Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Порой гитару старую лаская
В вечерней равнодушной тишине,
Те города любимые я вспоминаю.
Где радость и тепло дарили мне.

Серенада під гітару!

Днів: 8
Барселона - Мадрид
Іспанія

Жовтень '18

20, 27

Листопад '18

3, 10, 17, 24

Грудень '18

1, 8, 15, 22, 29

Січень '19

5, 12, 19, 26

Лютий '19

2, 9, 16, 23

Березень '19

2, 9, 16, 23, 30

Квітень '19

6, 13, 20, 27

Травень '19

4, 11, 18, 25

 

День 0 -

8 днів/7 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт в Барселону. Прибуття в Барселону. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Барселоні (після 14-00 ). Вільний час.
Ми призначаємо Вам зустріч в місті-казці... в незвичайній і приголомшливій Барселоні! Вас чекає неповторна архітектура і гостинність місцевих жителів! Вас чекає місто, в яке закохуєшся з перших секунд...
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона
День 2.

Барселона

 НЕДІЛЯ
Сніданок. 10:00 Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Барселона - столиця Каталонії». Це місто подарувало світові Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає огляд пасео Грасіа, монумента Колумбу, площ Каталонії і Іспанії, гори Монжуїк, храму Саграда Фамілія, Порта і ще багато - багато цікавого...
Екскурсія по Готичному Кварталу і Рамблас. У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівність, флірт носяться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки сьогоднішнього дня в готичному кварталі.
Вільний час в Барселоні.
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 2 - Барселона День 2 - Барселона День 2 - Барселона
День 3.

Монсеррат - Мадрид

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Запрошуємо Вас на екскурсію в гірський монастир Монсеррат - релігійний символ Каталонії і місце паломництва тисяч віруючих. Розташований в скелях дивовижної форми, тут зберігається найбільша святиня Каталонії - «Чорна Мадонна». На території монастиря також знаходиться музей Монтсеррат, де зберігаються роботи Ель Греко, Караваджо, Клода Моне, Пабло Пікассо та багатьох інших майстрів. Монсеррат оповитий особливою таємничістю, а панорама гори просто захоплює дух, їй немає рівних у всьому світі.
Повернення в Барселону. Вільний час.
Переїзд швидкісним поїздом АВЕ в Мадрид (в дорозі близько 3 годин).
Трансфер в готель.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 3 - Монсеррат - Мадрид День 3 - Монсеррат - Мадрид День 3 - Монсеррат - Мадрид
День 4.

Мадрид

 ВІВТОРОК
Сніданок. Вільний час в Мадриді.
За бажанням факультативна екскурсія «Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» (опл. додатково). Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац - монастир короля Іспанії - Філіпа II. На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров'ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля наймогутнішої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Споруджений зі світлого пісковика в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Дивує відповідність форми кожної з споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер'єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію по старому історичному центру з оглядом Пласа Майор, Пласа де ла Вілья, кварталу Морера.
Ночівля в готелі в Мадриді.

       
День 5.

Мадрид - Толедо

 СЕРЕДА
Сніданок. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії». Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду.
Стрімкий розвиток міста випав на правління короля Феліппа II, який переніс у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, Пасео Прадо, фонтани Сібелас і Нептуна, будівля кориди Лас Вентас, храм Дебот, Сан Франциско Гранде.
Запрошуємо на екскурсію "Сталевий блиск Толедо". Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишилось в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан-Томе (вхідні квитки вкл.) де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор, монастир Сан Хуан де лос Рейес (вх.квитки за бажанням за доплату).
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 5 - Мадрид - Толедо День 5 - Мадрид - Толедо День 5 - Мадрид - Толедо День 5 - Мадрид - Толедо
День 6.

Мадрид

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Виселення з готелю.
За бажанням факультативна екскурсія «Стародавнє місто Сеговія». Місто розташоване біля злиття двох річок на скелястому плато. Романські і готичні церкви, кріпосні стіни, вузькі вулички, палаци і монастирі різних епох і стилів, знаменитий римський акведук відображають змішання християнської, єврейської та мусульманської культур. Сеговія стала місцем коронування Ізабелли, відомої як Ізабелла Католицька. Сеговія - це одне з місць, які обов'язково потрібно відвідати для того, щоб зрозуміти дух Іспанії.
Екскурсія в один з найбільш відвідуваних музеїв світу - музей Прадо* з найбагатшою колекцією іспанського та європейського живопису.
Повернення в Барселону на швидкісному поїзді АВЕ (в дорозі близько 3 годин). Трансфер в готель.
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 6 - Мадрид День 6 - Мадрид День 6 - Мадрид
День 7.

Барселона

 П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Вільний день в Барселоні.
За бажанням факультативна екскурсія «Життя одного генія» (опл. додатково). Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми опинимося в казці в будиночку Шалтая-Болтая. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, маса сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. Крім знаменитих і маловідомих робіт Далі в музеї ми побачимо зроблені за його ескізами меблі, прикраси, костюми, флакони для парфумів і знамените "Дощове таксі"... Вільний час для обіду. Переїзд в Жирону - один із найзатишніших і найромантичніших міст Іспанії. Кафедральний собор, Старе місто, Єврейський квартал, Арабські лазні, церква Сан Феліу.
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 7 - Барселона День 7 - Барселона День 7 - Барселона  
День 8.

Барселона

 СУБОТА
Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт в Україну.

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі 3* на базі сніданків
• екскурсії згідно вибраного пакету
• трансфери згідно програми туру
• проїзд скорим поїздом AVE (Барселона - Мадрид - Барселона)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 60 €
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються.
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• авіапереліт від 280 €
• медична страховка
• трансфер в нічний час:
на приліт 19:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо:
• В связи с проведение конгрессов в Барселоне размещение возможно в пригороде Барселоны или на побережье Коста Брава
• підселення по туру не пропонується
• можливий варіант програми з проживанням в готелях 4*
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: