Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Море любить сильних і відважних.

Літній ремейк!

Днів: 8
Курорт: ЗОЛОТІ ПІСКИ (район Чайки)
Львів – Тернопіль – Чернівці – Брашов – Бран – Сіная – Пояна Брашов (1 ніч) – Золоті Піски (4 ночі на морі) – Чернівці – Тернопіль – Львів
Болгарія
Румунія
Туреччина

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ ЕКСКУРСІЯ ПО БРАШОВУ І БУХАРЕСТУ!!!

Можливо відвідати: Замки Дракули і Пелеш, Балчик, Шумен і Мадару,
Турецький діамант - Стамбул, казковий Несебр!!!

По програмі туру: 4 ночі на Болгарському узбережжі і одна ніч у Трансільванії !!!

День 1.

Львів - Тернопіль - Чернівці

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - безкоштовний трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Тернополі (+3 год. з моменту відправки у тур), Чернівцях (+8 год.з моменту відправки у тур)Нічний переїзд територією Румунії.

День 2.

Бран - Брашов - Синая - Пояна Брашов

 Прибуття в Брашов. Румунія – країна загадкова і красива. Наш гід із задоволенням повідає нам найсокровенніші таємниці цього краю… Нас чекає незабутня екскурсія „Румунським Зальцбургом” – містом Брашов. Це одне з красивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу і романського стилю, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок „Графа Дракули” (33€/21€+вх. квиток). Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу булла відзнята сааме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… И не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує „Кімната Страху” - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами… Переїзд в місто Сіная. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. На нас чекають відвідини одного з найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш», шедевра архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку... Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готелі. Вільний час.
Для всіх бажаючих - вечірня програма «Вечеря з вампірами» (38€/30€). У нас буде можливість скуштувати страви національної кухні, послухати румунську музику, подивитися і прийняти участь в шоу з самим «Графом Дракулою». Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бран - Брашов - Синая - Пояна Брашов День 2 - Бран - Брашов - Синая - Пояна Брашов День 2 - Бран - Брашов - Синая - Пояна Брашов День 2 - Бран - Брашов - Синая - Пояна Брашов
День 3.

Пояна Брашов - Бухарест - Золоті піски

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест. Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії в часи правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Вільний час.
Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (16€/13€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску заслуговує особливої уваги, вражаючи своєю масштабністю та незвичністю. Об’єми будівництва були настільки великими, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті гардини, що важать більше 3 тон, або 5-тонна люстра.
Продовжуємо подорож у дивовижну країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і малят.
Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд у Золоті Піски (р-н Чайки). Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3 - Пояна Брашов - Бухарест - Золоті піски День 3 - Пояна Брашов - Бухарест - Золоті піски День 3 - Пояна Брашов - Бухарест - Золоті піски День 3 - Пояна Брашов - Бухарест - Золоті піски
День 4 - 6.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара

 Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«Болгарське село» (38€/33€). Знайомство з гостинністю болгар обов'язково потрібно розпочати саме з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро... Запальні танці і вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх...
«Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» (26/18€+вх. квиток). Балчик – це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Під час екскурсії Ботанічним садом нас чекає невеличка винна дегустація. Вільний час.

День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара

• Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8/6€). У перекладі з турецької «Аладжа» означає «дуже яскравий». Таку назву монастир отримав через розписи на стінах... Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце...
• Далі наш шлях прямує до Мису Каліакра (8/6€), одного із наймальовничіших куточків Болгарського узбережжя. Тут можна вдосталь насолодитись красою північного чорноморського узбережжя Болгарії.
«Морські пригоди» (46/30€). З готелю ми поїдемо на джипах через хвойний ліс. У нас буде можливість випробувати свої сили в конкурсі на кращого стрільця з повітряної рушниці. Далі ми проїдемо пересіченою місцевістю до порту в місті Балчик. Піднімаємо вітрила, нас чекає морська прогулянка!!! Вечір закінчується вечерею з необмеженою кількістю спиртних напоїв і чудовою музикою.

День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара  

• «Турецький діамант - Стамбул» (68€/60€). Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, чаруючих погляд пам'яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і ринків... Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість придбати не лише сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі туру - відвідування шкіряного торгового центру).

 Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острови, палаци і замки султанів. 
• Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток) - одна з найвідоміших і визначних пам'яток Стамбула та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
• Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантського підземного спорудження просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена взята із зруйнованих античних храмів Калкедона.

День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара • «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (21/13€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає дивовижна будівля, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, збудована в XVI столітті відомим зодчим Синаном. Пролетіли віки, але мечеть до сих пір вражає своєю пишною красою. На цвинтарі позаду мечеті збудовано унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї улюбленої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших повелителів тодішнього світу - турецького султана і до того ж вела на чужині, в могутній Османській імперії, протягом кількох десятиліть, особисте мудре управління державою..

• Нас запрошує парк Мініатюрк (16€/13€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину всього за декілька годин, адже сааме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам’ятки країни, створені в мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомиться з різними культурами і цивілізаціями. Окрім пам’ятників архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками і лабіринтом. Але і це ще не все – Вам пропонується відвідати Музей кришталю і захоплюючу панораму.
• TurkuaZoo (Морський Акваріум) (13€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо велику кількість річкових, морських і океанських риб та інших підводних мешканців, в тому числі п’ять різних видів акул. Після екскурсії по морському акваріуму - вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
• Сьогодні нас чекає незабутня 5-D подорож Skyride Istanbul (33€/18€+вх. квиток), під час якої ми зможемо відчути себе в кабіні гвинтокрила, що пролітає над Босфором, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу… Вітер, дощ і тактильні ефекти, змішавшись з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів… Також у нас буде можливість прогулятися найбільш високою будівлею Європи - İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…

День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара

Шумен - Мадара - Вбиті Камені (36€/21€+вх. квиток). Першою зупинкою в нашій подорожі буде чудове старовинне місто, один з найважливіших центрів болгарського Середньовіччя - Шумен. Нас чекає цікава оглядова екскурсія містом, а також відвідування місцевого музею конярства „Кабююк”. Їзда верхи, прогулянка на возах і презентація елітних верхових коней стануть прекрасним доповненням до екскурсії по місту. Шумен також славиться національним історичним заповідником Мадара, який відомий своїми печерами, римською віллою і стінами середньовічної фортеці на верхівці скелі. Там знаходиться 25-метровий рельєф Мадарського вершника. Цей висічений на скелі символ Болгарії з'явився ще в незапам’ятні часи.
В 18 км від Варни знаходиться дуже цікаве місце: “Побитите камъни”, що часто перекладають як “Вбиті камені”. Інша назва - "Кам’яний ліс". Кам’яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої чарівності та магічності. Дуже цікава група каменів, що виглядають як скаменілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві всім відвідувачам цього магічного місця.
• Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію музей «Стара Варна» (13€/10€+вх. квиток) – нас чекає відвідування одного з найкращих етнографічних музеїв в Болгарії. Ми подивимось старі фотографії міста, познайомимось з історією виноробства на території Болгарії, а потім спустимось в винний погріб і будемо насолоджуватись смаком витриманого болгарського вина. Тут можна знайти не тільки всім відомі сорти, такі як Мускат, Мерло, Каберне, але й вина, які зараз вже не виробляють.
Ночівля в готелі. 

День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара День 4 - 6 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара
День 7.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр

 Сніданок. Сьогодні нас чекають відвідини одного з найдавніших міст Болгарії - «Казкового Несебру» (38€/18€). Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев'яні будівлі надають містечку особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.
• Нас чекає незабутня Морська прогулянка (13€/10€) на кораблику, з борту якого Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням посвятить нас в найсокровенніші таємниці болгарського узбережжя...
• Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (18€/16€). У нас буде можливість торкнутись до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат дозріваючого в дубових бочках вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб дивовижний смак вина спрямував нас на потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення... Відпиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що оберігаються вином тисячоліттями.
Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Орієнтовний час повернення з екскурсії в Варну – 18:00. Вільний час. Виїзд в Україну. Нічний переїзд територією Болгарії і Румунії.

День 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр День 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр День 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр День 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр
День 8.

Чернівці - Тернопіль - Львів

 Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 10:00, в Тернопіль - 13:00, до Львова - 16:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського залізничного вокзалу.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання в по туру в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• дві екскурсії згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• курортний збір Болгарії - 6 € (дорослі), 3 € (дитина до 12 років).
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточняти;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і у випадку відмови в візі – консульський збір не повертається;
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Знижка для дітей (дивимось таблицю з цінами) діє при умові, що два спальних місця оплачуються по тарифу для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• *Вечеря - туристи, що відвідують дод. факультативну екскурсію, отримують сухпайок;
Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• Туристи, що подорожують самі, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах, де третє ліжко – додаткове ліжко або диван;
• Час прийому документів вказується в Підтверджені Замовлення;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за пошкодження майна готелю і автобусу;
Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайко 2, Львів – Рясне-Руське);
Тернопіль – головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 1, площа перед входом в вокзал);
Чернівці - головний залізничний вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом в вокзал).
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови. 

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
80 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: