуїк і ще багато - багато цікавого ...
Виїзд до Валенсії.
Нас зустрічає місто давньої історії та сучасного мистецтва, місто цінителів краси. Цей найбільший порт Середземномор'я за свою багатовікову історію накопичив дивно багату колекцію архітектурних шедеврів і культурних пам'яток.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Валенсія - морські ворота Іспанії» (у вартості туру).
Валенсія - одне з найкрасивіших міст Іспанії на березі Середземного моря. Він є третім за чисельністю населення. Нас чекає старе місто, вулиці якого наповнені багатовіковою історією, де знаходиться Шовкова біржа, яка занесена до списку Міжнародного надбання ЮНЕСКО. Далі - Кафедральний Собор з таємничою чашею Грааля з якої, за повір’ям багатьох жителів, пив сам Христос ... І, звичайно, « місто Мистецтва і Науки» - сучасний архітектурний комплекс з п'яти споруд на осушеному дні річки Турія .
Ночівля в готелі в Валенсії.

День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія
День 3.

Гранада

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Гранаду .
Тільки в цьому місті дивним чином гармонійно поєднуються незвичайної краси пейзажі, будівлі старовинної архітектури і білі квартали нових забудов. Гранада по праву вважається одним з найкрасивіших міст світу. Часи правління арабів наклали незгладимий слід на архітектуру і культуру Гранади. Однією з найбільш яскравих пам'яток міста вважається розкішний арабський палац Альгамбра (вх. квитки включені), який оточений двокілометровій стіною з фортечними вежами.
Поселення в готелі в Гранаді.
Для бажаючих рекомендуємо вечірню розвагу «Все життя - Фламенко» (35 €, оплачується додатково, вартість включає трансфер на шоу, виставу і напій ).
Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт каблуків. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко ...
Ночівля в готелі в Гранаді.

День 3 - Гранада День 3 - Гранада День 3 - Гранада  
День 4.

Севілья - Кордова

 ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Севільї.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Хто не бував в Севільї, той не бачив дива» (у вартості туру).
Поза сумнівами, Севілья - одне з найкрасивіших міст Європи, столиця Андалусії. У 712 році місто було завойовано арабами, які правили ним п'ять століть. Це наклало незгладимий слід на архітектуру міста і культуру його місцевих жителів. У красі і незвичайності цього міста ми переконаємося самі. Кафедральний Собор вражає своїм вишуканим і, навіть, урочистим виглядом, який якнайкраще підкреслюють найвищий купол і монументальні колони. Відома башта Хиральда є свого роду символом Севільї, відбиваючим перетин культури цивілізацій та епох. Квартал Санта Крус, колишній Єврейський квартал - тут ви переноситесь у світ фантазії. Все тут дихає чистотою і одурманює ароматами. Вулички тут маленькі й вузькі, вони обрамлені чарівними будинками з білими фасадами, що потопають у зелені в'юнів і в зелено- білому зачаруванні жасминів, що насичують повітря своїм характерним ароматом. Звідси відомий мореплавець і першовідкривач Америки, Христофор Колумб, почав свою довгу подорож до берегів Індії, яке в 1492 р. стало знаменитим відкриттям Нового Світу.
Виїзд до Кордови.
Пішохідна прогулянка по Кордові.
Головна визначна пам'ятка міста - це чудова арабська мечеть Мескіта . Це споруда унікальна для країн західної Європи. По-перше, це найбільша і найстаріша зі збережених мечетей в Іспанії. По-друге, мечеть є унікальним поєднанням ісламської та християнської культур.
Розміщення і ночівля в готелі в Кордові.

День 4 - Севілья - Кордова День 4 - Севілья - Кордова  День 4 - Севілья - Кордова   
День 5.

Мадрид

 СЕРЕДА
Сніданок . Виселення з готелю. Виїзд в Мадрид , по дорозі екскурсія «Сталевий блиск Толедо » (у вартості туру). Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедской сталі. Каплиця Сан-Томе, кафедральний собор.
Прибуття в Мадрид , розміщення в готелі.
Мадрид - королівське місто, одне з найкрасивіших і популярних міст світу. Мадрид, немов найяскравіше свято, манить до себе тисячі туристів. Це одне з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії !
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид
День 6.

Мадрид

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії» (у вартості туру). Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду.
Стрімкий розвиток міста випав на правління короля Феліппе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадрида, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала, пл. Кастілья з «падаючими вежами», знаменитий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, велична будівля Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого ...
Для бажаючих екскурсія «Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» (70 €, оплачується додатково ).
Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац - монастир короля Іспанії Філіпа II. На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров'ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля самої могутньої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Споруджений зі світлого пісковику в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Дивно відповідність форми кожного з споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер'єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 6 - Мадрид День 6 - Мадрид День 6 - Мадрид
День 7.

Мадрид - Сарагоса

 П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Виселення з готелю.
Далі наш шлях веде у зручно влаштуване між Мадридом і Барселоною найбільш іспанське з усіх іспанських міст - Сарагосу.
Сарагоса - це особливе місто, п'яте за величиною в Іспанії. Площі з бруківки, старовинні палаци і собори, торгові вулички дихаючі історією, що зберігають безліч таємниць, чекають нас. Ми побачимо Римські стіни, Ворота Кармен, базиліку Святої богоматері Пілар - покровительки Іспанії.
Виїзд на узбережжя Коста Брава. Поселення в готель.

  День 7 - Мадрид - Сарагоса День 7 - Мадрид - Сарагоса День 7 - Мадрид - Сарагоса
День 8.

Барселона

 СУБОТА
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в аеропорт Барселони. Виліт в Україну.

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!

Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• проживання в готелі 3 * на базі сніданків
• 5 екскурсії:
«Барселона - столиця Каталонії»,
«Валенсія - морські ворота Іспанії»,
«Хто не бував в Севільї, той не бачив дива»,
«Сталевий блиск Толедо»,
«Мадрид - серце Іспанії».
• медична страховка
• трансфери згідно програми туру
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• консульський збір 60 €
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• авіапереліт від 230 €.
• трансфер в нічний час:
на приліт 22:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур).
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо:
* - Разміщення, в першу ніч по туру, на побережжі Коста Брава, а в останню в Барселоні.
• по туру можливий варіант проживання на підселення
• можливий варіант програми з харчуванням НВ
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: