Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Порой гитару старую лаская
В вечерней равнодушной тишине,
Те города любимые я вспоминаю.
Где радость и тепло дарили мне.

Серенада під гітару!

Днів: 8
Барселона - Мадрид
Іспанія

* - Размещение в пригороде Барселоны или на побережье Коста Брава в связи с проведение конгресов в Барселоне.

День 0 -

8 днів/7 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт до Барселони. Прибуття в Барселону. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Барселоні (після 14-00 ). Вільний час.
Ми призначаємо Вам зустріч в місті - казці ... в незвичайній і приголомшливій Барселоні! Вас чекає неповторна архітектура і гостинність місцевих жителів! Вас чекає місто, в яке закохуєшся з перших секунд ...
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона
День 2.

Барселона

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Барселона - столиця Каталонії» (у вартості туру). Це місто подарувало світу Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає готичний Кафедральний Собор Барселони,  найамбіційніша робота Гауді - собор Саграда Фамілія, чудова опера - домашня сцена Монсеррат Кабальє, гори Монжуїк і ще багато - багато цікавого...
Вільний час в Барселоні.
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 2 - Барселона День 2 - Барселона День 2 - Барселона
День 3.

Монсеррат

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Запрошуємо Вас на екскурсію в гірський монастир Монтсеррат (у вартості програми) - релігійний символ Каталонії і місце паломництва тисяч віруючих. Розташований в скелях дивовижної форми, тут зберігається найбільша святиня Каталонії - «Чорна Мадонна». На території монастиря також знаходиться музей Монтсеррат, де зберігаються роботи Ель Греко, Караваджо, Клода Моне, Пабло Пікассо та багатьох інших майстрів. Монтсеррат оповитий особливою таємничістю, а панорама гори просто захоплює дух, їй немає рівних у всьому світі.
Повернення в Барселону. Вільний час в Барселоні.
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 3 - Монсеррат День 3 - Монсеррат День 3 - Монсеррат
День 4.

Мадрид

 ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на залізничний вокзал SANTS. Переїзд в Мадрид швидкісним поїздом AVE (квитки у вартості туру). Прибуття в Мадрид. Трансфер в готель.
Поселення в готелі в Мадриді. Вільний час.
Мадрид - королівське місто, одне з найкрасивіших і відомих міст світу. Мадрид, немов найяскравіше свято, манить до себе тисячі туристів. Це одне з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії!
Ночівля в готелі в Мадриді.

       
День 5.

Мадрид

 СЕРЕДА
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії» (у вартості туру). Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду .
Стрімкий розвиток міста припав на правління короля Феліппе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадриду, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала, пл. Кастілья з «падаючими вежами», відомий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, велична будівля Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого.
Дегустація іспанських вин у винотеці Ла Вінья.
Ви можете відвідати один з найбільш відвідуваних музеїв світу - музей Прадо (огляд експозиції без гіда).
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид День 5 - Мадрид
День 6.

Толедо

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Запрошуємо на екскурсію "Сталевий блиск Толедо" (у вартості туру). Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан-Томе (вхідні квитки вкл.) де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор.
Повернення в Мадрид. Вільний час.
Для бажаючих вечірні розваги «Все життя - Фламенко» (45 €, вартість включає трансфер на шоу, виставу і напій ).
Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт каблуків. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша... Вечірня Іспанія , немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко ...
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 6 - Толедо День 6 - Толедо День 6 - Толедо
День 7.

Мадрид - Сеговія

 П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Виселення з готелю (для тих хто переїзжає в Барселону). Вільний день в Мадриді. Для бажаючих екскурсія на вибір:
«Стародавнє місто Сеговія» (70 €, оплачується додатково).
Місто розташоване у злиття двох річок на скелястому плато. Романські і готичні церкви, фортечні стіни, вузькі вулички, палаци і монастирі різних епох і стилів, знаменитий римський акведук відображають змішання християнської, єврейської та мусульманської культур. Сеговія стала місцем коронування Ізабелли, відомої як Ізабелла Католицька. Сеговія - це одне з місць, які обов'язково потрібно відвідати для того, щоб зрозуміти дух Іспанії.
«Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» (70 €, оплачується додатково ).
Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац - монастир короля Іспанії Філіпа II . На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров'ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля самої могутньої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Споруджений зі світлого пісковику в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Відповідність форми кожного з споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер'єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Трансфер на вокзал. Переїзд в Барселону швидкісним поїздом AVE (квитки у вартості туру). Трансфер в готель. Ночівля в готелі в Барселоні.

День 7 - Мадрид - Сеговія День 7 - Мадрид - Сеговія День 7 - Мадрид - Сеговія  
День 8.

Барселона

 СУБОТА
Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт в Україну

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі 3 * на базі сніданків
• 4 екскурсії:
«Барселона - столиця Каталонії»,
гірський монастир Монтсеррат,
«Мадрид - серце Іспанії»,
«Сталевий блиск Толедо»
• медична страховка
• трансфери згідно програми туру
• проїзд скорим поїздом AVE 
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 60 €
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• авіапереліт від 280 €.
• трансфер в нічний час:
на приліт 22:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур).
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо:
* - Розміщення в передмісті Барселони або на узбережжі Коста Брава в зв'язку з проведення конгресів в Барселоні.
• підселення по туру не пропонується
• можливий варіант програми з проживанням в готелях 4*
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: